Skocz do zawartości
Gość Renata

pilnie potrzebuję pożyczki od osoby prywatnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata

Witam serdecznie. Bardzo proszę aby znalazła się osoba która pożyczy mi 5 tys złotych na umowę cywilna prawna i weksel. Proszę o pomoc bo jestem w trudnej sytuacji bo muszę pilnie spłacić grzywnę ponieważ jeśli tego nie zrobię to mogę pójść do więzienia. kontakt mailowy do mnie renius90@wp.pl bądż smsowy 507-586-361

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość richard junior

Potrzebujesz pilnie pożyczki, aby spłacić swoje długi? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres: (richardjuniorloancompany@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RAHEL COHRAN

cześć.
Jestem Pan Rahel prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje czas życia
okazja, pożyczki dla osób fizycznych, firm biznesowych, ubezpieczenia, itp Are
Ty w dowolnym poziomie trudności finansowe lub potrzebujących pożyczki lub zainwestować
potrzebujesz pożyczki płacić rachunki wyszukiwania nie dalej jak tu jesteśmy, aby
wszystkie twoje problemy finansowe a przeszłością. Oferujemy wszystkie rodzaje
kredyt w jakiejkolwiek denominacji waluty z wysokości 2% bez dodatkowych opłat z góry.
Chcę korzystać z tego wspaniałego ośrodka poinformować, że jesteśmy gotowi do
pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczki, aby rozwiązać ten problemu finansowego.
Jeśli tak, to wracaj teraz poprzez E-rahelcohranloan@gmail.com
Więcej szczegółów, jesteś bardzo mile widziane ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elite Finance

cześć

Potrzebujesz kredytu? Czy jesteś zadłużony? Chcesz założyć własną firmę i potrzebujesz kapitału? Potrzebujesz kredytu lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny? Twoja pomoc jest ostatecznie tutaj i dać pożyczki dla każdego w tanie i przystępne oprocentowanie zaledwie 2%, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami dzisiaj na elitefinance2000@gmail.com

Dziękuję i Bóg błogosławi
ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM
ELITE FINANCE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pak James. Ben
Czy potrzebujesz pożyczki z jakiegokolwiek powodu? Skontaktuj się z nami w przystępnej
Oferta pożyczki na 3% stopy procentowej z minimum 1000 $, a maksymalnie
od $ 50,000,000,00 i W razie zainteresowania powinny prosimy o kontakt:
james.ben003@hotmail.com aby uzyskać więcej informacji.

Użytkownik musi wypełnić i przesłać nam następujące dane, tak aby
możemy przystąpić do kredytu
transakcja.

Twoje imię:
Adres:
Stan:
Kraj:
Seks:
trwanie:
miesięczny przychód:
Numer telefonu:
Cel kredytu:

james.ben003@hotmail.com

Dzięki, pozdrawiam w oczekiwaniu na swoje pilną odpowiedż.

James. Ben

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janne

O MÓJ BOŻE !!!!!!! Zostałem oszukany przed i zobaczyłem kilka wspaniałe świadectwo o tym człowieku zwanym Jad Kimi z tym adresem e-mail: jadkimi@gmail.com~~HEAD=pobj lub jadkimi@openmailbox.org~~HEAD=pobj a kiedy skontaktował go bałem, bo z moich wcześniejszych doświadczeń i moim największym zaskoczeniem on udzielić mi tej kwoty pożyczki w wysokości $ 50,000.00 jestem tak szczęśliwy dzisiaj ... z nim skontaktować: jadkimi@gmail.com lub jadkimi@openmailbox.org

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michel

ŚWIADECTWO NA JAK dostałem pożyczkę z konkretną i rzeczywistą KREDYTU
Firma o nazwie WILLIAMS KREDYT COMPANY. JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY
I Bóg błogosławi WILLIAMS Loan Company.

Pilna Pożyczka OFERTA Zastosuj teraz.
Cześć,
Nazywam się Lady Michel Robert, jestem z Teksasu, USA, jestem żonaty, mam
poszukuje prawdziwej firmy pożyczki w ciągu ostatnich 5 miesięcy
wszystko co mam to grono oszustw, którzy dokonali mnie do nich zaufanie i na koniec
dnia, zabrali mi pieniądze nie dając nic w zamian, wszystkie
Mam nadzieję, zaginął, mam zmieszany i sfrustrowany, ja go znależć bardzo
trudno wyżywić moją rodzinę, nigdy nie chciał mieć nic wspólnego
z firmami pożyczki w internecie, więc poszedłem do pożyczyć trochę pieniędzy z
przyjacielu, ja jej powiedziałem wszystko, co się stało, a ona powiedziała, że ââmoże mi pomóc, to
zna firmę kredytu, która może mi pomóc z każdej kwoty kredytu
potrzebny mi o bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%, że właśnie dostał
Pożyczka od nich, ona skierował mnie, w jaki sposób ubiegać się o pożyczki, zrobiłem
tak jak powiedziała mi, stosowane z nich na email: (williamsloans14@gmail.com)
Nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku mojemu
Największą niespodzianką mam kredytu w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć,
Jestem szczęśliwy i bogaty ponownie i jestem dziękując Bogu, że taki kredyt
Firmy takie jak ta nadal istnieją na tym oszustw na całym miejscach,
Proszę radzę tam wszyscy, którzy są w potrzebie pożyczki, aby przejść do
(Williamsloans14@gmail.com) nigdy nie zawiedzie, a
twoje życie ulegnie zmianie w kopalni zrobił.
Szybki kontakt WILLIAMS pożyczek COMPANY dzisiaj i uzyskać pożyczkę z nimi,
Szczęść Boże firmę pożyczki Williamsa dla ich prawdziwej oferty kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość philliplopez
Zastosuj na szybki i tani kredyt z finansowania kredytowego Spółki.

Czy jesteś w potrzebie pożyczki, czy może została z kolei w dół przez bank

wcześniej, jest to okazja szukasz. Proponujemy wszystkim

rodzaje kredytu, takich jak pożyczki biznesu, kredyt samochodowy, kredyt firmy, ryzyka

kapitał, kredyt mieszkaniowy, kredyt studencki lub jakakolwiek pożyczka do wyboru na poziomie 2%

oprocentowanie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem Ten adres e-

Adres: philliplopez1@outlook.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość philliplopez
Zastosuj na szybki i tani kredyt z finansowania kredytowego Spółki.

Czy jesteś w potrzebie pożyczki, czy może została z kolei w dół przez bank

wcześniej, jest to okazja szukasz. Proponujemy wszystkim

rodzaje kredytu, takich jak pożyczki biznesu, kredyt samochodowy, kredyt firmy, ryzyka

kapitał, kredyt mieszkaniowy, kredyt studencki lub jakakolwiek pożyczka do wyboru na poziomie 2%

oprocentowanie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem Ten adres e-

Adres: philliplopez1@outlook.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zaufaj Unii kre

OFERTA POŻYCZKI GWARANTOWANA... Czy potrzebujesz łatwy biznes kwalifikacyjnego lub pożyczki osobiste od $3000 - $10.000.000? Złych kredytów lub dobrego kredytu, sprawia, że nie ma różnicy z nami. 2% wniosków są zatwierdzone w ramach 72godziny. Zastosować, aby się z nami poprzez:
stronie internetowej: www.trustcreditunion.bravesites.com/ lub
E-mail: info.tcuu@gmail.com
Tel: (+ 1) 201-942-1584

Z poważaniem,
Dziękuję.
Zaufaj Federalnej Unii kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to forum jest w ogóle w jakikolwiek sposób moderowane przez kogokolwiek? Tyle spamu co się tutaj znajduje, to przekracza ludzkie pojęcie! A co do założyciela tematu - jeśli posiadasz stały i udokumentowany dochód, to możesz wziąć (a przynajmniej spróbować) pożyczkę w pozabankowej firmie Axcess na okres 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katerina Botkova
Hello dear.

My name is Caterina. I applied for a loan and received a loan of 150,000 euros on Friday 06/10/16 with Senator Walter. It Senator Walters Emai; senatorpwalter@hotmail.com contact Senator Walter if you really still need the loan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leonardo sanchez

Are you in need of loan? You want to be financially stable? Or you want to expand your business? We offer loans to businesses, car loan, business loan, personal loans and christmas loans. we give loans at very low interest rate of 2% lasting comfort that is negotiable. This offer is open to all, please contact us via e-mail at (sanchezloanfirm@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita Davids
Jestem zmęczony ludżmi scammed ponieważ potrzebne pożyczek. Jestem Anita Davids, samotna matka mieszka w Hiszpanii z córkami holowniczych. Już w sierpniu 2015 roku i był w trudnej sytuacji ze względu na nieprzewidziane koszty leczenia, mam czym walczyć z moim problemem raka, straciłem pracę i został zatrzymany w złej gospodarki finansowej, dopóki nie został wprowadzony do firmy pożyczki wg nazwy "WESTLAND INVESTMENT". Na początku nie był zainteresowany jakom przysiągł nigdy ubiegać się o pożyczki online, ponieważ ja już straciłem $ 57,000 oszustów udających Kredyt Kredytodawcy, ale po silnie przekonany przez mojego przyjaciela Gomez, ale w końcu zdecydowaliśmy się dać z siebie Ostatnia próba, złożyłem i złożyć wszystkie informacje wymagane i ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem pożyczkę $ 90.000.00 USD zaledwie 48 godziny póżniej. Uwierz mi przyjaciół, to jest prawdziwe i chcę używać tego medium zachęcam wszystkich zainteresowanych coraz szybki i łatwy kredyt na proszeni o kontakt "WESTLAND INVESTMENT" (Email: westlandinvestment@gmail.com) są bardzo dobre w pomaganiu i wiem, że natychmiast pomóc w transferze Kredytowej. Są jedynymi prawdziwymi poĚĽyczkodawcy tam ze 100% gwarantowanej legitymacji. westlandinvestment@gmail.com dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mr Jones

