Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
ArturKredyty

19 sposobów na dodatkowe dochody

Pytanie

-> Oszczędzanie to jedno, ale w finansach ważne jest też zarabianie. 

 

Jeśli pracujesz etacie i masz mało czasu to też możesz postarać się o dodatkowe dochody do budżetu, zapraszam do nowego artykułu a w nim 19 prostych sposobów na dodatkowe dochody :)

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz rację, jeśli ktoś gwarantuje oprocentowanie większe niż w banku, to oznacza, że ten biznes to piramida finansowa. Taka prawda. Miejcie ludzie oczy otwarte bo historia lubi się powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zawsze lepiej jest założyć swój własny biznes, jesli miałabym na tyle odwagi i środków finansowych to długo bym się nie zastanawiała. Można bardzo fajnie zarobić na niektórych rzeczach, trzeba tylko trochę się postarać. Można także skorzystać z różnych form pomocy jak np. franczyza rabat-detal.pl firma pomaga w bardzo wielu aspektach prowadzenia sklepu, więc można bez aż tak wielkiego wysiłku swój własny sklep założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mając już umowę o pracę to prowadzenie własnej dodatkowej działalności to nie są duże pieniądze. Koszt tylko ubezpieczenia zdrowotnego czyli około 280zł/mc, księgowość można prowadzić samemu albo jakieś tanie biuro rachunkowe. Najtrudniejsze jest wymyślenie co robić w ramach firmy. Ja wychodzę z założenia, że to co lubimy robić i nas kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukanie dodatkowego żródła dochodu to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ma jakieś problemy finansowe. Z wymienionych w artykule opcji korepetycje są bardzo dobre jeśli tylko faktycznie ma się wiedzę w danym temacie i dobre umiejętności pedagogiczne. Warto jednak podkreślić, że nie można udzielać korepetycji bez przygotowania. Należy być na bieżąco z materiałem, który chce się wytłumaczyć danej osobie. A co myślicie o rękodziele? Moja znajoma bawiła się w coś takiego, ale szczerze mówiąc nie przynosiło to spektakularnych dochodów. Robiła na zamówienie pudełeczka z życzeniami, tzw. exploding box. Tylko niestety materiały były bardzo drogie i tym samym cena musiała być wyższa. Ludziom się wydawało, że takie coś powinno kosztować koło 10zł, a same materiały były warte 20. Więc gdzie tutaj zarobek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niektórzy zakładają konta bankowe właśnie w celu zarobienia na nich, ale to trzeba według mnie mieć łep jak sklep i nieżle rozpisany terminaż, żeby pamiętać, że na tym koncie trzeba wydać 300 zł do 6 maja, a na tym zrobić 2 przelewy, a na tym zapłacić aplikacją 3 razy, bo inaczej pobierze nam opłatę za konto, albo nie dostaniemy tej obiecanej premii. Mimo to mam paru znajomych, którzy tutaj 100 zarobią, tutaj bilety do kina dostaną gratis i bardzo się tym szczycą. Mi niestety szkoda nerwów i czasu, ale jak ktoś ma do tego głowę, to fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Warto połączyć chęć dodatkowych dochodów, ze swoim zainteresowaniem :) Mój znajomy, bardzo lubi dłubanie w drewnie - stolarstwo, budowanie mebli, rzeżba. W wolnych chwilach robi ręcznie zdobione stoły. Nie tworzy ich na konkretne zamówienie - gdy ma chęć, robi taki stół, a następnie go sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masz rację, jeśli ktoś gwarantuje oprocentowanie większe niż w banku, to oznacza, że ten biznes to piramida finansowa. Taka prawda. Miejcie ludzie oczy otwarte bo historia lubi się powtarzać.

To nie do końca prawda. Więcej niż w banku można zarobić np. na obligacjach korporacyjnych i nie ma to nic wspólnego z piramidami finansowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można również zacząć inwestować w kredyty udzielane innym. Sporo dowiedziałam się o tym sposobie na stronie https://www.fastinvest.com/pl. Na wybrany przez siebie kredyt przeznaczasz środki ze swojego konta, które są przeznaczane na kredyt dla tych którzy go potrzebują. Następnie otrzymujesz od nich co miesiąc płatności składające się z wypłaty części kapitału i odsetek. Jak dla mnie, to całkiem ciekawa forma zarobku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzień dobry Państwu.
Jesteśmy firmą która oferuje najlepsze usługi finansowe ale nie tylko. Na naszej stronie internetowej http://twojefinanse2018.pl.tl/ możecie Państwo znaleźć najlepsze konta bankowe zarówno osobiste jak i dla firm. Różnego rodzaju kredyty , umówić się z doradcą w sprawie kredytu hipotecznego. Każdy może znaleźć dla siebie ubezpieczenie na życie, OC/AC i inne. Oferujemy także zakupy online z dostawą do domu, oferty multimedialne i wiele wiele innych produktów. Wszystko to dostępne jest na jednej stronie i bez wychodzenia z domu i tracenia zbędnego czasu możecie to Państwo online. Zapraszamy zespół twojefinanse2018.

link do strony: http://twojefinanse2018.pl.tl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ciekawy artykuł, ale nie wszyscy mogą chwytać się dodatkowych zajęć. Jeśli nie możemy pracować po godzinach, nie oznacza to, że nie mamy żadnej szansy na dodatkowe środki. Nie jestem zwolenniczką chwilówek, ale po przeczytaniu tego artykułu: http://www.parkiet.com/artykul/1493361.html powoli zaczynam zmieniać zdanie. Sektor pożyczek cały czas się zmienia - i to na lepsze - dlatego uważam, że w razie potrzeby można złożyć wniosek w instytucji pozabankowych. Tym bardziej, że po nowelizacji ustawy antylichwiarskiej, nie musimy obawiać się horrendalnych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×