Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Nowa11111

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy pożyczkowej FINANSE GROUP sp. z oo W-wa Al. Jerozolimskie. Swoje ogłoszenia umieszczają na Gumtree "prywatne pożyczki/pod weksel /bez zapytań w BIK" .
Wniosek o pożyczkę zawiera pytanie czy należności spłacane są terminowo, czy po terminie (bez określenia ilości dni zwłoki). Na podstawie wniosku oraz po wpłaceniu prowizji (dużej) należnej Funduszowi Poręczeń podpisują umowę przyznania pożyczki. Następnie wypowiadają umowę pożyczki uzasadniając, że na podstawie baz stwierdzili przeterminowane należności (zbyt długi okres zaległości). Oczywiście odmawiają zwrotu prowizji.
Z usług takich firm korzystają ludzie ze złymi wpisami do baz oraz posiadający przeterminowane zobowiązania. Przecież osoby, które nie mają problemów z terminowym regulowaniem korzystają z usług banków. Podają w ogłoszeniu, że nie sprawdzają BIK.  Jeżeli sprawdzają to powinni dokonać tego przed podpisaniem umowy i wtedy odmówić pożyczki.
Poza tym obie firmy zarówno pożyczkowa, jak i fundusz poręczeń zostały wpisane do KRS w tym samym dniu - przypadek? czy celowe działanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden przypadek tylko tak właśnie działają firmy oszukujące ludzi mających problemy. Aby ustrzec się przed większością z nich trzeba trzymać się zasady: NIE WPŁACAMY NIC PRZED WYPŁATĄ POŻYCZKI (chyba, że opłatę rejestracyjną rzędu 0,01 zł - 1 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiw

Oszusci tak jak Pani mowi Fundusz poreczen istnieje dokładnie od tego samego dnia co ta firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackCat

Nowa11111 - czy korzystała Pani z usług tej firmy? Jeśli tak, chętnie bym porozmawiała na ten temat, bo mam z nimi problem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kieruje ludzmi korzystającymi z tego typu wynalazków, jest masa sprawdzonych firm.

Proste, wizja łatwego dostępu do gotówki. Niestety rzeczywistość jest bardziej bolesna i jak przyjdzie czas na "zimny prysznic" zaczyna się walka o swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Mam zamiar się z nimi sądzić.Pełnomocnik Zarządu, który celowo wprowadził mnie w błąd zapewniając, że wpłata na Fundusz Poręczeń jest wystarczająca do zabezpieczenia umowy, gdy zgłosiłam taką wątpliwość czytając zapisy umowy, mało tego namawiał do szybkiej wpłaty na Fundusz, polecając bank Millenium w sąsiedztwie. Wszystko kłamstwo, a w umowie zapisy niejednoznaczne. Gdy zaniepokojona brakiem wypłaty pożyczki zadzwoniłam do niego,  wszystkiego wyparł mówiąc, że trzeba było czytac umowę. Jego szef, członek zarządu powtórzył to samo, nie dając wiary moim tłumaczeniom. Napisałam odstąpienie od umowy, w którym podałam powód- nieuczciwość pana Zenona - wprowadzenie w błąd , zaniosłam do siedziby spółki i wręczyłam panu Zenonowi. Nie czytając pisma złożył pod nim swój podpis i pieczątkę, tym samym potwierdzając jego treść. Podpisał, że wprowadził mnie w błąd. Z tym mam zamiar iść jutro do Rzecznika Praw Konsumenta, a potem do sądu. 

Może więc pozew zbiorowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1987

To znaczy, że w ogóle nie wypłacili pożyczki? czy po prostu ta "prowizja" wpłacana do Funduszu jest bezzwrotmna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1987

Nie wiem co kieruje ludzmi korzystającymi z tego typu wynalazków, jest masa sprawdzonych firm.

Masa? a jakie to firmy oprócz banków, jeśli ktoś jest w bik i zalega z chwilówkami to nic nie dostanie z żadnej firmy. Proszę o przykłady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest masa pożyczek od prywatnych inwestorów ale musi być zabezpieczenie w postaci nieruchomości. W prawie 100% przypadków takiego zabezpieczenia nie ma więc ludzie szukają innej formy pomocy i tekst typu "szybki kredyt bez BIK, na weksel" od razu przyciąga masę dłużników, którzy widzą w takiej firmie nadzieję na łatwe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka lepszych możliwości pożyczenia pieniędzy w trudnej sytuacji, które są zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze od pożyczania od nieznanych firm czy osób... Zgadzam się z tym, że nie należy wpłacać jakiś dziwnych opłat, 0,01 zł to maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Monia, ale wypłacili Ci pożyczkę? Jeśli jesteś w stanie, proszę informuj na bieżąco, ewentualne może na email mój napisz latekpat@gmail.com gdyż mnie i mojego chłopaka wycięli na wała. Dokładnie możemy porozmawiać przez email jeśli masz ochotę. Ogólnie zapraszam wszystkich którzy chcą dokonać pozwu zbiorowego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek26

Witam, jeżeli ktoś z was jest zainteresowany porównaniem dotyczącym "wypłacania" pożyczki od  "Finance Group", to czekam na odpowiedż . Zainteresowanych zapraszam do wiadomości prv. mój e-mail to    klucha167@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie jeszcze nie wyplacili umowy tez nie podpisalam jestem z okolic Szczecina mam przyjechac do warszawy w czwartek pan powiedzial ze mam zdolnosc na 50 tys z czego potraca mi swa prowizje i na findusz poreczen wiedz wychodzi to ok7 tys na reke 43 tys nie wiem co myslec nie jade wiedz tam czytajac to wszystko szkoda na bilet pkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

Nie podpisujcie z nimi umów pożyczkowych.Nawet jak ktoś  ma zabezpieczenie w postaci hipoteki to i tak odmówią bo stwierdza że jest dużego ryzyka i się nie sprzeda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×