Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli na poważnie myślisz nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego, to warto przed podjęciem takiego kredytu przejrzeć aktualne rankingi ofert, gdyż oferty te szybko się zmieniają. Jak ja zaciągałam swój kredyt gotówkowy, najatrakcyjniejszą ofertę miał SantanderConsumer bank. Nie wiem, jaka jest sytuacja na rynku na chwilę obecną, dlatego polecam wam przeszukać aktualne rankingi takich ofert. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam skorzystanie z profesjonalnego pośrednika kredytowego. Co tracisz? prowizję dla niego?

co zyskujesz? zawsze tańszy kredyt, niż w przypadku samodzielnego pozyskania kredytu. dlaczego tak jest? pośrednik wie, do którego banku iść aby było najtaniej, a do tego postara się, aby bank nie dopisał ci dodatkowych opłat w postaci choćby ubezpieczeń.

 

zainteresowanych odsyłam do swojej strony IQ Banque

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Faraon24 będzie zestawienie pośredników, pewnie się przyda

IQ Banque - zawsze tańszy kredyt? A to nie jest tak, że każdy mówi, że u niego będzie najtaniej i na pewno taniej niż w banku?

Aktualnie warte polecenia są wg. mnie Eurobank i PKO BP - obydwa są na faraonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyty kredytami, ale pozwolę sobie wtrącić, że czasami lepiej jest postarać się o pożyczkę. SZczególnie, kiedy nie potrzebujemy dużej kwoty. Wymogi są prostsze do spełnienia, formalności jest zdecydowanie mniej. Do tego możemy korzystać z gotówki już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku! Który bank nam to zagwarantuje?

Kilka dni temu czytałam o pożyczkach na wiosenne wydatki. Co prawda mamy już lato, ale przecież zasady pożyczania są takie same! Zajrzyjcie do artykułu: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=41669, a przekonacie się, że pożyczki są świetną alternatywą dla kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość camelia

Branie kredytu przez pośrednika to wygodna opcja, mnie Galeria Finansowa z Warszawy załatwiła korzystniejsze warunki niż te które mi przedstawił bank jak sama składałam wniosek. Minimum formalności, jasne zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośrednik ma doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie szybko zdiagnozować czy i w którym banku jest szansa na kredyt, bez składania zbędnych zapytań i wniosków. Dodatkowo wyszukuje najtańsze rozwiązanie dla klienta bo nie jest zobligowany do współpracy tylko z jednym bankiem.

Polecam serdecznie skorzystanie z naszych usług. Eksperci finansowi dostępni od ręki :) 

Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Spółka Jawna
Adres: Wolności, 
41-500 41-500 Chorzów, śląskie
Tel: 794-088-688
Email: biuro@finansowyekspert.com.pl
Facebook: Ekspert Finansowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy braniu kredytu  powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak,
żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość.
warto sprawdzić ranking kredytów gotówkowych   ,no i w razie potrzeby skorzystac z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.

W każdym razie im więcej pytamy, tym więcej zyskujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa to nie wpaść w spiralę długów bo wtedy zaczynają się problemy. Nie warto według mnie spłacać kredytów kredytami bo to do niczego nie prowadzi. Jeżeli już musisz brać pożyczkę, to warto taką w której będzie konieczność zabezpieczenie się poprzez podanie żyranta, na myśli tu mam szczególnie FamilyLoan lub tego typu instytucje które nie mają dużego RRSO i jest u nich możliwość rozłożenia pożyczki na naprawdę dogodne do spłaty raty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future Capital:

https://www.futurecapital.pl

Portal dedykowany dla dwóch typów osób

Przedsiębiorców szukających finansowania dla swojej firmy ( którzy z różnych względów nie mogą albo nie chcą brać pożyczki w banku)

Jak również dla osób szukających opłacalnych sposobów inwestowania pieniędzy .Takich , które mogą przynieść o wiele wiekszy zarobek niz konta oszczednościowe czy lokaty, których zakładanie w dobie tak niskich stóp procentowych nie jest zupełnie opłacalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Ja mogę polecić z własnego doświadczenie, że w tych czasach ważna jest pomoc doradców przy uzyskaniu kredytu, a nie bezpośrednie pójscie do banku.
Warto przejrzeć ofertę banków, ale zadzwonić też do dorady który pomoże nam znaleźć kredyt i porównać sobie co jest bardziej korzystne. :)
Ja korzystałem z firmy Habza-Finanse i byłem bardzo zadowolony z ich propozycji. : 

https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-dla-zadluzonych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Jak dla mnie najlepsza wyszukiwarka internetowa firm pożyczkowych, to SprintCash.pl. Można nawet porozmawiać z konsultantem w sprawie doboru najodpowiedniejszej pożyczki, co ułatwia zdecydowanie sprawę, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie całkiem dobrym rozwiązaniem jest znalezienie strony internetowej, która oferuje kilka różnych firm. Łatwiej wtedy porównać kredyty i zauważyć plusy i minusy danego rozwiązania. Takie porównywarki są prowadzone naprawdę dobrze. Ja korzystam często z  https://sprintcash.pl i zawsze wychodziło mi to na dobre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×