Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość matt4444

Pożyczka na dużą sume

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matt4444

Witam,

Mam taką sytuacje życiową że potrzebuje ok 18000 na spłatę dwóch kart kredytowych oraz debetu na koncie.

Rok temu wziąłem pożyczkę w Getin Banku na spłate chwilówek mamy, i obecnie zostało ok 40000 rate mam 700 miesięcznie.

Jakieś dwa miesiące temu sie okazało że mama wzięła na mnie te karty i zrobiła debet i teraz dzwonią z windykacji i domagaja sie spłaty, nie chciałem jej zdać na policje, chciałbym to spłacic ale nie mam mozliwosci.

Chodziłem po bankach i żaden nie chce mi udzielić kredytu konsolidacyjnego na te karty+debet+ten mój kredyt w Getin Banku, wszystko przez negatywne wpisy w BIKu, widnieją tam te dwie niespłacone karty, narazie nie ma tam tego debetu ale pewnie bedzie.

Dzwonią już od ponad miesiaca do mnie o spłate, obie karty sa w windykacji juz.

Zdolność bym miał ale własnie te negatywne wpisy w BIKu.

Pani z banku doradziła mi ze jedynym rozwiazaniem jest wzięcie pozabankowej pozyczki na te dwie karty + debet i spłacenie tego i potem mozna pisac pismo do BIKu o wymazanie czy zawieszenie tego negatywnego wpisu i wtedy moglbym dostac tą konsolidacje w banku.


Potrzebuje ok 18000 na okres conajmniej 3-4 miesiecy, poniewaz zanim oczyszcza mi ten BIK to ponoc z miesiac lub dwa trwa.

Czy są takie instytucje ktore moglyby udzielic takiej pozyczki, zebym mogl to splacic i pozniej jak sie uda kredytem konsolidacyjnym spłacic ta pozyczke?

Mam, 24 lata, zarabiam ok 2000 netto, rata kredytu w Getin Banku 700 miesiecznie, nie mam nikogo na utrzymaniu, mieszkam z rodzicami.

 

Czy istnieje jakiekolwiek rozwiazanie dla tej beznadziejnej sytuacji?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Tobie jedną najważniejszą radę nigdy nie spłacaj zaciągniętej pożyczki kolejną pożyczką bo możesz wpaść w jeszcze większe tarapaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebujesz takiej kwoty to w kredyt-od-zaraz.pl możesz wnioskować o pożyczkę do 25 000 zł musisz mieć jedynie umowę o pracę i konto na które przelewają pieniądze - duża przyznawalność bez zbędnych formalności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj sensu pożyczka na tak dużą sumę.Nie spłacasz pożyczek pożyczką. Jest wysoko oprocentowana i w konsekwencji będziesz miał do spłaty jeszcze więcej niż pożyczyłeś.Jest to dobra droga do totalnego zadłużenia się oraz do pętli kredytowej. Rozumiem,ze próbowałeś już rozmawiać z tymi instytucjami? Dojść do porozumienia? To nad czym możesz się zastanowić to kredyt konsolidacyjny, który jest udzielany w takich trudnych przypadkach. Zerknij sobie na stronę:

http://www.forum-kredytowe.pl/f130/najlepszy-kredyt-konsolidacyjny-jaki-bank-wybrac-93612.html

 

Jest tutaj temat o tym w jakim banku jest najtańsza konsolidacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka na spłatę zadłużenia to ostatnia rzecz jaką możesz zrobić. To najgorszy z możliwych pomysłów. Spróbuj dojść do porozumienia, na pewno są możliwe jakieś dogodne warunki spłaty dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najłatwiej powiedzieć, by nie spłacać jednej pozyczki drugą, ale czasem inaczej się nie da.

Są pożyczki konsolidacyjne! Albo weż pożyczkę pod zastaw np auta i spłać szybciej niż zamierzałeś, to szybsza kasa i krótszy okres spłaty.

 

Ja korzystałam z tej strony: pozyczkawpore.pl. Oddzwaniają, wszystko tłumaczą. proponowali mi w podobnej sytuacji (jestem z zadłużeniem) pozyczkę konsolidacyjną, nawet z dodatkową gotówką albo pożyczkę pod auto- tu nawet na bardzo duże kwoty do 100tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Proszę o kontakt pod nr tel 885010907, postaram się pomóc.

www.bcwfactory.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×