Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość ideafairplay

Ubezpieczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ideafairplay

Jak poszukujecie swoich ubezpieczeń? Korzystacie z porównywarek? porad ekspertów?

 

Przedstawiam Wam pomysł, dzięki któremu można zarówno mieć dobre ubezpieczenie jak i pomóc organizacjom charytatywnym, społecznym, pozarządowym.

Mowa tu o ideafairplay.pl czyli portalu do którego można zwrócić się z prośbą o wytypowanie dla siebie najlepszych ubezpieczeń: OC,AC, na życie, dom, wakacje.

Jeśli spośród przedstawionych kilku ofert, wybierzemy którąś z nich, to część pieniędzy jakie zapłacimy za tą umowę pójdzie na konto wskazanej przez Was organizacji.

 

Porada jest darmowa, a produkty identyczne jak w oddziałach ubezpieczycieli, a czasem nawet lepsze.

 

Zapraszamy do wypróbowania

 

ideafairplay

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno szukałam ubezpieczenia na wakacje i korzystałam z porównywarki Rankomat.

Kiedyś miałam znajomą panią do której chodziłam, po to by podpisać umowę.

Zlikwidowała ona swoje biuro, ja nie miałam żadnego innego w pobliżu, a dalej nie chciało mi się jeżdzić i w ten sposób

odkryłam, że można wszystko tanio, szybko i wygodnie załatwić wszystko przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że trzeba się ubezpieczyć. W razie jakichkolwiek problemu mamy możliwość czuć się bezpiecznie. Chcę jednak powiedzieć, że przed ubezpieczycielem też trzeba się ubezpieczyć. Jak? Warto mieć kontakt do kancelarii zajmującej się odkupem szkody: http://odkupszkody.eu/

W razie problemów z wypłatą należytego odszkodowania po prostu odkupisz kancelarii swoją szkodę, wypłacą Ci należne odszkodowanie i sami będą się zajmować dochodzeniem wypłaty od ubezpieczyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc gdy ubezpieczałam samochód i rozglądałam się za możliwie najatrakcyjniejsza ofertą rozważałam na początku skorzystanie z usługi doradcy ubezpieczeniowego ale szybko okazało się ze do wszelkich informacji o poziomie usług w różnych funduszach mam dostęp praktycznie od ręki. Trzeba się trochę wysilić i poszukać, porównać ze sobą kilka lepszych i gorszych ofert ale zapewniam was że jeżeli wiecie czego chcecie dokonacie wyboru równie dobrego co doświadczony doradca. Grunt to zorientować sie w branży i nie bać się pytać. Tak czy inaczej moje poszukiwania były nieco bardziej złożone bo oprócz OC byłam zdeterminowana również na  zakup autocasco oraz pakietu assistance. Przyznam ze dopiero ubezpieczenie od gothaera: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-auto-assistance-plus/ zwróciła moją uwagę. Przejrzyste, atrakcyjne warunki, dostęp do usług dodatkowych w ramach pakietu lux czy bardzo ułatwiony kontakt z konsultantem to tylko niektóre zalety tego funduszu. Zachęcam was do zapoznania się szerzej z ich ofertą bo myslę ze każdy znajdzie w niej cos dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego konkretnie poszukujesz? Porównywarki pomogą Ci jedynie znależć ofertę najkorzystniejszą, zupełnie pomijając aspekt prawny i legislacyjny. Dopóki nie zobaczysz papierka i zapisów na umowie, takie porównywanie będzie miało się nijak do rzeczywistości, bo u jednych ubezpieczysz np. dom od kradzieży, a u innych tak podpiszesz, ale w razie kradzieży powiedzą, że miałeś za słabe zamki i żadnego alarmu, więc odszkodowanie będzie śmiesznie małe. Polecam przejrzeć oferty i przede wszystkim pogadać z agentami o tym, co drobnym druczkiem piszą, chociaż w Europie - http://tueuropa.pl/nieruchomosci.htm - jeszcze drobnego druczku nie uświadczyłem, więc przynajmniej tam wiadomo na co idzie kasa i za co ją odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj korzystam z porównywarek internetowych.

 

Ja od niedawna zacząłem jak znajoma mi powiedziała, że można sporo oszczędzić i faktycznie tak jest, że ubezpieczenia tych samych firm kupowane bezpośrednio przez internet potrafią być sporo tańsze. Odsyłam do mojej ulubionej Superpolisa.pl jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne to nic lepszego do tej pory nie udało mi się znależć. Osoby, które są sceptycznie nastawione to powiem tylko tyle, że najwięcej udało mi się oszczędzić blisko 20% - sami sobie więc odpowiedżcie czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę najlepiej wyszukiwać polisy przez internet. To chyba najszybszy sposób na to, by znależć dokładnie to, czego potrzebujemy. Bez konieczności wychodzenia z domu znajdziemy szczegółowe informacje na temat takich zagadnień, jak np. ubezpieczenie działalności gospodarczej. W ten sposób będziemy potem o wiele bardziej zorientowani, co w ogólnym rozrachunku pozwoli nam podjąć skuteczną decyzję, a o to przecież tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad taką opcją jak finansowanie studiów aegon.pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/Program-Finansowania-Studiow/ dla dziecka, dzięki temu będzie miało budżet na start jeśli zechce studiować np za granicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście ubezpieczeni? A szkoda ponieważ nie jest to wcale taki duży koszt. Szczególnie jeśli ubezpieczacie się w firmie ( firmy czesto oferują tak zwane ubezpieczenie grupowe, które ma korzystniejsze warunki niż indywidualne). Albo jeśli kupujecie ubezpieczenie cała rodziną. W takiej sytaucji również można liczyć na pewne zniżki.

Opłacalną ofertę ubezpieczeń na życie ma moim zdaniem Nationale Nederlanden:

https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie

Szczególnie, że do jednego ubezpieczenia można podciągnąć do 10 osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku głównie myślałam o jak najniższej cenie, chociaż na samym końcu okazało się, że wybrałam jeszcze dodatkowo pakiet minicasco, który oferuje firma http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/minicasco/ Minicasco to rodzaj ubezpieczenia dobrowolnego, który ochroną obejmuje samochód i jego wyposażenie w tym samym zakresie, co w przypadku AC. Jedyna różnica polega na tym, że odszkodowanie zostanie wypłacone wyłącznie wtedy, kiedy wystąpiła szkoda całkowita tj. kradzież pojazdu lub uszkodzenia, których koszt naprawy przekroczy 70% jego wartości rynkowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam aby kupno najtańszego ubezpieczenie było najmądrzejsze. Choć nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze. Ubezpieczenie trzeba wybierać z głową. Szczególnie, że ofert ubezpieczenia na rynku jest bardzo, ale i to bardzo dużo. Dlatego moim zdaniem nie można wybierać go w ciemno. Powinno się mieć na temat ubezpieczeń jakaś wiedzę aby jednak nie dać się zrobić w bambuko. Takową wiedzę na pewno pozyska się na http://o-ubezpieczeniach.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×