Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
iwaniuk82

pożyczka na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, postanowiłem iść na studia podyplomowe (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu), by póżniej zmienić pracę. Czy orientujecie się, który bank udzieli mi na ten cel pożyczki (jeśli jakiś)? Będę wdzięczny za informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt studencki nie jest chyba na studia podyplomowe ale możesz się dokładnie dowiedzieć w internecie. To dobra opcja, bo potem nie trzeba oddawać za dużo, w wyjątkowych przypadkach nawet umarzają zobowiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzednia szkoła pewnie też ekonomiczna nie nauczyła cię że kredytów się nie bierze? Poza tym już powinieneś pracować jak piszesz więc kasa jest aby iść na podyplomowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że czasem często jest ciężko iść na studia, kiedy nie ma się kasy. 

Masz kilka rozwiązań, albo poszukasz gdzieś jakiejś pożyczki od państwa na ten cel - kiedyś takie były - bardzo się opłacało. 

Nie wiem jak to jest na takich studiach - ale masz chyba możliwość ubiegania się o stypendium więc kasa potrzebna tylko na pierwszy rok. 

Jeżeli żadne z powyższych a bank nie udzieli Ci pożyczki to spróbuj na KASIASTO - mimo wszystko musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie w końcu pieniądze oddać więc pomyśl o dochodzie>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda brać pożyczki Wiesz, ja kiedy zacząłem studia to też pracowałem z Profi Credit. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ polecasz pożyczki a od każdej dostajesz 2% prowizji, co daje bardzo duże pieniądze . Kasę zawsze wypłacają w terminie,dlatego to bardzo dobry sposób zarobku przez Internet.  https://partner.proficredit.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pożyczki na studia nie musiałam mieć. Ciężko jest później ją spłacić, wiec nie brałam nawet tego pod uwagę. Jedyne problem jaki miałam to zakup wszystkich podręczników. Teraz są strony tego typu  https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-wiedza-o-spoleczenstwie-2021 ale kiedyś ich nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś po 26 roku życia, to raczej pożyczki studenckiej się już nie otrzyma. W pozostałych przypadkach trzeba mieć po prostu dobrą wiarygodność kredytową, a kredyty czy pożyczki konsumenckie daje się bez pytania o cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takich sytuacjach branie kredytu jest troche bez sensu, nie mozesz pracowac wiec nie masz z czego splacac. najlepiej jest odlozyc kase i zaplacic z wlasnej gotowki. na https://lombi.com/ mozna sprzedac cos ze swoich rzeczy, sprzety, jakies rowery czy deskorolki, bizuterie, elektronike.. mozliwosci jest duzo a akcja szybka no i kasa do rekei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×