Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo jest tych ofert kredytów. Ja korzystałem z proficredit gdzie wszystkie niezbędne formalności załatwiłem wypełniając formularz na stronie ;)

Teraz kredyty czy prożyczki są znacznie lepiej dostępne niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomożemy Ci znależć pożyczkę bez żadnych opłat! Nie wymagamy zaświadczeń, zdolności kredytowej, zgody współmałżonka, nie sprawdzamy BIK - sprawdż sam

Edytowane przez Ukredytowani.pl
brak informacji firmowych na podanej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do kredytu gotówkowego, ale jeszcze nie zdecydowałem, który to bank będzie. Na pewno dostanę, gdyż mam stałe zatrudnieje. Co myślicie np. o ofercie DB: kredyty - czy ktoś z was zaciągał kredyt w tym banku? na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy, jakieś szczególne kwestie??? dzięki za pomoc!

Jeśli twoje dochody są na poziomie 3tyś zł to warto tam wziąć kredyt bo będziesz miał najlepszą ofertę w tym banku.

 

 

 

Z poważaniem

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy.

 

Kontakt w Profilu

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Porównaliśmy Ofertę 40 banków instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

Wybraliśmy najlepszą i najkorzystniejszą:

* pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK

* kredyty hipoteczne mieszkaniowe

* wysokooprocentowane lokaty

* kredyty pożyczki gotówkowe

* bezpłatne konta bankowe

* kredyty i leasing dla firm

* kredyty samochodowe

* ubezpieczenia oc/ac

* karty kredytowe

Zapewniamy,że dokonają Państwo odpowiedniego,najkorzystniejszego wyboru i będą naprawdę zadowoleni.Po wyborze oferty można złożyć bezpłatnie wniosek on-line.Realizacja wniosku nawet w ciągu 24 godzin.Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

WONGA Pierwsza pożyczka za 10 zł.

Teraz nawet na 60 dni!

⢠odsetki 0 zł,

⢠prowizja tylko 10 zł,

⢠bez ukrytych kosztów,

⢠kwota pierwszej pożyczki od 50 zł do 750 zł,

⢠RRSO 33,5%,

⢠pieniądze na koncie już w 15 minut,

⢠weryfikacja bez mikropłatności.

Złóż wniosek on-line: ho./SH164

 

Karta Kredytowa T-Mobile

58 dniowy okres bezodsetkowy!

Limit do 40 000 zł!

Brak opłaty za wydanie karty.

Możliwość płatności zbliżeniowych telefonem.

 

ING BANK ŚLĄSKI Rachunek firmowy 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 0 zł za przelewy w PLN przez Internet na rachunek w ING Banku Śląskim, ZUS, US Załóż rachunek na naszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam przeliczenie każdego kredytu w kalkulatorze finansowym, sprawdzenie czy nie ma żadnych ukrytych opłat: www.najnizszeraty.pl/kalkulator-kredytowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt na start do 10,000 zł teraz promocja bez prowizji,
niskie oprocentowanie


Sprawdż promocyjną ofertę kredytu odnawialnego - teraz
bez prowizji za udzielenie oraz jedyne 9,9 % rocznie, odsetki naliczane są
tylko od wykorzystanej kwoty a nie od całego limitu
! Możliwość
kilkakrotnego wykorzystania przyznanej kwoty, to bez wątpienia najlepszy
produkt na rynku !


Przekonaj się sam, bez ryzyka, wszystkie formalności
załatwiasz przez internet w kilkanaście minut
, łącznie z podpisaniem umowy
- istnieje kilka opcji otrzymania kredytu - sprawdż szczegóły i złóż
wniosek - HON.pl



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja osobiście polecam Bajokredyt. Bogata oferta kredytów. Miła kompetentna obsługa, wyjaśniają wszystkie wątpliwości, wszystko jasno, szybko i prosto. www.bajokredyt.pl Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tu polecić pożyczkę przez internet. Nazywa się pozyczkolandia.pl. Solidna firma. Łatwo mozna się zarejestrować. Nie sprawdzają tam niczego i przede wszystkim są niskie koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Polecam doradców GeminiPolska. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i profesjonalnego doradztwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Polecam doradców GeminiPolska. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i profesjonalnego doradztwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka

Ja się zupełnie nie znam na tym. Z ciekawości weszłam na to forum, co ludzie najbardziej polecają. Sama chyba skorzystam z usług doradców  finansowych z Gemini Polska w Krakowie. Moja siostra skorzystała z ich usług i z tego co przeglądam neta to jej wybrali najlepszą opcje. Myślałam, że sama to sobie ogarnę, ale jest za dużo polecanych firm na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agii

Witam potrzebuje kredytu 250000 zl pracuje w anglii firma nie ma oddzialu w Polsce gdyz jest prywatna! Jaki bank/banki sa w stanie zaoferowac kredyt dla ludzi pracujacych poza granicami panstwa do jakich kwot ijaki okres kredytowania!! Prosze o odpowiedz a jeszcze lepiej jakby napisala osoba pracujaca w banku!! dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bank nie chce to chyba ma ku temu powody - a banki przecież żyja z kredytów. Moim zdaniem chwilówki nie są dla osób mocno zadłużonych bo wpadają potem w koszmarną spiralę długów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybką chwilówką to można co najwyżej szybko wpaść w spiralę zadłużenia. Każdą decyzję pożyczkową trzeba naprawdę dobrze przemyśleć i jeśli jesteśmy pewni, że damy radę ją spłacić to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem już w różnych bankach i szczerze powiedziawszy szału nie ma, teraz szukam jakiejś lepszej firmy finansowej ;) po poszukiwaniach dam znać co wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze polecam firmę Finar w Obornikach. Swoją ofertę maja dla osób pracujących w zawodach wyspecjalizowanych. Profesjonalna obsługa, dobór kredytu indywidualnie do potrzeb. Potrzebowałam kredytu na rozbudwę swego gabinetu lekarskiego i z usług tej firmy jestem niezmiernie zadowolona. Obecnie spłacam jeszcze kredyt, a raty są niskie. Jeśli ktoś patrzy na jakość oferowanych usług oraz zaangazowanie, przy niskich kosztach to na prawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deper - szału nie ma bo nawet najlepszy kredyt gotówkowy w banku będzie droższy od kredytu hipotecznego czy pożyczki hipotecznej. Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest praktycznie 2 razy większe aniżeli kredytów zabezpieczonych hipoteką. Większe ryzyko niespłacenia skutkuje większą ceną takiego pożyczanego pieniądza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe bankowe i pozabankowe to duży wybór widziałem tutaj www.kredytpolska.net samych pozabankowych jest chyba z 40. Ja co prawda brałem tam gotówkę z banku ale zerknąłem tu i tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×