Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Gość marek

Kredyt gotówkowy decyzja w 15 min

Pytanie

Gość marek
Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min  szeroka gama  instytucji finansowych       

   www.#####

  

- kredyt przez internet dla  każdego

- decyzja w 15 min bez zaświadczeń

- szeroki wybór instytucji finansowych

- chwilówki na dowód bez bik

- wszystko załatwisz online 

- pożyczka bez zbednych formalności

- kredyty samochodowe, gotówkowe

- kredyty hipoteczne, konsolidacyjne

- pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe

Wejdż na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość ania
Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min  szeroka gama  instytucji finansowych       

   www###pl

  

- kredyt przez internet dla  każdego

- decyzja w 15 min bez zaświadczeń

- szeroki wybór instytucji finansowych

- chwilówki na dowód bez bik

- wszystko załatwisz online 

- pożyczka bez zbednych formalności

- kredyty samochodowe, gotówkowe

- kredyty hipoteczne, konsolidacyjne

- pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe

Wejdż na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość ania

 

Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min  szeroka gama  instytucji finansowych       
  #####
  
- kredyt przez internet dla  każdego
- decyzja w 15 min bez zaświadczeń
- szeroki wybór instytucji finansowych
- chwilówki na dowód bez bik
- wszystko załatwisz online 
- pożyczka bez zbednych formalności
- kredyty samochodowe, gotówkowe
- kredyty hipoteczne, konsolidacyjne
- pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe
Wejdż na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do Lendon - ich pierwsza pożyczka do 2000zł na prawdę jest za darmo. Wiem bo sama od nich pożyczałam. Właśnie kończę spłacać od nich pożyczkę , a praktycznie oddaje tyle ile wzięłam od nich. Długi spłacone także to najważniejsze.  https://www.lendon.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widzę, że w Poznaniu coraz więcej oddziałów bankowych pada. Z drugiej strony widzę ,że Chwilówki reklamują się tu i tam. Moim zdaniem kredytowy raj dla banków w Polsce się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość hannaLont

uwazajcie na wszelkiego rodzaju polisy, lokaty itp... Dałam się nabrać przez nieuczciwe towarzystwo ubezpieczeniowe. Zaproponowano mi polisolokatę, przez którą straciłam wszystkie oszczędności. Jeden zapis spowodował, że moje życie zmieniło się w pasmo długów i obciążeń finansowych. Na szczęście trafiłam na Kancelarię Prawną Invictus - www.kancelariainvictus.pl,która pomogła mi odzyskać moje pieniądze. Byłam zupełnie nieświadoma tego, że mogę walczyć z nieuczciwym ubezpieczycielem i że uda mi się rozwiązać zawartą polisolokatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam nadzieję, że ci uda wywalczyć zerwanie tej polisy. Twój przykład pokazuje jak trzeba być ostrożnym, przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji. Ja sam jak coś podpisuje to najpierw przeczytam całą umowę, podkreślę to czego nie zrozumiałem i do czego mam jakieś wątpliwości. Dopiero jak rozwieją wszystkie moje wątpliwości to coś podpiszę. Jak idę do banku czy jakiegoś ubezpieczyciela to dość dużo czasu tam spędzam właśnie z powodu umów. Moim zdaniem większość umów jest za długa, pisana bardzo małym druczkiem, oraz w bardzo niezrozumiałym języku. A i staram się być wierny jednemu tworowi. To znaczy jak potrzebuje gotówki to idę do swoje sprawdzonego banku. Zresztą nawet patrząc na https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html to wiem, że mi się bardziej opłaca wziąć kredyt w moim banku niż w innym. Banki o dobrych klientów wręcz się o niego biją. Kiedyś wziąłem kredyt gotówkowy z innego banku, jak ja się z nim męczyłem. Coś innego ustalamy. Choć oni mówią, że to tak miało zabrzmieć i najwyrażniej żle zrozumiałem. Nigdy do tego banku gdzie mi tak powiedzieli nie wrócę, już wolę być tylko w jednym banku. 

Edytowane przez Mirekman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaję mi się, że najlepiej byłoby kredyt gotówkowy sprawdzić na jakimś portalu. Dzięki temu znajdziecie korzystną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb. Warto też znaznaczyć, że ta porównywarka uwzględnia wyłącznie siedemnaście sprawdzonych banków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy forumowicze!

 

Nie wiem, czy to jest odpowiednie miejsce na takie wyznania, ale liczę, że ktoś mi podpowie co zrobić. Ponad roku temu zaciągnęłam kredyt CHWILÓWKA (tak, wiem, wiem, ale potrzewbowałam gotówki) na kwotę 10.000 zł. Pani, która udzielała mi krydytu nie powiedziała mi o ukrytych haczykach i takim sposobem, mam już dłuższo wyższy dług do spłaty, który ciągle rośnie ;( Chciałam sprawę skierować do sądu, ponieważ zosłam z premedytacją oszukana.Niiestety obawiam się, że moge nie mieć wystarczających dowodów...  Czy jest szansa, że nie będę musiała spłacać tego kredytu? Miał ktoś podobną sytuację? Proszę o odpowiedż, bo jestem zrozpaczona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaję mi się, że najlepiej byłoby kredyt gotówkowy sprawdzić kalkulatorem. Dzięki temu znajdziecie korzystną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb. Warto też znaznaczyć, że ta porównywarka uwzględnia wyłącznie siedemnaście sprawdzonych banków.

 

Kalkulatory są naprawdę dobrą opcją, szczególnie, jeśli kilka firm oferuje zbliżone warunki. Ja mogę polecić Kredyty Chwilówki, bo mają dobrą ofertę np. pierwsza pożyczka na 0%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kalkulatory są naprawdę dobrą opcją, szczególnie, jeśli kilka firm oferuje zbliżone warunki. Ja mogę polecić Kredyty Chwilówki, bo mają dobrą ofertę np. pierwsza pożyczka na 0%.

 

Oj tak, ja w taki sposób odkryłam Feniko i korzystam wciąż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie zgadzam się z tym. Można otrzymac kredyt. Jednak w sytuacji jeśli posiadamy w banku konto i na to konto miesięcznie wplywają dochody. Dzięki temu bank ma podstawkę, że posiadamy jakieś tam dochody i jest w stanie określić,że będziemy mogli w przyszłości to spłacać.  Dobrą opcja jest również wzięcie kredytu obrotowego.

 

Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe to jest kilka spraw, na ktore trzeba zwrócić uwagę:

pozyczki-pozabankowe.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie, najlepszym wyjściem jest posiadanie stałego zródła dochodu i wpływ wynagrodzenia bezpośrednio na konto w banku.

Pożyczki pozabankowe są okej, ale zazwyczaj korzystają z nich tylko osoby które są strasznie zdesperowane. Najbezpieczniej jest wziąść w banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×