Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Nowa11111

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Czy pozew grupowy już ruszył i czy można się do niego przyłączyć mój e-mail krzysztof-kwietniewski68@wp.pl        ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

To te gnoje naciągające na zabezpieczenie pożyczki nadal działają??? Te łajzy naciągnęły mnie ponad rok temu, więc już mi trochę emocje opadły. Oni działają zawsze tak samo, wszystko pięknie to momentu wpłaty na PSEUDOFUNDUSZ PORĘCZEŃ. Natychmiast po wpłacie piszą, że ze względu na zatajenie ważnych informacji o niespłaconych zobowiązaniach wpisanych do BIG (w moim przypadku było to 0,00 zł - taką informację przed nimi zataiłem!!!) Zarząd podjął decyzję o wypowiedzeniu umowy i żądają za weksel 1000 zł. Najlepsze jest to, że te łachudry nawet nie sprawdzają BIG!!! Wiem bo przejrzałem własny BIG i nikt tam nie zaglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam. Mam pytanie do Pana Jacka. Zapłacił Pan tym dziadom za weksel? Mnie też oszukali i nie przysłali pisma w którym by żądali wykupienia weksla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar

witam

Ja własnie wczoraj dałem się nabrać proszę o pomoc co dalej robić by odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt

retektur@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

Witam. Też zostałem oszukany przez tą firmę, właśnie dostałem sadowy nakaz zapłaty 1000 zł za weksel osobiście złożyłem pozew do sądu w sprawie Rutkowskiego kwoty poręczenia sprawa będzie 27 kwietnia 2017 mój e-mail grze22@hotmail.com trzeba zrobić zbiorowy pozew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Czy pozew grupowy już ruszył i czy można się do niego przyłączyć mój e-mail draniewicz.company@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 1987

witam  osoby poszkodowane proszone są o zgłaszanie sie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście. Tam toczy sie w tym zakresie postępowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Witam wszystkich ja ich postraszylem i jutro musze zglosic sie na komende bo oni twierdza ze probowalem wyludzic od nich kredyt wiec trzeba sie zebrac i im poprostu morde obic jak dzwonilem zeby sie dowiedziec kiedy beda pieniadze na moim koncie to typ z ktorym podpisywalem umowe twierdzil ze dopiero od tygodnia ma ten telefon i nic nie wie trzeba zglosic sprawe do prokuratury jutro udaje sie do knf zglosic fundusz poreczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yesterday

Pożyczki el group też nie polecam. Niby group a jakaś wydmuszka. El dorado obiecują a potem wielka niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość greg

Finanse El Group to nie przypadkiem coś takiego jak kiedyś Polska Korporacja Finansowa Skarbiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaslonko

Witam,

Ja zgłosiłam sprawę do Rzecznika Finansowego, ale oni potrzebują dokładnych danych firmy. Czy ktoś z Państwa ma nr KRS tej firmy?

Będę zobowiązana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×