Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
podsiadly

proszę o pomoc w załatwieniu kredytu dla firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam firmy finansowej, która pomoże mi w załatwieniu kredytu bankowego dla mojej firmy. Działam od półtora roku i nie wykazuję dochodów w książce i mam lekkie zaległości w zusie i urzędzie skarbowym.

 

Nie mam zaległości w bik.

 

Proszę pisać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak to wyglądało u mnie. Gdy starałem się o kredyt musiałem dostarczyć im pit za ubiegły rok, oraz aktualny stan ksiąrki rozchodów i przychodów (jestem na zasadach ogólnych tzw vatowiec).

Wiekszość rzeczy udało się załatwić przez net. W sensie jak coś chcieli to im wysyłałem zeskanowane dokumenty.

Koszt kredytu do zaakceptowania - ale to ogólnie chyba taka tendencja.

Jeżeli jesteś stosunkowo nową firmą to odsyłam do http://direct.money.pl/artykuly/kredyty/kredyt-dla-nowej-firmy,171,0,1909931.html

Kilka ciekawych info które mgą Ci się przydać przy ubieganiu sie o kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma, która nie działa na rynku długo musi przede wszystkim zadbać o swoją wiarygodność, wówczas będzie Ci łatwiej uzyskać jkorzystniejszy kredyt. Skoro nie masz zaległości w BIK to pomyśl czy wyszukiwarka nip nie byłaby dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Można byłoby w niej znależć Twoją firmę i zobaczyć, że rzeczywiście nie popadłeś w kłopoty i kredytem chcesz sobie pomóc. Może to przyspieszyć proces i dać Ci lepsze warunki spłaty np ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×