Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Zaczęły się już wyprzedaże

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było iść zaraz po świętach - ceny niektórych zabawek 50% w dół. Teraz też można wiele zyskać ale przed świętami sklepy podnosiły ceny aby w styczniu je opuscić z adnotacja "Sale" więc i tak wychodzisz na zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy rzucają się na wyprzedaże (a już w ogóle tych którzy mówią "normalnie to bym tego nie kupił ale było na wyprzedaży").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  ja na przykład bardzo lubię kupować z wyprzedaży. Można znależć dużo ciekawych rzeczy w o wiele niższej cenie niż normalnie.Na przykład jakis czas temu zamówiłem sobie nowe buty New Balance. W zeszłym roku kupowałem nową kolekcję i płaciłem prawe 4 stówki. W tym roku udało mi się znależć trochę inny model ale takiej samej jakości za niewiele ponad 200 zł. Będę miał nowe buty na wiosnę. Kupowałem tutaj:

supersklep.pl/new-balance

W supersklepie sa obecnie dość dobre promocje na obuwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy rzucają się na wyprzedaże (a już w ogóle tych którzy mówią "normalnie to bym tego nie kupił ale było na wyprzedaży").

 

ja rzadko odwiedzam galerie, a jak są wyprzedaże to czasem się przejdę. nie wiem czy zauważyłeś, ale czasem na wyprzedażach są ostatnie sztuki, więc to nie tak, że nikomu się dana rzecz nie podobała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to uwielbiam te posezonowe.. Ogólnie nie jestem fanatyczką długich podróży po centrach handlowych, ale zawsze na chwilę skoczę i nigdy nie wyjdę z pełnym portfelem. Najgorszy jest fakt, że często w pośpiechu kupujemy rzeczy całkiem nam niepotrzebne, które po wyjściu ze sklepu już nam się podobają mniej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Pracowałam 3 lata w sieciówce. Wyprzedaże są w styczniu i w lutym. Zawsze znajdowałam dla siebie mnóstwo ubrań/rzeczy, których cena była o 75 proc. niższa,. Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia

Teraz zaczęły się wyprzedaże. Materace i łóżka Kraków materace-krakow.pl

Jeszcze przed sezonem remontowym także mi udało się akurat ustrzelić tanie łóżko i dobrać do tego solidny matarac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu szukać. Nie zawsze wyprzedaże są ogłaszane od wejścia do sklepu, często najlepsze promocje można znależć szperając po sklepach. Ja ostatnio kupiłem na przecenie laptop, który warty jest 3000 złotych za 1800. Według mnie duża oszczędność i faktycznie można coś trafić jeżeli się odpowiednio długo tego szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×