Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
retrospekt

Jak z tego wybrnac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem klebkiem nerwow nie wiem co mam robic wpadlem w straszna petle kredytowa.Ostatnio jedyne rozwiazanie jakie widze to samobojstwo.Samych kredytow gotowkowych mam na 70 tysiecy zlotych do tego dochodzi vivus na 4000 zl termin splaty 19 listopad.Zarabiam 1300-1500 zl a raty wynosza mnie prawie 1600 zl.Mam 30 lat a juz nie chce mi sie zyc bo je przegralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek pomysly?W tym roku wpadlem w takie zadluzenia chcac miedzy innymi pomoc komus w chorobie.Jakie prawa ma komornik czy moze zabrac rzeczy ktore sa na moja mame?Mieszkam z nia na siebie nie mam nic,jestem wspolwlacicielem auta jedynie.Co w ogole moze vivus jak im nie splace pozyczki?Prosze o jakies wypowiedzi,Cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Samych kredytow gotowkowych mam na 70 tysiecy zlotych do tego dochodzi vivus na 4000 z

To po cholerę brałeś jeszcze w Vivusie jak miałeś już 70 000 zł nabranych kredytów? Przecież takie zadłużenie można zrobić na samochód lub nawet w wiekszej kwocie na mieszkanie ale nigdy gotówkowych które są oprocentowane wyżej i nie da się tego spłacić nawet zarabiając średnią krajową.

 

Zostaje ci konsolidacja kredytu na długie lata lub upadłość konsumencka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozni sie praktycznie niczym jak zajecie komornicze.Licytuja mi wszystko co mam a ze nie mam nic na siebie tylko jestem wspolwlascicielem auta to comi moga zabrac?Nie moge dobrze zrozumiec ogloszenia upadlosci.Jestem singlem bo kobieta odeszla chcialbym zaczac nowe zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×