Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Kredyty959

Najlepszy kredyt na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam  kupić samochód lecz moje niskie dochody nie pozwalały na to . Koleżanka poleciła mi znajomego ,który zajmował się kredytami samochodowymi . Z jego pomocą udało mi się szybko sfinalizować  kupno mego wymarzonego autka. 

 

Podaję kontakt tel.515299985, 509258155

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałam wziąć kilka mniejszych pożyczek na samochód bo kredyty są niepewne. Polecam od siebie Profi Credit. Mają niskie oprocentowanie pożyczek no i bardzo łatwo się je spłaca w wygodnym dla klienta terminie. Jak dla mnie to jedna z niewielu firm,która utrzymuje tak wysoki poziom .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dla przedsiębiorców lepszym rozwiązaniem będzie chyba jednak leasing samochodowy - głównie dzięki sporym korzyściom podatkowym oraz mniejszym formalnościom przy staraniach: http://www.samochodowo.com.pl/kupno-i-sprzedaz/kredyt/kredyt-samochodowy-czy-leasing-jak-sfinansowac-swoj-samochod/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

A może wynajem długoterminowy? Też wrzuca się w koszty. Można wziąć na 12 miesięcy i sprawdzić jak to działa, a jak jest ok to można przedłużyć sobie dalej. Auta są nowe. Rata jest mniejsza niż kredyt czy leasing. Na leasetake.pl można poczytać jak to wygląda, jakie potrzebne są dokumenty i są też auta z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

Ale biorąc pod uwagę wszystkie inne koszty, to leasing już nie jest taką różową opcją. Mi się właśnie kończy leasing i to droga przez mękę była. Jak zsumowałam wszystkie dodatkowe koszty obok rat leasingowych to włos się na głowie jeży i jeżdżę 6 letnim autem a nie nowym. Pewnie zależy od auta i warunków na jakich się bierze leasing, ale trzeba patrzeć na koszty całościowo, wtedy widać, że wynajem długoterminowy nie jest złą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka

Osobiście zaczynam się zastanawiać nad leasetake kropka pl

500 są poprostu prześliczne a z wynajmem długoterminowym wychodzi spoko cenowo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bomber

Trzeba sobie przekalkulować koszty leasingu i wynajmu długoterminowego i tyle. Decydując się na wynajem nikt nie zagląda Ci do kieszeni i nie sprawdza jak przedstawia się Twoja sytuacja kredytowa! To świetna opcja dla firm, ale nie tylko, bo nowy samochód możesz mieć od 313zł miesięcznie (wspomniany leasetake). Mało tego - nie interesuje cię ubezpieczenie ani serwisowanie samochodu. Na taki wydatek spokojnie stać osobę, której zarobki oscylują w granicach 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prescot

Żaden kredyt. Jak jusz musisz to leasing a najlepiej wynajem długoterminowy. Ja brałem w leasetake.pl i da się żyć. A najważniejsze ze ubezpieczenie i serwis w abonamencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

Ja też wynajmuję i mi powiedzieli, że jest opcja kupna samochodu po zakończeniu umowy, ale raczej chyba zdecyduję się na nowy samochód. Też korzystam z leasetake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instytucje finansowe zachęcając nas do korzystania z ich usług stosują najróżniejsze triki reklamowe. Kuszą np. zerową prowizją za udzielenie kredytu. Nie wspominają jednak przy tym, że rekompensują to sobie wyższym oprocentowaniem. Podobnie rzecz się ma w drugą stronę. Bez trudu znajdziemy oferty z niskim oprocentowaniem nominalnym, ale wysoką prowizją. Porównując oferty kredytu samochodowego sprawdzajmy też dodatkowe obowiązkowe opłaty np. za ubezpieczenie AC. Będzie ono obligatoryjnym elementem umowy kredytowej. 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

 

IPorównując oferty kredytu samochodowego sprawdzajmy też dodatkowe obowiązkowe opłaty np. za ubezpieczenie AC. 

True zgadzam się w zupełności, choć ubezpieczenie oc (obowiązkowe) oraz ac można wziąć w pakiecie w bankach i wychodzi to zdecydowanie taniej. Sam mam pakiecik w pzu takich ubezpieczeń i myślę, ze to dobry wybór. Z drugiej strony jak jest możliwość wzięcia auta w leasingu to często bank, któy daje pożyczki zapewnia też w promocyjnej cenie takie ubezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jak istnieje taka możliwość to lepiej wziąć samochód w
leasing. Jeśli chodzi o wypożyczenie długoterminowe nie wydaje mi się
ono sensowne i opłacalne. Leasing daje mi większą pewność, że samochód
będzie mój. Można wziąć samochód w leasing z
https://www.bzwbk.pl/firmy/leasing/leasing.html albo z jakiejś firmy
leasingowej, choć bardziej skłaniam się przy leasingu z banku. I wydaje
mi się, że taniej wyjdzie samemu wykupić ubezpieczenie niż brać
ubezpieczenie z leasingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Instytucje finansowe zachęcając nas do korzystania z ich usług stosują najróżniejsze triki reklamowe. Kuszą np. zerową prowizją za udzielenie kredytu. Nie wspominają jednak przy tym, że rekompensują to sobie wyższym oprocentowaniem. Podobnie rzecz się ma w drugą stronę. Bez trudu znajdziemy oferty z niskim oprocentowaniem nominalnym, ale wysoką prowizją. Porównując oferty kredytu samochodowego sprawdzajmy też dodatkowe obowiązkowe opłaty np. za ubezpieczenie AC. Będzie ono obligatoryjnym elementem umowy kredytowej. 

Słuszna uwaga. Pożyczkodawcy i kredytodawcy rekomensują sobie obniżki prowizji czy odsetek podwyższając kwotę za inne koszty. Finalnie okaże się, że żadna to promocja. Jeśli chce się porównać oferty to tylko na podstawie wszystkich kosztów, w tym ubezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że nie ma większych problemów z otrzymaniem takiego kredytu pod warunkiem, że nie mamy złej historii kredytowej. Ja na przykład przy zakupie auta skorzystałam z oferty finansowej przygotowanej przez salon, w którym to auto kupowałam Bawaria Motors BMW. Są bardzo pomocni w kwestii załatwienia takiego kredytu, mają też ofertę leasingu i mogą na zamówienie poszukać auta, które Cie interesują. Możesz sobie sprawdzić ich ofertę na stronie www.warszawa.bawariamotors.pl. To akurat strona salonu w Warszawie ale mają jeszcze 3 siedziby w całej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po prostu przejrzec wiekszosc ofert dostepnych na rynku. Rozbieznosci moga i sa byc naprawde duze - po co wiec korzystac z jednej oferty - lepiej sprawdzic wiecej. Jest zrobiony fajny spis ofert kredytow na samochod - wrzuce link: https://www.forum.pozyczkabez.pl/Porownanie-kredytow-samochodowych-watek - wg mnie - warto przejrzec i samemu wybrac najlepsza dla nas opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×