Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Jakie profesjonalne szkolenia polecicie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W najbliższym czasie chciałabym nieco podnieść swoje kwalifikacje. Zastanawiam się nad jakimś konkretnym szkoleniem. Jakie szkolenia możecie mi polecić ? Na co warto jest sie zapisać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi CI tutaj oczywiście o szkolenia biznesowe? Jeśłi tak to proponuję zainwestować na sam początek w dwa:

kurs excel

oraz angielski w biznesie. Oba szkolenia mogą Ci bardzo wiele dać ponieważ wciąż wielu Polaków ma problemy z tymi dwoma działąmi tak więc bedziesz miala sporą przewagę. Od jakiegoś czasu poza tym pracodawcy przestają się tak naprawdę patrzeć na to jakie studia ukończyłaś ale zwracają uwagę na to co umiesz, co masz im do zaoferowania oraz ile mozesz dla nich zarobić. Takie szkolenia znajdziesz na przykład tutaj:

http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się czy wykupić kurs online czy wziąć udział w szkoleniu  "tradycyjnym". Szukałam kursu excel ale od podstaw. Zdecydowałam się na tę drugą opcję bo akurat trafiłam na jakąś promocję w firmie szkoleniowej Cognity . Generalnie jestem zadowolona. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się czy wykupić kurs online czy wziąć udział w szkoleniu  "tradycyjnym". Szukałam kursu excel ale od podstaw. Zdecydowałam się na tę drugą opcję bo akurat trafiłam na jakąś promocję w tej firmie: https://www.cognity.pl/ . Generalnie jestem zadowolona. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem sie na szkolenie tradycyjne, odbyłem kurs z excela poziom podstawowy jak na razie i mogę wam polecić z czystym sumieniem polecam firmę ITSCHOOL, kurs bardzo merytoryczny i praktyczny co ja sobie bardzo chwalę gdyż kiedyś byłem na kursie w jednej firmie gdzie wysłała mnie firma i generalnie wyglądało to tak że wyłożyli nam suchą teorię bez żadnych przykładów itp. dlatego teraz staram sie najpierw poszukać jakiś opinii na temat firmy i jej kursów zanim zapłacę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, prawidłowe zarządzanie to klucz do sukcesu. W tej dziedzinie popularnością cieszy się StrenthsFinder http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Menadżerowie uczą się budowy zespołu w oparciu o ich indywidualne mocne strony. W rezultacie jest on w stanie efektywniej pracować i z dużo większym zaangażowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież zależy o jaką branżę pyta osoba która założyła wątek. Poza tym szkolenie szkoleniu nierówne, no i najczęściej szkolenie czy kurs robi się po coś [w konkretnym celu], nie uważacie? Oczywiście, są pewnie jakieś ogólne szkolenia "dobre" dla każdej branży no ale nie wyobrażam sobie robić coś tak ad hoc bez planu i pomysłu. Poza tym jesli chcemy się czegoś nauczyć "od podstaw" i podchodzimy do tego na poważnie to już prędzej zainwestujemy w studia niż kurs. Przynajmniej taka jest moja prywatna opinia. Ja planuję się spełniać w dosyć niełatwym zawodzie bo wybrałam sobie coś takiego jak studia resocjalizacja Przekonuje mnie oferta z uczelni WSB -> wsb.pl/gdansk/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/resocjalizacja-i-socjoterapia No ale nie wyobrażam sobie żeby zgłębić niektórych zagadnień dokładnie. To samo dotyczy chyba pytania - zależy czym chcesz się zajmować, w czym rozwijać. Pewne niektóre rzeczy można dobrze poznać tez i na szkoleniu - nie chce uogólniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam obecnie przede wszystkim na naukę języków obcych. Ja zastanawiam się aktualnie nad ofertą kursu wakacyjnego z języka angielskiego w http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-wakacyjne/. Do wyboru pakiety 36 lub 60 godzinne, niewielkie grupy maks 5-7 osób. Ceny też przystępne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie niezla i oplacalna teraz i w przyszlosci opcja beda szkolenia ABI (czyli Administratora Bezpieczeństwa Informacji). Przeprowadza je wiele firm, np Forsafe - spojrzcie jaka maja oferte: http://www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji - dzieki takiemu szkoleniu mozemy pracowac w wielu firmach, nawet jednoczesnie, jako zewnętrzny ABI. Nie zawsze firma potrzebuje osoby na pelen etat - raczej na kilka godzin w miesiacu (zlecenia, albo wlasna dzialalnosc gospodarcza) - aby ogarnac sprawy zwiazane z przechowywaniem i przetwarzaniem informacji oraz danych - jawnych i tajnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia biznesowe to jedno, ale ja bym zaczął od szkolenia, które zainwestuje we mnie - np. tematyka zarządzania swoim czasem - wydaje się dość błahym tematem, ale po sobie mogę stwierdzić, że warto - dzięki temu potrafię pracować o wiele wydajniej i to nie wkładając dużo więcej siły czy zaangażowania niż przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wszystkim polecam szkolenia organizowane przez firmę https://leadership-center.pl/2017/10/jak-byc-leniwym/ Szkolenia pracowników mają za zadanie zwiększyć identyfikację pracownika z firmą i rozbudzić jego osobiste zaangażowanie w jej życie. Oczekiwania pracowników wobec szkoleń, na które są wysyłani przez pracodawców, są podobne bez względu na zajmowane stanowisko. Najważniejsze, aby szkolenia pracowników, na które są kierowani, odpowiadało obszarom ich zainteresowania. Szkolenie, które zupełnie odbiega od zainteresowań pracownika lub w żaden sposób nie jest związane z wykonywaną przez niego pracą, przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego, czyli jedynie zdemotywuje pracownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś szkolenie nam się przyda. Najlepiej takie, które po prostu przyda nam się w pracy. Takie jest moje zdanie. Inne będzie dobre szkolenie dla działu HR a jeszcze inne dla managerów czy dla konsultantów. Dla tej ostatniej grupy widziałam szkolenie skutecznej sprzedaży przez telefon https://superszkolenia.pl/szkolenie/Skuteczna-sprzedaz-przez-telefon Na pewno dzięki takiemu szkoleniowi można się wiele nauczyć jak chociażby to, jak budować relację z klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×