Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość tracy

Dokąd na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bonek

Tak, jak najbardziej. Wymienialam juz małe kwoty i tez duże. Z żadnymi nie bylo problemów.

 

Dokładnie, genialny kantor i przede wszystkim sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś wakacje w Neckermanie niemieckim, podobno da się zapłacić w złotówkach, ktoś mi tka mówił. Bo chciałam kupić wczasy z Niemiec za tą samą cenie jest 9 dni co z polskich biur 7 i standard lepszy. Tak to jakoś poparane, ale nie mam konta walutowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odwrotnie, nie znoszę tłumu na plaży i upału. Latem wolę pojechać w góry, bo wtedy wszystkie szlaki są dostępne. Mam zaplanowany pobyt w Wiśle w ośrodku http://www.willastok.com.pl/ Podobają mi się warunki mieszkaniowe i dodatkowe atrakcje takie jak basen czy plac zabaw dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy do Łeby. Noclegi już wynajęte. Szczerze powiedziawszy to nie mogę się już doczekać bo miałem dosyć męczący okres w ostatnim czasie w pracy i mam ochotę na wypoczynek. Wybrałem Łebę z uwagi na najładniejsze w Polsce plaże. Plusem są również noclegi, które nawet w sezonie nie należą do najwyższych nad morzem. Sami możecie sie zorientować:

http://www.e-wczasy.pl/noclegi,leba

 

Za granicę na razie sie nie wybieram z uwagi na wysokie ceny ( złotówka jest słaba) oraz to cos się ogólnie tam wyrabia. Wolę wypoczywać bezpiecznie w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

A ja polecam Kopalnie Guido na Śląsku, Afrykarium we Wrocławiu, nasze polskie góry. Można zrobić sobie rowerową wycieczkę na Pomorzu. Biskupin i Białystok również wart zwiedzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to raczej bardziej o feriach myślę, chyba spokojnie wybierzemy się w góry, pogoda w tym roku zapowiada się nieżle, wiele kasy nie trzeba bo miejscówki mamy już zaklepane a dojedziemy na miejsce Polregio bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×