Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
stobejczyk

Czy leczycie się prywatnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wygląda to tak że idzie się prywatnie do lekarza, płaci 150-200 zł za godzinkę ale ma się pewność że miejsce w szpitalu sie znajdzie a i operacja będzie zrobiona fachowo przez tego specjalistę a nie kogoś kto się jeszcze uczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dodatkowe ubezpieczenie. Czytałam na stronie porównywarki ubezpieczeń http://superpolisa.pl/

że to naprawdę dobra inwestycja. I rzeczywiście, jak sobie pomyślę, że w razie czego musiałabym czekać w kolejkach na badanie przez NFZ to aż mi skóra cierpnie.

Dobrze, że są jeszcze prywatne ubezpieczenia, bo wszyscy byśmy poumierali w tych kolejkach.

Warto na ten temat trochę poczytać i potem wybrać rozważnie pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę się tylko prywatnie. Nie mam zamiaru stać w kilometrowych kolejkach i czekać na wizytę 4 miesiące. Wcale mnie to drogo nie kosztuje, 100 za wizytę, ale jestem traktowany z godnością i profesjonalnie. Wiadomo, że gdyby przyszło mi mierzyć się z jakimś strasznych choróbskiem typu nowotwór czy coś w tym stylu to prywatnie mnie na to nie stać. Ale póki nic tragicznego mi się nie dzieje, to tylko prywatnie. I to mieszkam w małym mieście! W dużych miastach za 50zł miesięcznie mamy już dostęp do wszystkich lekarzy wybranej kliniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, także prawie wszystko prywadnie. Z przeziębieniem albo grypą idę do internisty, z resztą muszę zapłacić. Jestem całkiem chorowity, także sporo $$ miesięcznie mi na to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Znam ludzi, którzy na prywatne wizyty u dentysty biorą chwilówki. W sumie nie ma co się dziwić leczenie zębów jest strasznie drogie, ale i wizyty u innych specjalistów to kosztowna sprawa. Chociaz mówi się, że na zdrowiu nie powinno się oszczędzać to jednak nie każdego stac na prywatne wizyty. Oczywiście mozna wziąć pożyczkę na lekarza, porównać oferty firm można na loando.pl, ale czy warto? Tutaj decyzja powinna byc uzależniona od rodzaju choroby. Jeżeli jest to wizyta kontrolna lepiej zapisać się na nfz. Nawet jesli musimy poczekać te pół roku, to czas i tak mija. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również lecze się prywatnie. Kiedyś częściej chodziłam na fundusz. Aktualnie już nie chodzę ponieważ terminy są coraz dłuższe. O wiele bardziej opłaca mi się zapłacić raz na jakiś czas za prywatną wizytę. I nie czekać w kolejkach po to tylko aby byc z łaską przyjęta. 

 

Mieszkam na stale we Wrocławiu. Chodzę tam do kliniki medycyny Proclinic. Blisko, nowocześnie oraz całkiem niedrogo. Polecam tam Wam szczególnie laryngologa:

http://proclinic.pl/oferta/konsultacja-laryngologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci radzę z tym nie zwlekać bo z takimi sprawami nie ma żartów. Wiem coś o tym. Sama swego czasu zaniedbywałam bóle w stawów i nie obeszło się bez specjalistycznych zabiegów. Jednym z nich była skomplikowana endoprotezoplastyka biodra którą przeprowadził specjalista z ortopedia.poznan.pl/#Informacje, Adam Sulewski którego znalazłam szukając informacji na temat profesjonalnego i godnego zaufania ortopedy. Wybór był więcej niż trafiony więc jeśli masz problemy ze stawami, to powinnaś się do niego zapisać na wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×