Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mroczkowa

Jaki kredyt konsolidacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku dobrze jest wczytać się w to czym jest kredyt konsolidacyjny:

https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny/

Bo mam wrazenie, ze niektóre osoby nie doczytają i potem biorą te kredyty bez głowy. W wielu przypadkach jest pomocny, w niektorych moze jednak powodować jeszcze wieksze zadłuzenie i dobrze jest przekalkulować czy nam sie oplaci i czy rzeczywiśćie pomoże nam pozbyć się długów, jakie posiadamy. 

Aktualnie większośc banków udziela finansowania do kwoty 200 000 zl. Jak również na okres 120 miesięcy. Dobrze jest w celu wyboru skontaktować sie z doradcą finansowym, który doradzi gdzie jest najlepsza opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje budowe domu, szukałem najabrdziej korzystnego kredytu hipotecznego dla siebie. Skorzystałem z oferty  kredyt hipoteczny wroclaw i jestem im bardzo wdzieczny za pomoc. Dzięki ich pomocy mogę zacząc budowe i nie przejmować się ratami kredytu.

Edytowane przez Eliza111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kredytach, w tym o kredytach konsolidacyjnych wiele się mówi. Robiąc konsolidację trzeba uważać , by czasem nowa oferta nie wkręcała na s jeszcze bardziej w spiralę zadłużenia. Wiele o tym się pisze ale czy osoby, które powinny czytają to  ? Czasami mam wątpliwości. Wiele o zadłużeniu i kredytach piszą na różnych blogach i forach. Na jednym z nich - https://4women.net.pl/forum/  ,panie dzielą się doświadczeniami w tym zakresie. To bardzo ciekawe forum i choć to forum kobiece podejmowanych jest tam wiele tematów w tym typowych dla mężczyzn - np. sprawy budowlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając kredytu, warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. W tym artykule bardzo rzetelnie wyjaśniają, dlaczego warto skorzystać z takiej pomocy i w jaki sposób zarabiają, by być jak najbardziej rzetelnymi i wiarygodnymi. Tekst bardzo otwiera oczy na tę kwestię.

Edytowane przez jocelyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza sprawdzony doradca :) ? Jak sprawdzić doradcę kredytowego? 

Kredyt konsolidacyjny zazwyczaj nie jest aż tak prosty i opłacalny jak by się mogło wydawać. Przynajmniej teraz, przy sporych jeszcze stopach procentowych, przy sytuacji gdzie wiele osób ma nadal niższą zdolność kredytową. Trzeba przecież pamiętać, że konsolidacja ma też swoje wady. Możemy wydłużyć okres spłaty, zmniejszyć ratę, ale kosztem dodatkowych kosztów ( np. prowizja) oraz spłacania większej kwoty. 

Konsolidacja to dobra opcja głównie dla osób z bardzo drogimi kredytami, lub z parabankami, żeby się ich pozbyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierając kredyt hipoteczny, zwróćcie uwagę na wybrany przez bank współczynnik referencyjny. Obecnie wiele instytucji finansowych przekonuje się do WIRON - https://wydarzenia.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-bnp-paribas-kolejnym-bankiem-z-kredytami-opartymi-na-wiron,nId,7076453. Wpłynie to zmiany w obliczaniu oprocentowania kredytów. Warto zgłębić to zagadnienie, gdyż może mieć znaczący wpływ na Waszą decyzję odnośnie wzięcia kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×