Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżeli macie jakieś doświadczenia w zaciąganiu i spłacie kredytu to proszę podzielcie się z innymi. Czy bank w którym braliście kredyt wywiązał się z umowy? Czy byliście/jesteście zadowoleni z danego banku lub firmy pożyczkowej? Na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy o kredyt aby nie popełnić błędu i nie płacić "frycowego"? Zapraszamy do dyskusji użytkowników spłacających kredyt bądż tych którzy już go spłacili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kredyty jak już to te w bankach komercyjnych. Odradzam chwilówki providenty itp. sam się na nich przejechałem. W ogóle właściwie prawdę o wysokim oprocentowaniu piszą tylko nieliczni np. strona http://www.pozyczka-bez-bik.pl . Przecież jakby firmy finansowe nie działały z myślą o takich lichwiarskich procentach to mogłaby być to dobra alternatywa dla banków a tak czasami mam wrażenie że za tymi firmami pożyczkowymi stoją jakieś mafie które niedojże piorą sobie kasę to jeszcze na tym zarabiają jak USmani na "terroryzmie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony mogę polecić pożyczki na dowód na stronie zwk.pl. Szeroki przegląd kredytów i pożyczek które są jeszcze w miarę łatwo dostępne bo przy obecnej polityce banków kredyty na dowód dla osób nie bedących klientami danego banku to po prostu mit. A jak masz konto z pół roku to sami wyślą Ci maila czy nie chcesz podpisać umowy na limit w koncie czy prosty kredyt gotówkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście polecam taki nowy bank - "mówimy nie pożyczce" nie polecam żadnych pożyczek, kredytów, chwilówek , itp.. pewnie ktoś może mnie negować, ale takie mam zdanie. Cche uchronić bezbronne osoby od profesionalnego banku który cię wydoji jak krowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiazania proponowane są w serwisie http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/ Oprócz fachowej pomocy w zakresie doboru odpowiedniej pożyczki, można znależć wiele interesujących i przydatnych informacji zwiazanych z kredytami zaciaganymi przez internet. Tradycyjne chwilówki czy kredyty okolicznościowe realizowane w formie face to face to biurokratyczna masakra. Załatwiajac sprawę w sieci oprócz komfortu psychicznego przy okazji dostajemy gotowe zestawienie ofert. Naprawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogolinka

Według mnie na portalu "kawencja.com" można uzyskać wiele dobrych i konkretnych wiadomości na temat kredytów. Jeżeli ktoś zastsosuje się do rad jakie tam są opisane, moim zadniem nie będzie miał problemów z rozeznaniem, jaki kredyt jest nalepszy lub jaki bank. Również tutaj są dobre informacje na te tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na portalu "kawencja.com" można uzyskać wiele dobrych i konkretnych wiadomości na temat kredytów. Jeżeli ktoś zastsosuje się do rad jakie tam są opisane, moim zadniem nie będzie miał problemów z rozeznaniem, jaki kredyt jest nalepszy lub jaki bank. Również tutaj są dobre informacje na te tematy.

Zapomniałam dopisać, że portal kawencja.com jest ciekawy bo bez reklam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jeśli ktoś szuka finansowania to najlepiej zwrócić się do firmy, która się zajmuje pośrednictwem, ponieważ każde zapytanie w banku obniża zdolność kredytową. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 782205090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczający

BRAK ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ nie musi być problemem!

 

Spłacasz regularnie swoje zobowiązania, ale bank nie daje Ci
oferty?



Zadzwoń i umów się z doradcą!

 

Atrakcyjna pożyczka bez prowizji, bez poręczycieli, bez
zgody małżonka!


(lubelskie, podkarpackie)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brales pozyczke w mbanku? jakies konkretne informacje?

Ja brałem już tam nie raz. W zasadzie w mBanku wygląda to tak że już po 6 miesiącach jakiś tam wpływów, nawet niekoniecznie w stałej wysokości z tytułu wynagrodzenia tylko inne wpływy - wszystko to analizują i dostajesz propozycje kredytu odnawialnego na koncie. Ja przy kilkuset złotych wpływów na początku o tym koncie prawie zapomniałem ale jak dostałem propozycję limitu do 3000 zł to przekierowałem tam większe wpływy i dzisiaj mam około 10 000 zł z których moge czerpać w razie potrzeby. Oprocentowanie w panelu mam:  Aktualne oprocentowanie kredytu odnawialnego : 15,10%, więc nie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka

Korzystałam z usług doradców kredytowych, i jestem zadowolona. Polecam każdemu. Jestem zadowolona bo jak się okazało,że mam problem ze spłatą długu, to mi udzielili przydatnych informacji. Dlatego polecam http://biurokredytowe.warszawa.pl/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

Witam,

Jeżeli macie jakieś doświadczenia w zaciąganiu i spłacie kredytu to proszę podzielcie się z innymi. Czy bank w którym braliście kredyt wywiązał się z umowy? Czy byliście/jesteście zadowoleni z danego banku lub firmy pożyczkowej? Na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy o kredyt aby nie popełnić błędu i nie płacić "frycowego"? Zapraszamy do dyskusji użytkowników spłacających kredyt bądż tych którzy już go spłacili.

Ja brałem kredyt w mBanku nie tak dawno i moge spokojnie polecić. Dodatkowo załatwiasz wszystko przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do kredytu gotówkowego, ale jeszcze nie zdecydowałem, który to bank będzie. Na pewno dostanę, gdyż mam stałe zatrudnieje. Co myślicie np. o ofercie DB: kredyty - czy ktoś z was zaciągał kredyt w tym banku? na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy, jakieś szczególne kwestie??? dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam lokaty w Skoku wolomin, maja najwyzsze orpcentowanie na rynku, swoja dorgą pozyczki mają też na atrakcyjnych warunkach, już 5 osob z moich znajomych je brało, a połowa rodzimy na tam ulokowane swoje oszczedności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przed dokonaniem decyzji przeczytać w internecie opinie o kredytach. Sieć to całkiem dobre medium w wymianie informacji na temat produktów finansowych, dzięki czemu bez problemu poznamy zalety, czy też wady danego kredytu gotówkowego. Osobiście polecam mBank, który spełnił moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t5o wszystko zależy na jaki cel taki kredyt chcemy wziąć, jeżeli to mają być spore pieniądze na samochód mieszkanie to jak najbardziej kredyt w banku a jeżeli potrzebujemy kasy na już to może to być kredyt chwilówka jeden z takich . nieduże pieniądze na krótki okres czasu korzystnie oprocentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pożyczkę gotówkową w BNP Pariba, sam u nich niedawno brałem, szybka decyzja, szybka wypłata, Pani bardzo miła i co ważne dogodne warunki, trzeba jednak u nich założyć konto bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×