Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość eliża

Gdzie można zamówić niedrogie i fajne ubrania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eliża

Zamawiacie ubrania przez internet? Ja bym chciała, ale nie wiem, gdzie znależć jakieś dobre, ale tanie. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Internet ubrań nie przymierzysz....

 

Jestem tego samego zdania. Wolę raz na jakiś czas wybrać się do Fashion House i kupić sobie to co upatrzę, w cenach outletowych. Mam tym samym i metkę i okazję w jednym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam problemu z kupowaniem rzeczy przez internet. Zazwyczaj są one dobrze opisane, tzn. oprócz rozmiaru z metki jest też podany wymiar w centymetrach, więc można się zmierzyć i sobie dopasować.

Ostatnio znalazłam nawet fajny sklep z ubraniami dobrej jakości: http://www.openwear.pl

To hurtownia ubrań, ceny mają niskie, można zamawiać od jednej sztuki. To co mi się tam nie podoba to fakt, że nie mają sukienek ani spódnic, ale zamawiałam tam fajne koszulki i legginsy.

Przyszły niedawno, są w bardzo dobrej jakości. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszukuję ubrania w Internecie, sprawdzam rozmiar i je zamawiam. Teraz szukam sukienki na chrzciny i zastanawiam się nad taką biało-granatową https://modbis.pl/product-pol-9195-Sukienka-damska-Bernardeta-wiosenna-kreacja-wyszczuplajaca-brzuch.html . Co o niej myślicie? Na taką okazję będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz czego dokładnie szukasz to nie powinno być żadnych problemów z zakupem. Wybierasz konkretny model i po sprawie. Tylko musisz być przekonana, że to coś czego tak naprawdę szukasz. Ja ostatnio w sieci wybrałam kilka  fajnych rzeczy m.in.  sukienkę na wesele. Długo zastanawiałam się nad tym którą wybrać, ale po przeczytaniu artykułu o tym jak wybrać sukienkę na wesele na tym serwisie: feef.pl/jakie-sukienki-na-wesele-co-wypada-zalozyc-kobiecie-na-wesele/ zakup odpowiedniej kreacji nie zajął mi wiele czasu. Czasem wystarczy tylko kilka wskazówek, żeby wybrać coś naprawdę ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodkładnie najelpiej w necie :) Tam łatwo znależć super markowe rzeczy, często w bardzo fajnych cenach. Przecież strony internetowe nie płacą czynszu za wynajem ;P Polecam w tym temacie sklep http://www.trof.pl/ , sa tam markowe okulary w bardzo fajnych cenach. Zobaczcie sobie ich ofertę, na pewno któryś z modeli wam się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie strony np:aliexpess, są fajnym rozwiązaniem, ale ja raczej kupuję tam rzeczy, które są niedrogie, za kilka dolarów i które mają dobre opinie. Często zdarza się, że osoby, które kupiły daną rzecz, wrzucają jej zdjęcie - możemy się wtedy przekonać, jak produkt wygląda naprawdę i czy jest wart naszej uwagi. Wadą jest oczywiście czas oczekiwania, który wynosi około miesiąca i problem pojawia się, gdy chcemy wybrać rozmiar... Dobrym rozwiązaniem jest też to, że jeśli nie spodoba nam się dana rzecz to zawsze możemy otworzyć spór. Niektóre Panie kupują tam nawet suknie ślubne, ale sama chyba nie miałabym odwagi... Kupowałam kilka razy tam i powiem szczerze, że byłam zaskoczona jakością i jak na razie jestem zadowolona. Na allegro też można znależć warte uwagi produkty. Przy droższych zakupach lepiej po prostu wybrać się do sklepu.

Edytowane przez dagaaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamawiam przez internet. Głównie z wygody. Nie przebadam za marnowaniem czasu w sklepach stacjonarnych ( chociaż mam wrażenie,że moja żona po takich sklepach to mogłaby chodzić praktycznie całe dnie.....).

 

Ubrania kupuję rzadko, ale jesli już to klasyczne i z dobrych materiałów. Dzieki temu wyglada się lepiej a i takie ubranie posłuzy na o wiele dłuzej. O komforcie noszenia nie wspominając. Cenie ubrania firmy Lancerto:

https://www.lancerto.com/lancerto-and-mr.-vintage.html

 

Dobra polska marka, ciuchy naprawdę dobrze wykonane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiacie ubrania przez internet? Ja bym chciała, ale nie wiem, gdzie znależć jakieś dobre, ale tanie. Możecie coś polecić?

 

Proszę link do takiego miejsca w sieci http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/odziez-sportowa-meska/spodnie-sportowe-meski

promocje, niekiedy darmowa przesyłka i zakupy wychodzą tanio, przy zachowaniu dobrej jakości ubrań. To nie chińszczyzna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×