Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym prosić o informacje dotyczace możliwości spłaty kilku kredytów na raz.

Nastąpiła u mnie taka sytuacja że mąż zachorował i stara się o rentę i straciliśmy jedno żródło dochodów z jego zarobków.

Wcześniej wzieliśmy 4 kredyty (kredyt hipoteczny, gotówkowy mamy debet w koncie i kartę kredytową na 4200 zł)

Łączna suma miesiecznych rat to 2900 zł a mój dochód to 3000 zł na rękę.

Mamy opóżnienia w spłatach kolejnych rat i boję sie że jak nas wpiszą do BIK to już będzie w ogóle po wszystkim.

Co mamy robić? Jest jakaś szansa na konsolidację tego zadłużenia i wzięcie kredytu konsolidacyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dobrego zabezpieczenia będzie ciężko ale jest to możliwe. Rzeczywiście przy takim obciążeniu miesięcznym zaległości i opóżnienia będą niestety narastać przy pani dochodzie więc czas nagli bo jak się pani dostanie do BIK to potem ciężko jest ten wpis wyczyścić. Trzeba więc działać szybko.

Parabanki oferujące konsolidacje pod zastaw i szybkie pożyczki z góry skreślamy i generalnie odpadają.

Trzeba by zwiększyć zdolność kredytową poprzez chociaż zwiększenie "na papierze" pani dochodów (można też poszukać dodatkowej pracy) lub wciągnąć rodzinę jako poręczycieli lub osoby współbiorące kredyt konsolidacyjny. O kredyt konsolidacyjny można też ubiegać się online np. na stronie http://kredyt-konsol...oddluzeniowy.pl Jeżeli ma pani możliwość zastawienia nieruchomości mieszkania lub domu to tym bardziej wchodzą w gre takie banki jak Alior czy Millennium. Można też odwiedzić SKOK-i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiała Pani z bankiem w którym jest zaciągnięty np. kredyt hipoteczny ? Czasem przenosząc wszystkie kredyty do jednego banku można nieco zmniejszyć koszty obsługi długu i wydłużyć termin płatności co się przekłada na spadek wysokości pojedynczej raty. Jednak w tak trudnej sytuacji, gdzie Pani mąż utracił pracę i takiej ilości kredytów w stosunku do Pani obecnego wynagrodzenia może być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam udac się do jakiegoś dobrego i sprawdzonego doradcy finansowego. To naprawdę ważne bo na rynku jst ich sporo i niestety wielu z nich to tylko naciągacze czyhający na ludzką desperację. Ale w momencie znalezienia dobrego jest on naprawdę w stanie zdziałać bardzo wiele. Tacy ludzie mają nie dość że doświadczenie z tym jak uniknąć wpisów w Biku albo jak radzić sobie z jego ewentualnym czyszczeniem co również co najważniejsze mają często "wtyki" w różnych bankach. A to ważne bo z tego co słyszałam uzyskanie kredytu szczególnie gdy jest jakieś "ale" to bardzo często dobra wola człowieka siedzącego na decyzyjnym stanowisku. Oczywiście za pracę takowego doradcy trzeba troszkę zapłacić. Jednak z reguły jest to opłata pobierana dopiero w momencie uzyskania kredytu. W moim przypadku było to 4tysiace złotych. Ale kredyt brałam bardzo duży bo 87 tysięcy. Samej w życiu nie udałoby mi się go uzyskać bo mam niski dochód a mąż narobił długów i po prostu potrzebowaliśmy tej konsolidacji straszliwie. Więc nawet te 4tysiące były warte tego że teraz możemy spać spokojnie bo płacimy jedną niską ratę rozłożoną na wiele lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twojej sytuacji kredyt konsolidacyjny to jedyne wyjście. Najlepiej zapoznać się z ofertami kilku banków, przeanalizować je i wybrać ten, który oferuje najlepsze warunki. W rozwiązaniu pomoże także doradca finansowy, więc warto było by się z nim skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

jakie jest łączne zadłużenie bez hipoteki? gdzie dokładnie Pani pracuje? proszę o kontakt 728 744 171

do 150 tys. zł, do 100 tys. zł bez poręczycieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest teraz w lutym 2014 najlepsza oferta kredytu konsolidacyjnego? znalazłem na www. porównanie kilku ale niewiem, nie ma tam zbyt dużo opini, może Wy coś doradzicie?

tak radzę Ci mniej spamować;) najlepsza jest konsola w DB i Pocztowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKÓW   Redukcja długów, czyszczenie BIK

    zmniejszamy raty Twoich kredytów

    pozbędziemy się komornika

    przywrócimy Ci zdolność kredytową

Proszę sprawdzić na naszej stronie internetowej:  goo.gl/zD40i

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nawiązując do posta proponuję kredyt w CH, polecam złożyć niezobowiązujący i bezpłatny wniosek w celu poznania indywidualnej oferty dopasowanej do potrzeb. W celu uzyskania informacji, proszę o kontakt 519494599. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie byłoby wiedzieć ile jest do spłaty wszystkiego i jak duże są już opóżnienia.

 

 

Chciałabym prosić o informacje dotyczace możliwości spłaty kilku kredytów na raz.
Nastąpiła u mnie taka sytuacja że mąż zachorował i stara się o rentę i straciliśmy jedno żródło dochodów z jego zarobków.
Wcześniej wzieliśmy 4 kredyty (kredyt hipoteczny, gotówkowy mamy debet w koncie i kartę kredytową na 4200 zł)
Łączna suma miesiecznych rat to 2900 zł a mój dochód to 3000 zł na rękę.
Mamy opóżnienia w spłatach kolejnych rat i boję sie że jak nas wpiszą do BIK to już będzie w ogóle po wszystkim.
Co mamy robić? Jest jakaś szansa na konsolidację tego zadłużenia i wzięcie kredytu konsolidacyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Szukam. Pomocy w odluzeniu i znalezieniu kredytu konsolidacyjnego .

Mam duze zadluzenie potrzebna mi pomoc bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyszczenieBIKu

Czyszczenie BIK to dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli negatywne wpisy dotyczą dawno spłaconych kredytów i koliduje nam to z wzięciem kolejnego. Polecam w tej sytuacji dobry generator wniosków na czyszczeniebiku.pl, które składa się u wierzycieli (u tych, którzy wpisali nas do BIKu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kredyt u https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html. Po pierwsze taki kredyt jest bardzo wygodny przecież nie trzeba pamiętać o spłacie kilku zobowiązań na raz. Po za tym mniej się spłaca, bo oprocentowanie jest niższe niż kredyty gotówkowe. Plusem takich kredytów konsolidacyjnych jest to, że nie potrzeba żadnych poręczycieli. Praktycznie prawie każdy je dostanie. Jak tam widzę same plusy takiego kredytu, jak ktoś ma kilkanaście zobowiązań to jest to praktycznie jedyne racjonalne wyjście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pani przypadku na początku pewnie będzie trzeba spłacić te zadłużenia które Pani ma i bardzo dobrym rozwiązaniem póżniej będzie właśnie kredyt konsolidacyjny ponieważ on zmniejsza raty już istniejących kredytów. Ostatnio pisałem o tym artykuł który zawiera informacje o kredycie konsolidacyjnym . Możesz sobie przeczytać może ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×