Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Tomek

prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek

cześć, wpadłem w pętle kredytową chwilówek i jestem zadłużony na dużą sumę jak na mój wiek - 22 lata. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdż na stronę https://wyjsczdlugow.pl/ i sprawdż, jak oni mogą Ci pomóc. Sądzę, że tak doświadczona i prężnie działająca kancelaria bez problemu znajdzie dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Z całą pewnością pokażą Ci możliwości wyjścia zadłużenia, o jakich większość zwykłych osób na forach nie ma pojęcia (kancelaria działa w oparciu o prawnie dozwolone, skomplikowane konstrukcje prawno-podatkowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Cię oceniać, bo sama właśnie w tym wieku sięgnęłam po pierwszą chwilówkę. Na szczęście miałam na tyle rozumu, przy to błędne koło przerwać, kiedy był na to czas. Tobie się nie udało, dlatego chcę Ci pomóc. Na początek może zajrzyj na stronę spiralazadluzenia.pl/ , dowiesz się co nieco na temat radzenia sobie z długami. A potem może się z nimi skontaktuj poradzą , co i jak zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×