Skocz do zawartości
Gość marek

Pożyczka pozabankowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marek
Kredyt Pożyczka na dowód osobisty www###pl 

- kredyt dla każdego przez internet

- decyzja w 15minut bez zaświadczeń

- szeroki wybór instytucji finansowych

- chwilówki na dowód bez bik

wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie zadzwonią

do ciebie i znajdą najlepszą ofertę kredytową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyświetlił mi się link, ale być może autorowi postu chodziło o https://www.pozyczkomat.pl? Ostatnio korzystałem z ich usług, mają bardzo konkurencyjną ofertę i gwarantują pełne bezpieczeństwo transakcji (co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, szczególnie w przypadku pożyczek udzielanych przez banki zagraniczne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, czy się nie opłaca? Jak się dobrze poszuka to znajdzie się ofertę idealną dla siebie. Pożyczki online, oferowane na przykład tutaj chwilowki500zl.pl, moim zdaniem to wygodny i wbrew pozorom bezpieczny sposób na podratowanie domowego budżetu, czemu więc z tego nie skorzystać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też sądzę, że jeśli Kowalski nie ma nas*ane w BIKu, to nie powinien iść do firmy pożyczkowej, bo to jest jakieś 2 - 3 razy droższe rozwiązanie. Niektóre oferty pożyczek pozabankowych mają wręcz lichwiarskie zasady.

Proponowałbym raczej przyjrzeć się rankingom pożyczek bankowych i wybrać coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredyt Pożyczka przez Internet dla każdego!

- Bogaty wybór różnych pożyczek gotówkowych

- kredyty na dowód bez zaświadczeń w 15min

- Porównywarka kredytowa wyl;iczysz ratę kredytu

- najlepsza strona kredytowa w Polsce!

zobacz tutaj  nfinanse.pl/artykul/kredyty-i-pozyczki-przez-internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli potrzebujesz pożyczkę do 25 tys złotych to polecam www.net-money.pl/wniosek-kredytowy/ 

szybko i bez problemu można otrzymać pożyczkę pozabankową bez zbędnych formalności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od instytucji pozabankowych staram się trzymać daleko. Kiedy muszę już zaciągnąć kredyt wybieram bank, bardzo długo szukam najtańszej oferty dla siebie. Uwielbiam korzystać z porównywarki na stronie http://www.kredyty-gotowkowe.net jest ona bardzo czytelna i pomaga mi zaoszczędzić wiele czasu który bym straciła chodząc po bankach i pytaniu o oferty kredytowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli potrzebne są komuś środki na dowolny cel, to można skorzystać z www.vertusfinanse.pl. Ja pożyczałem na zakup samochodu i nie miałem jakichś większych problemów z uzyskaniem pożyczki. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci jest wiele reklam. Nawet tutaj A prawda taka jest ,że nigdy taka pożyczka nie będzie lepsza od kredytu w banku. Wiem,że są sytuacje, w  których banki nie chcą przyznać kredytu ale warto jest się o to starać. Chociażby dopytać sie u doradcy kredytowego czy jednak byłaby taka możliwość. 

Proponuje jeszcze zajrzeć sobie tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

W dziale jest wiele opinii na temat tego typu zobowiązań. Poczytacie sobie co o nich sądzą ludzie, którzy się na to zdecydowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba

Jeśli ktoś szuka pożyczki i na raty to mogę polecić Ferratum Bank, dobra pożyczka, wygodna, szybko można ją dostać. To duża, znana firma i mam do nich zaufanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z taką firmą Kredyt123? Czytałam, że pełen wachlarz pożyczek: gotówkowych, hipotecznych, na samochód, konsolidacyjnych itd. Długo już działają na rynku, więc są solidni i pewni. Zresztą świadczą też o tym opinie Klientów na ich stronie. Warto skontaktować się z ich doradcą - bezpłatnie podpowie, jaką kwotę mogą zaoferować i na jaki okres czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie warto korzystać tylko z pierwszej darmowej, jak potrzeba znowu, to już w innej firmie, trochę ich jest. Tylko trzeba zwracać uwagę, czy dana marka nie należy do firmy, w której już pożyczaliśmy, bo wtedy nam naliczą normalne oprocentowanie i opłat. Np. wspomniany tu Ferratum Bank to właściciel Ekspres Kasa, Kasa Tak, ma też pośredników jak Ofin, ale pierwszą darmową pożyczkę można wziąć tylko raz i nie ma znaczenia z której strony i marki korzystamy.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jasne że jeśli ktoś jest niewiarygodny dla banku, to znaczy ze taki człowiek jest średnio wypłacalny bardzo często. I na tym żerują wszystkie super instytucję dające pożyczkę "od ręki" komu się tylko da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie osobiście podoba się oferta Profi Credit. Oprócz pożyczek oferują świetny program partnerski , dzięki któremu można zarobić niezłe pieniądze. Od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz 2% prowizji. Jak dla mnie to świetna metoda zarobku przez internet. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się na co dzień unikać takich kredytów ale są sytuacje, gdy nie ma wyjścia. Kilka miesięcy temu skorzystałam z takiej oferty przy
organizacji imprezy. Wiadomo łączy się to ze sporymi kosztami więc po przeczytaniu tego artykułu
https://pl.getbucks.com/blog/jak-zorganizowac-na-szybko-impreze-w-domu/ wzięłam taką pożyczkę i zorganizowałam imprezę . Według mnie warto korzystać z
takich rozwiązań w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych pożyczką bez bik zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

http://concash.pl/

Życzymy miłego dnia!

Zespół Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie