Skocz do zawartości
Gość Renata

pilnie potrzebuję pożyczki od osoby prywatnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata

Witam serdecznie. Bardzo proszę aby znalazła się osoba która pożyczy mi 5 tys złotych na umowę cywilna prawna i weksel. Proszę o pomoc bo jestem w trudnej sytuacji bo muszę pilnie spłacić grzywnę ponieważ jeśli tego nie zrobię to mogę pójść do więzienia. kontakt mailowy do mnie renius90@wp.pl bądż smsowy 507-586-361

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość richard junior

Potrzebujesz pilnie pożyczki, aby spłacić swoje długi? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres: (richardjuniorloancompany@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to forum jest w ogóle w jakikolwiek sposób moderowane przez kogokolwiek? Tyle spamu co się tutaj znajduje, to przekracza ludzkie pojęcie! A co do założyciela tematu - jeśli posiadasz stały i udokumentowany dochód, to możesz wziąć (a przynajmniej spróbować) pożyczkę w pozabankowej firmie Axcess na okres 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja polecam Wam zajrzeć sobie na ranking chwilówek i dowiedzieć się jakie pożyczki są teraz na Tobie.

Mi znajomy doradził aby przed wzięciem pożyczki zobaczył sobie ranking no i teraz wiem z czego skorzystać, a co raczej omijać szerokim łukiem.

Tak więc każdemu polecam zajrzeć sobie na taki ranking.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr

Witam mam komornika na prawie 100 000 pomimo dużych potrąceń długu mi nie ubywa szukam pożyczki na spłatę na jak najdłuższy okres min. 10 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wendy Finance Inc

Oferujemy przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysokiej jakości usługi i dostawy, naszą główną usługą jest zapewnienie międzynarodowego finansowania firmom, firmom i organizacjom dużych projektów w zakresie zagospodarowania przestrzennego w dziedzinie wypoczynku, turystyki, rozrywki i budowy,
Oferujemy także kredyty indywidualne, pożyczki prywatne, kredyty spłaty zadłużenia.

Przegląd pożyczek:

Obecnie pożyczki wahają się od 1 000,00 EUR do 1 miliona EUR; maksymalny okres dojrzewania wynosi 20 lat *
  Zbadane sprawozdania finansowe nie są wymagane *
Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji *
Od dawna klienci z nienaganną dokumentacją spłaty kwalifikują się do kolejnych rabatów na oprocentowanie, a nawet szybszego przetwarzania pożyczek *

Zainteresowane osoby są odpowiedzialne za kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: wendyfinance04@gmail.com

Przewiduj szybką odpowiedź.

Dzięki
Wendy Finance Inc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy szukasz funduszy na spłatę długów? i rozpocząć nową firmę? Lenka Bolkova {leni.bolkova01@gmail.com} Jest tutaj, aby zatrzymać problemy finansowe. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek (pożyczka osobista, pożyczka komercyjna itp.) Dajemy pożyczkę z oprocentowaniem 3%. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: leni.bolkova01@gmail.com

Wypełnij formularz aplikacyjny poniżej:
- Pełne imię:
- Wymagana kwota pożyczki:
- Czas trwania pożyczki:
- Cel pożyczki:
- Miasto / państwo:
- Telefon:
- Jak o nas usłyszałeś:

Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać pożyczkę następnie uprzejmie napisz do nas z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: leni.bolkova01@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rhonda

Piszę to świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co zrobił pan poseł Greg dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuje się żywa, pożyczając nam pożyczkę o bardzo niskim oprocentowaniu 3 %. Cóż, szukałem pożyczki, by uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, a wszystkie, których spotkałem, były oszustami i zabrali pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga, który wysłał pożyczkodawcę. Nigdy nie myślałem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę bez marnowania zbyt wiele czasu, więc jeśli jesteś na miejscu szukając pożyczki w jakiejkolwiek kwocie, radziłbym Ci wysłać e-mail: goldenfinance17@gmail.com i być wolnym od oszustw internetowych. dzięki ... Rhonda Raye z Teksasu, USA.........................

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Success Loan Firm

Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki? Jestem pożyczkodawcą prywatnym, udzielam pożyczki @ 2% rocznie, oferuję pożyczkę od 10 000 € do 950 000 € ....... uprzejmie wróć do mnie przez e-mail ( lendersuccess@gmail.com), jeśli jesteś zainteresowany, abym mógł podać więcej informacji o naszych warunkach wypożyczenia.

Sukces firmy pożyczkowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marian Teresa

Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą pożyczkę, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o pożyczkę w wysokości 50000 dollars, abym mógł ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy pożyczkę w wysokości 50000 dollars, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją, dopóki nie spotkam się Pani Jorge Grace, dyrektor zarządzający Grace lo firma, proszę mój przyjacielu, jeśli jesteś zmęczony oszukanym online, proszę skontaktuj się z panią Jorge Grace, są wiarygodnymi pożyczkowymi pożyczkodawcami, jestem szczęśliwy dzisiaj i moja firma się świetnie rozwija dzięki wszystkim za pomoc i modlę się o moje Boże błogosławieństwo je dla mnie, pod warunkiem, że jesteś w takiej sytuacji, w jakiej ja się kontaktuję z ich firmową pocztą {jorgegraceloanfirm@gmail.com} oni są najlepsi ze wszystkich i zapewniam cię, że nigdy cię nie zawiodą lub cię zawiodą, ona ma pomogło wielu ludziom, jestem dziś bardzo szczęśliwy dzięki pani Jorge Grace i jej organizacji.

Marian Teresa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie