Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Buty do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym zrzucić pare kilko do nast roku i postanowiłam "pobiegać". Jak na razie biegam po sklepach w poszukiwaniu dobrych...i nie trzepiących po kieszeni butów do biegania własnie.

 

mam ograniczony budżet, maksymalnie mogę wydać 180zł....wiem że nie sa to kolosalne pieniądze, ale na więcej mnie nie stac.

Teraz sa fajne przeceny w sklepach sportowych...kłopot w tym że nie do końca wierzę sprzedawcom, dlatego pytam forumowiczów.

Nike czy Asics???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie rozpoczyna się zazwyczaj od biegania, chociażby w chińskich trampkach. Ludzie którzy kompletują najpierw strój zazwyczaj nigdy albo tylko raz przebiegną się więcej niż 1000 metrów. Także zamiast sięgać od razu po Adidasa, Nike, New Balance czy Mizuno przejdż się na siłownię zobacz na co cię stać na bieżni czy stepperze a potem pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chińskich trampkach na miejscu autorki na pewno bym nie biegał. Buty są bardzo niewyogdne oraz możńa sobie zrobić takim bieganiem krzywdę... Autorko warto jest sprawić sobie buty Nike. Nie musisz dawać za nie dużych pieniedzy bo jeszcze są końcówki wyprzedaży w sklepach. Na przykład w supersklepie: supersklep.pl/buty/nike . Buty są wygodne, dobrze wykonane oraz będzie CI się w nich wygodnie biegało. Nike ciągle wdraża nowe technologie dla biegaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałam buty z Reeboka do biegania i były świetne. Szukam teraz czegoś podobnego i rozglądam się za adidasami. Najbardziej podobają mi się te http://allani.pl/zdjecie/reebok-dmx-lite-prime-obuwie-do-biegania-treningowe-cloud-grey-poison-pink/7151583 . Muszę je zamówić przed sezonem, bo niedługo będzie można już biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne buty do biegania są tworzone w technologii Flyknit, posiadam takie free run - uczucie jakbyś biegał w skarpetkach, nawet niezawiązany but trzyma dobrze stopę. Dla siebie wybrałem pośrednią, z trzech możliwych grubości podeszw, ponieważ butów nie wykorzystuje tylko do biegania - czasem i trening. Jeśli wybierałbym buty tylko pod bieganie, to wtedy wariant z najgrubszą amortyzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które chcą faktycznie schudnąć polecam treningi na siłowni. Samo bieganie jest spoko, ale żeby efekt był lepszy warto dodać jeszcze jakąś inną aktywność może basen. Mnie się też czasem zdarzy pobiegać i nie potrzebuje jakieś specjalnych butów, zwykłe sportowe, ale nie trampki i jest ok. Mogę jeszcze polecić dobry suplement diety Berrator http://www.fabrykasily.pl/suplementy/berrator-spalacz-tluszczu-opis-dzialanie-efekty-sklad

W moim przypadku sprawdził się w 100% poprawił metabolizm i zdecydowanie przyspieszył spalanie tkanki tłuszczowej. Doskonały dodatek do treningów, ale trzeba również pamiętać o tym, co się je. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli schudniesz to lepiej abys cwiczyła tez miesnie bo jesli zrzucisz kilogramy za szybko to zostanie ci skora ktora bedzie obwisla :/ polecam system 3x tygodniu siłowni z czego np w pon biegasz godzine ( dopiero po 20 min biegu spalasz ) w srode - cwiczysz wszystkie miesnie  a w pt znow biegasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam takich butów do biegania właśnie dwa tygodnie temu - dla córki. Liczyłam ,że wiosna lada dzień juz przyjdzie ale jeszcze musimy poczekać ale buty już są - https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html .Dla mnie najważniejsze ,że młodej się podobały bo ona w byle czym nie wyjdzie na miasto (jak mówi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2016 o 21:46, Dona napisał:

Bieganie rozpoczyna się zazwyczaj od biegania, chociażby w chińskich trampkach. Ludzie którzy kompletują najpierw strój zazwyczaj nigdy albo tylko raz przebiegną się więcej niż 1000 metrów. Także zamiast sięgać od razu po Adidasa, Nike, New Balance czy Mizuno przejdż się na siłownię zobacz na co cię stać na bieżni czy stepperze a potem pogadamy.

Chińskie trampki mają jedna zaletę, są tanie. Na początek wystarczy kupić popularne buty do zadań sportowych: http://cowidze.pl/nike-roshe-run-buty-do-roznych-aktywnosci

po pewnym czasie jak złapiesz bakcyla do biegania można szukać profesjonalnego ubrania i butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję podpowiedzi, gdzie warto kupować odzież damską do biegania. Internetowa droga zaprowadziła mnie do strony  https://www.runshop.pl/odziez-damska,c8.html Czy myślicie, że warto skorzystać z oferty akurat tego sklepu? Proszę o poradę, ponieważ nie mogę podjąć decyzji. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wybór odpowiedniej firmy ma jednak znaczenie w tym czy warto jest kupić sobie buty do biegania czy nie. Miałem już kilka par butów tanich chińskich firm. NIe dość, ze nie były zbyt wygodne oraz nie dawały odpowiedniej amortyzacji podczas biegania, to jeszcze te buty nie słyną z wytrzymałości. Jesli kupuje sobie buty do biegania to oczekuję, ze posłużą mi dobrze przez cały sezon a nie że będe musiał je wymieniac po miesiącu czy po dwóch.

Jesli szukacie dobrych butów w korzystnej cenie, polecam zajrzeć sobie do sklepu Ombre

https://ombre.pl/

Aktualnie mają tam jeszcze wyprzedaże na wiele modeli butów sportowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×