Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość kamila

Ekspres Kasa opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila

myślę o pożyczce w Ekspres Kasie, czy ktoś brał u nich pożyczkę?potrzebuję jakiś opinii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia

Brała tą pierwszą darmową na potrzeby testu do artykułu z opinią o Ekspres Kasa
O Ekspres Kasa mogę powiedzieć, tyle, że jak spłacisz w terminie to jest rzeczywiście za darmo, a poza promocją już nie polecam w ogóle takich pożyczek, tak samo jak ktoś miewa problemy ze spłatą, bo potem jest drogo jak to przy chwilówkach.

Jednak jest jeszcze jedne bardzo ważny szczegół - Ekspres Kasa podobnie jaki np. KasaTAk należy do Ferratum Bank, który ma jeszcze do tego pośredników jak Ofin. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z jakiejkolwiek pożyczki w Ferrtum Bank obojętnie pod jaką marką, to nie możesz wziąć w promocji za darmo kolejny raz nawet w innej platformie. Tzn. pewnie się da, ale naliczą Ci opłaty jak za normalną, a te nie są małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Gdzie można znależć obiektywne opinie o tego typu firmach, bo na forach to mi się wydaje, że piszą też przedstawiciele danych firm budując dobry pi-ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opinie o Ekspres Kasa - http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ekspres-kasa-opinie-pozyczki.html

Wszędzie są opinie pisane przez przedstawicieli firm, ale to łatwo rozróżnić, bo te bardzo pochlebne się od razu wrzucają w oczy, prawdziwi klienci raczej rzadko piszą takie opinie.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna89

szczerze polecam ci inna firmę a mianowicie KREDYT OK, można umówić się z doradcą na godzinę lub zwyczajnie podejść do oddziału. mi babeczka zrobiła konsolidację dwóch pożyczek pozabankowych i w końcu się pozbyłam tych nieszczęsnych chwilówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandémie de coronavirus dans le monde - quelle est la prochaine étape pour l'économie polonaise?

 

 

salut citoyen je vous offre des fonds d'investissement pour des prêts privés entre particuliers en cas de pandémie si vous avez besoin d'un prêt pour payer des dettes ou autre choisi; nous sommes à votre disposition si vous êtes intéressé par un prêt, contactez mon montant du prêt: .....? maturité: .....? Whatsaps: rappelez-vous que vous êtesune banque crédible et légitime n'utilise ce canal. olgaelena0001@gmail.com merci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×