Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dzisiek

Na pewno polecałbym kredyty w Smart Bank. W ogóle warto poczytać o tym dość nowym banku i zobaczyć jak to jest z kontem w. Mają bardzo tanią ofertę, nie ma tam żadnych ukrytych opłat ani zbędnych dodatków.

 

ja korzystam z konta oszczędnościowego - smart procent. tez jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często jednak jest tak, że z wielu powodów nie można skorzystać z polecanych kredytów bankowych. Najczęściej zdarza się tak w przypadku braku zatrudnienia kiedy to nie można udokumentować dochodów. Banki wtedy odsyłają klienta z kwitkiem. Nie liczy się dla nich to, że ktoś zarabia na czarno za granicą. Jedynym wyjściem dla takich odrzuconych osób jest sektor pozabankowy. Tutaj niestety panują całkiem inne reguły i naprawdę trzeba bardzo uważać, żeby nie naciąć się na lichwę. Wiele ostrzeżeń o nierzetelnych pożyczkodawcach można znależć na forum o ciekawej nazwie : https://lichwiarze.pl/Dzial-jakie-znacie-sprawdzone-pozyczki-pozabankowe_10

Przed skorzystaniem z jakiejś oferty warto sprawdzić, czy czasem ktoś inny się nie "przejechał" na tym. Tutaj wymieniani są nie tylko drodzy lichwiarze, ale także podejrzane podmioty wykorzystujące naiwność osób i naciągający na przedpłaty. Jeśli znacie inne podobne miejsca, to zamieszczajcie je - dzięki temu może ktoś uniknie rozczarowań i wtopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A doradcy i różnego rodzaju firmy, które takie doradztwo prowadzą i pośredniczą w kredytach bankowych? Ktoś ma doświadczenia z kimś takim? Dużo się za coś takiego płaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gotówkowa dla Każdego 

od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!

- Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń

- kredyty przez internet, dla Firm

- Kredyt na mieszkanie/hipotekę

- Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód

Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

kredytyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystą ofertę kredytu odnawialnego posiada Smart Bank:

http://www.banksmart.pl/kredyty-i-pozyczki/kredyt-odnawialny/

 

Jest to bardzo wygodna opcja.  W życiu zdarzają sie różne sytuacje oraz często potrzebujemy pieniędzy ,,,na już" . W tej sytuacji kredyt odnawialny daje nam bardzo duże możliwośći. Obecne utrzymuję tam kredyt. Mozna go bez probemu wziąć na stronie przez internet (limit to 3900 zł). Jest to bez porównania lepsza oferta dla reklamujących sie obecnie praktycznie wszędzie szybkich pożyczek. Bank zawsze da Wam lepsze oprocentowanie oraz w umowie nie ma tak zwanych kruczków prawnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukasz kredytu gotówkowego to skorzystaj z darmowej porównywarki kredytów gotówkowych na stronie http://net-money.pl/porownywarki/porownywarka-kredytow-gotowkowych/ stronka ta jest bardzo pomocna bo zawiera kilka porównywarek i rankingów które ułatwią ci wybór odpowiedniego kredytu gotówkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz pożyczki to sprawdż kredyt gotówkowy eurobank na stronie kredytjuz.pl. Znajdziesz tam podstawowe informacje o oprocentowaniu i prowizjach także w innych bankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się nie zaciągać kredytów, staram się mieć odłożone jakieś pieniądze na czarną godzinę. Jednak kiedy postanowiłem kupić samochód tych moich oszczędności było stanowczo za mało, zdecydowałem się na kredyt. Szukając najkorzystniejszej dla mnie oferty korzystałem z porównywarek i rankingów, w końcu wybrałem kredyt w kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-bnp-paribas-fortis-wasze-opinie-jakie-oprocentowanie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na innowacyjną platformę zakupów grupowych w bankowości. Ybanking oferuje jeszcze lepsze ceny atrakcyjnych produktów
bankowych. Zwrot odsetek w wysokości 1% za sam zakup przez Ybanking i do 3%,gdy skorzysta się z zakupów grupowych.


Chętnie odpowiem pytania w tym wątku lub przez komunikator na naszej stronie www.ybanking.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kredytów gotówkowych moge polecić ten w Euronet'cie. Wziąłem ostatnio trochę gotówki tam, warunki to 10% w skali roku bez niczego. Oprócz długiego oczekiwania w oddziale banku, bo oczywiście mieli kolejki i kobiety, która udzielała mi kredytu, a nie wiedziała prawie nic oprócz klasycznych formułek, to same warunki chyba najlepsze na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie pożyczyć pieniadze na krótki okres polecam zapoznać się z ofertą pożyczki w Ferratum:

https://www.ferratum.pl/

 

Pierwsza pożyczka jest tam za darmo. Mozna pozyczyć w taki sposób do 1500 zł na ponad 2 miesiące. Nie ma tam oprocentowania, prowiizji. Oczywiście jest to jednorazowa oferta dla klientów, którzy jeszcze nie korzystali  z ich usług. Jestem jednak zdania,że w tej sytuacji jest to lepsza opcja niż bank z uwagi na to, że maja tam o wiele prostsze procedury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewielkie doświadczenie w tej kwestii ale jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to polecam Raiffeisen Polbank, dają 5000 zł na sam dowód. Bank też jest ostatnio w czołówkach rankingów więc raczej dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka

Wartym polecenia kredytem jest feniko.pl. Wszystko można załatwić online, szybko i prosto. Dlatego też polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kredytów gotówkowych moge polecić ten w Euronet'cie. Wziąłem ostatnio trochę gotówki tam, warunki to 10% w skali roku bez niczego. Oprócz długiego oczekiwania w oddziale banku, bo oczywiście mieli kolejki i kobiety, która udzielała mi kredytu, a nie wiedziała prawie nic oprócz klasycznych formułek, to same warunki chyba najlepsze na rynku

A co to jest Euronet? Raczej nie bank...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×