Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Bardzo długo zastanawiałem się co robić nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, lecz postanowiłem że teraz spróbuje -mój problem jest jeden zadłużyłem się w banku na 70.000 zł rata kredytu 940 zł przerosła mnie bardzo, wiem że jest to moja wina ale chciałem normalnie żyć - wychowywali mnie dziadkowie kiedy miałem 16 lat oboje zmarli , zostałem w domu z wujami którymi nie dokońca się dogadywałem , więc się wyprowadziłem  i wtedy wziąłem pierwszy kredyt na studia potem doszły karty kredytowe , w pewnym momencie nie dawałem rady więc zrobiłem konsolidacje -niestety konsolidacja ciągnęła konsolidacje i aż do tego momentu kiedy to mnie przerosło. Jestem w stanie spłącać spokojnie to zadłuzenie 500 zł miesięcznie moge też odpracować . Jeżeli jest ktoś chętny kto pomógłby mi prosze o kontakt.

Proszę mnie nie hejtować

bank Credit Agricole 

02 1940 1076 5834 8479 0000 0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi opowiadał o firmie www.vertusfinanse.pl, z której pomocy też korzystał. Możesz tam wziąć zarówno kredyt, jak i skorzystać z możliwości oddłużenia. Spróbować się z nimi skontaktować może by było warto. :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie do pozazdroszczenia i teraz dwie kwestie, albo bierzesz kredyt konsolidacyjny, w którym rata będzie niższa, a jeśli w banku nie da rady to jest też opcja w parabankach z pożyczką dla zadłuzonych, ofert jest naprawdę dużo - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych i jak przejrzysz oferty to zobaczycie, że oprocentowanie jest naprawdę bardzo zbliżone do bankowego. W każdym razie powodzenia, dlatego unikam zadłużania bo dość szybko można wpaść w pętle zadłużenia.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/petla-zadluzenia.html

 

Na fourm jest sporo tematów o pętli zadłużenia. Nie wiem czy Cię to pocieszy ale jest wiele osób, które mają takie problemy, Nie Ty jeden zmagasz się z długami. Jestem zdania,że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Czy to kredyt konsolidacyjny czy też upadłośc konsumencka.

 

Nie należy się tylko zalamywać ani tym bardziej brać kolejnych kredytów. Za to skontaktować z doradcą oraz z bankiem. I probować znależć rozwiazanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie żadnych kredytów na studia! jak nie macie pracy to nawet o tym nie myślcie. Jako student biorę udział w programie partnerskim Profi Credit, bo z nimi można zarobić prawdziwe pieniądze przez internet. Jeśli nie macie możliwości brania pożyczki to ten program jest właśnie dla Was , bo od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz 2%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponowanie kolejnego kredytu, a co gorsza pożyczki pozabankowej, jak to czyni facet od terve jest chyba najgłupszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji. proponowałabym zgłosić się do banku, w którym jest zadłużenie z prośbą o restrukturyzację kredytu, czyli ustalenie nowych zasad spłat (zmniejszenie wysokości rat i tym samym wydłużenie okresu kredytowania). kolejne kredyty i pożyczki to nowe koszty i kolejne obciążenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady z zakresu wychodzenia z pętli kredytowej i ogólnie zadłużenia czy to chwilówkami czy kredytami bankowymi poruszone są np. tutaj: https://www.kbkinfo.com/jak-wyjsc-z-petli-kredytowej

Można tam tez znaleźć informacje jak sprawdzić swój BIK score oraz próbować wykasować negatywne wpisy z BIK u kredytodawców i pożyczkodawców, którzy sprawdzają bazy BIKu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjsc z takiej petli nie jest latwo, czlowiek bierze kolejna pozyczke by splacic poprzednia i tak odciaga i odciaga w czasie a potem z 20 tys robi sie 50 tys. bylam w podobnej sytuacji do czasu jak przestalam brac kolejne i siadl na mnie komornik. dogadalismy sie ile jestem w stanie splacic, najpierw jedna wieksza wplate i potem reszte rozbijamy na raty. na https://lombi.com/ sprzedalam kilka rzeczy z domu,l glownie sprzety i bizuteria. szybka akcja szybka kasa i wszystko legalnie. trwalo zanim stanelam na nogii ale bylo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto w tej sytuacji rozważyć podjęcie dodatkowej pracy aby zwiększyć dochody netto miesięczne oraz za parę miesięcy starać się o kredyt konsolidacyjny w banku. Jeśli to się nie uda to drugą możliwością jest zastaw nieruchomości. Jeśli nie posiadasz swojej nieruchomości to może jakaś zaprzyjaźniona osoba użyczy ci swojej nieruchomości aby uzyskać w ten sposób pożyczkę. 

 

Skuteczna Pożyczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe, masz problemy ze spłatą skontaktuj się ze mną.
 Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Ci pomóc! Moja firma zajmuje się oddłużaniem i pomaganiem klientom, którzy wypadli z sektora bankowego. 
Opłatę za usługi wnosisz po procesie zakończonym sukcesem.

Zachęcam do przeczytania opinii w Google pod hasłem: opinie Biliti 
Zapraszam do kontaktu
Tel. 690-135-918

email: daria.kurek@biliti.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w Norwegii i tutaj jest firma, która daje możliwość wzięcia pożyczki inkasso. Pod adresem: https://pl.motty.no/  znajduje się do niej adres. Wszystko dzięki podjętej niedawno nowej współpracy. Dzięki zaktualizowanym systemom do wyliczania zdolności kredytowej można też liczyć na atrakcyjność ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×