Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się jak mówiono. Po wprowadzeniu podatku bankowego wiekszość banków podnosi opłaty.

 

To co mnie trzymało w T-mobile Usługi Bankowe to 10 darmowych przelewów w miesiącu, a tu właśnie dostałem nowy cennik i od 1 sierpnia 2016 przelew natychmiastowy będzie kosztował nawet więcej niż u konkurencji bo aż 6 zł.

 

"Każdy przelew Natychmiastowy w T-Mobile koncie/Koncie Freemium w Bankowości Internetowej / Bankowości Mobilnej będzie kosztował 6 zł"

Edytowane przez Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przelewy natychmiastowe, bo ktoś o nie pytał, to z banku do banku to oczywiście musimy za nie zapłacić. Opłata często nie jest pobierana, jeśli chodzi o systemy płatności za zakupy. Możemy sobie wybrać np. https://www.cashbill.pl/platnosci Płacimy wtedy za to, co zamówimy online, czyli najszybciej i najłatwiej. Takie płatności to bardzo wygodna opcja dla każdego. Sklepy internetowe ułatwiają wszystko sobie i swoim klientom. Ja nie wykonuję już innych przelewów.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymko2

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom.

Ja ze swojej strony polecam Ci HotPay współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera korzystam z ich konta i tak jak początkowo byłam zadowolona, między innymi przez te przelewy natychmiastowe, tak teraz coraz częściej myślę nad zmianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jest to dla mnie co najmniej dziwna sytuacja, że w dobie powszechnej informatyzacji, nie ma jeszcze w Polsce, w polskiej bankowości czegoś takiego jak standardowa opcja szybkiego przelewu. Wprawdzie jest, ale jest ona dodatkowo płatna i wynika z faktu, że istnieje jakiś pośrednik który to realizuje.

Powinno to być rozwiązane raczej systemowo.

Przeglądając niektóre oferty, to np w mBanku można znaleźć tego rodzaju funkcjonalności. Pełen opis oferty od mBanku można znaleźć np tutaj pod linkiem: https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×