Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość tracy

Dokąd na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tracy

Wyjeżdżacie gdzieś na wakacje? CZy finanse nie pozwalają? A jesli wyjeżdżacie to gdzieś w Polskę czy za granicę? Podzielcie się ciekawymi miejscówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poszukać ciekawych inspiracji w wyszukiwarce qtravel.pl
Myślę, że fajnym pomysłem może być zarówno Zakopane, jak i Mazury czy Pomorze.
W Polsce jest wiele fajnych miejsc, luksusowych hoteli czy klimatycznych pensjonatów. Bardzo wiele zależy od tego, na co macie ochotę. Oczywiście warto słuchać opinii innych, ale trzeba brać przede wszystkim pod uwagę zdanie swoje.
Dla mnie ważne by było, żeby w takim miejscu było gdzie pójść, jak spędzić czas, ale równie ważny byłby oczywiście hotel,
który podczas podróży  powinien być naprawdę przytulny.

Sama w tym roku jeszcze nie wiem, czy gdzieś pojadę, okaże się wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy w Polskę. Trochę oszczędzamy tak więc nie chcemy wydawać dużych pieniędzy. W Polsce naprawdę da się tanio wypocząć. W tych mniejszych miejscowościach nadmorskich albo w górach. Bardzo podobało mi sie na przykład w Bieszczadach. Jest niedrogo bo poza sezonem wygodne noclegi od 30 zł za osobę no i pyszna łemkowska kuchnia . 

 

Staramy sie jakoś ciekawie organizować sobie czas. Szczególnie na weekendy. Odsyłam na stronę, na której znajdziecie kilka fajnych propozycji na takie wypady w Polskę:

szerokiej-drogi.pl

 

Znajduje się tam szereg artykułów.Na miejscu jak będziecie w jakimś fajnym mieście warto jest wynająć sobie samochód. Dzięki temu o wiele wygodniej się zwiedza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja :) Tanio, pogoda prawie pewna, a co najważniejsze jest pięknie! Z ludżmi da się często nawet po polsku dogadać, a po angielsku to praktycznie zawsze. Plaże kamieniste, ale jak jest się już na miejscu to nic to nie przeszkadza (przed wyjazdem byłem uprzedzony ;) ). Koniecznie trzeba sobie przywieżć oliwę z oliwek, a na miejscu próbować wszystkie lody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Polsce to polecam Podlasie, najlepiej z rowerem. Tereny są super, można sobie nocować w jednej wioseczce a zjechać jeszcze kilkanaście kolejnych. Jak ktoś che odpocząć od miasta to to jest super opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się co roku polecieć gdzieś za granicę oraz odwiedzić nasze polskie morze :) w tym roku padło na Maltę, gdzie odwiedziliśmy naszych znajomych tam mieszkających więc koszty za dwutygodniowe wakacje znacznie niższe. W zeszłym roku wyspy kanryjskie, a wcześniej grecja i hiszpania. Nie wyobrażam sobie żeby nie polecieć gdzieś i nie odpocząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ja Grecja, bo niedrogo i pięknie. Gdzie wymieniacie pieniądze na wyjazdy? Polecam wam mój sprawdzony kantor wymieniaj.pl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malta super i pewny kierunek nawet bez posiadania tam znajomych można w przyzwoitych pieniądzach odpocząć :)

Sliema super miasteczko, Mdina historia, aż dech zapiera :) Teneryfa, aż chce się wracać już teraz na już,  widoki nieprzeciętne i ten klimat - bilety tanimi liniami też niekiedy są bardzo atrakcyjne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja Grecja, bo niedrogo i pięknie. Gdzie wymieniacie pieniądze na wyjazdy? Polecam wam mój sprawdzony kantor wymieniaj.pl. 

 

Bezpieczny jest? Można też wymieniać większe kwoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Tak, jak najbardziej. Wymienialam juz małe kwoty i tez duże. Z żadnymi nie bylo problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora pomyślec o feriach zimowych. My wybieramy się, uwaga - nad morze.
Jedziemy do Primavera SPA w Jastrzębiej Górze, bo tam mamy juz
sprawdzone miejse. Gospodarze Primavera SPA maja bardzo bogaty program
dla dzieci i dla dorosłych, nigdy sie tam nie nudziliśmy. Zobacznie
program na ferie 2016 http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/aktywna-zima-2016/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajnym pomysłem może być zarówno Zakopane, jak i Mazury czy Pomorze.

Mazury będą na pewno dobrym pomysłem, zarówno jeśli chce się wylegiwać nad wodą, urządzać piesze wędrówki na łonie natury czy żeglować po jeziorach (najlepszy czarter łodzi jest właśnie tam). Na pewno każdy znajdzie na Mazurach swoją ulubioną formę wypoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×