Hello, I am Mr. Jones Chris private loan lender that gives loans lifetime opportunity. Do you need urgent loan to pay off your debts and you need a loan to increase your business? You have been rejected by banks and other financial institutions? Do you need a consolidation loan or mortgage? something more, because we are here to make all your financial problems are over. We borrow funds for people in need of financial assistance, that have a bad credit or need money to pay bills, to invest on a business trip in the amount of 2%. I want to use this medium to inform you that we can provide reliable and beneficiary of the aid and will be willing to offer the loan. So contact us by email at: joneschrisloan@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pan Jorge Luis

Każdy musi proszę mnie słuchać, bo zostały wykonane nieodpłatnie moich cierpień i biedy w całym moim życiu i całej rodziny !!!!

Jestem pani kocha Miguel z Peru, i cierpiał biedy na dobre 18 lat .. i został oszukany przez tak wielu ludzi w internecie .. Chcę obraził w każdym okazjach .. ale jeden dzień na tym samym internecie .. spotykam mężczyznę nazywa Pan Jorge Luis, który jest dyrektorem Aso pożyczki i oszczędności .. i nauczał, że nadal będzie się oszustwa i udaremnić moje życie aż inni ludzie robili wcześniej, ale nigdy nie nowa, że ââma dobre serce .. ale w razem postanowiłem go przetestować .. ale niestety dla mnie .. dał mi kredyt, że muszę mu podać własną firmę .. i dziś jestem kobietą mojego własnego ja ..

proszę i błagam Cię w imię Boga .. nie stracić tej okazji, dla tych, którzy potrzebują kredytu .. proszę skontaktować się z nim pilnie o pożyczkę i zapewniam was, że ma zamiar zmienić swoje życie z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe , to jest jego kontakt e-mail, aby go osiągnąć: aso.loan.saviings01@gmail.com

Nie uda się do niego .. obiecuję, że ma zamiar pomóc .. po prostu dać mu swoje zaufanie i robić to, co zawsze mówi i widać własne świadectwo, aby powiedzieć ludziom też.

Pośpiesz się i dostać swoją szansę ...

wszyscy mają dobry i wspaniały dzień ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość James Peterson

DĹžeimsas Petersonas.

El. PAĹ TAS Sveiki James peterson paskolą ÄŻmonei.

Mes siŻlyti paskolas ĹžmoniĹł visame pasaulyje. MŻsĹł paskolos pasiŻlymas yra skirtas ĹžmoniĹł su bloga kredito ir neperkeliant ÄŻkeistą siekiant uĹžtikrinti paskola, mes siŻlome ÄŻvairiĹł tipĹł paskolĹł asmenims---

AsmeninÄs paskolos

Refinansavimas paskolos

Investuotojo paskolĹł

Skolos konsolidavimo paskolos

Verslo paskolos

Tarptautiniai paskolos

Suinteresuotas klientas turÄtĹł praĹĄome uĹžpildyti paraiĹĄkos duomenis Ĺžemiau--

INFORMACIJA APIE PARAIĹ KĄ

Vardas, pavardÄ ___

PaskolĹł suma, kurios reikia ___

Paskolos trukmÄ: ___

Telefono numeris: ___

ValstybÄs: ___

MÄnesinÄs pajamos: ___

Ĺ alis: ___

Kaip tik mes gauti savo paĹĄtą,

Mes siunÄia jums, mŻsĹł paskolos sąlygas ir procedŻras.

LinkÄjimai.

DĹžeimsas Petersonas.

El. PAĹ TO ADRESAS---[jamespeterson051@gmail.com]

JAMES PETERSON PASKOLŲ ÄŽMONÄS---[jamespeterson051@gmail.com]

JAMES PETERSON PASKOLŲ ÄŽMONÄ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria Ruzickova
Dobry dzien.

Otrzymalem pozyczke 75.000 euro od senatora Waltera. Skontaktuj sie z nim dalej; senatorrpwalter@hotmail.com lub senatorpwalter@seznam.cz. On jest renomowana pozyczkodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie