Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Joanna99

Prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 24lata i prawie 3letniego synka po tym jak w styczniu poronilam partner nas zostawil (w tym czasie wyjechalam do rodzinnego miasta) u niego zostaly wszyyystkie(drugi koniec polski) nasze rzeczy dziecko nie mialo w co sie ubrac nawet. On nam nic nie chcial wyslac chyba ze na moj koszt ,nie chcial zebysmy nawet wracali i w tym momencie wzielam chwilowke 500zl na to zeby te rzeczy odzyskac a do splaty mam 650zl i teraz bum bo niemam z czego tego splacic niemam pracy chociaz ciagle szukam jestem zarej takze w pup,mieszkamy katem u rodziny ktora i tak nic nie chce pomoc a we wrzesniu nas wyrzucaja stad i tez niewiemy gdzie wyladujemy pewnie znow w domu samotnej matki ale tu nie o tym tylko o tym jak ja mam to teraz splacic niemam z czego biologiczny ojciec alimentow nie placi ciagle trwa walka z mopsem to samo.Nie stac nas na codzienne normalne funkcjonowanie a co juz mowic zeby zdobyc 650 zl . A wyboru nie mialam bo wazne zeby dziecko mialo w co sie ubrac swoje zabawki itd meble swoje i tak stracilismy to bylo wszystko co nam zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×