Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość tracy

Dokąd na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

 

W przyszłym roku wychodzę za mąż, ale już powoli zaczynamy się z narzeczonym zastanawiać, gdzie udać się w podróż poślubną Obecnie dużo słyszy się o atakach terrorystycznych, uchodzcach itp., dlatego przede wszytskim zalezy nam, aby było bezpiecznie. Oboje z chłopakiem preferujemy ciepłe klimaty, ale oprócz leżenia na plaży, czy pływania w basenie hotelowym, fajnie by było coś ciekawego zwiedzić ;) No i cena w graniach rozsądku... Macie może, jakieś ciekawe miejsce, które możecie polecić w okresie wakacyjnym lipiec-sierpień na podróż poślubną we dwoje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a moze po prostu Polska i podroz po niej? Mozna, jesli sie nie ma oczywiscie, wynajac samochod - najlepiej kombi - taki wynajem aut długoterminowy to nie jest duzy wydatek - ceny zaczynaja sie juz od 45zl/za dobe i w ten sposob w te 2-3 tygodnie - zwiedzic co ciekawsze zakatki Polski. Mozna rozplanowac tak trase - np nabrzezem polskiego morza, ze bedziecie po 2 dni w danej miejscowosci i z niej zwiedzac wszystko, co jest warte odwiedzenia w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety póki c nie jadę nigdzie.. może w pażdzierniku polecimy gdzieś dalej. Aczkolwiek polecam wszystkim Jastarnie, byłem tam 5 razy i wrócę tam na kolejne 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym sobie gdzieś pojechała na wakacje, ale przy pogodzie jaką mamy w Polsce to ja co najwyżej mogę posmarować się samoopalaczem https://tagomago.pl/katalog/303/samoopalacze/ i udawać, że wracam z tropikalnych wysp ;) Niestety na zagraniczną wycieczkę mnie nie stać... trudno, może w przyszłym roku będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Daj jakieś zdjęcia. Patrzyłam sobie jakiś czas temu na ceny wycieczek na Kubie i takie tanie nie były. Tak więc na razie nie będę w stanie sobie na taką wycieczkę pozwolic. Chociaż nie powiem - chciałabym kiedyś się wybrać w taką podróż. TO musi być niesamowite przeżycie. I cudowne wspomnienia na przyszłość :)

 

W tym roku podróżowaliśmy sporo po Polsce. Polecę Ci dwa piękne miejsca:

 

Puszczę Białowieską - prawdziwa, stara puszcza

oraz Roztocze - które nie jest jeszcze tak bardzo poznanym w Polsce rejonem, ale krajobrazy są piękne

 

Zerknijcie sobie na ten blog: http://szerokiej-drogi.pl/ -  jest tutaj wiele ciekawych zakątków, które warto jest odwiedzić. 

noclegi-roztocze-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Polsce zawsze można pomyśleć, chociażby w kontekście agroturystyki, która u nas szczególnie ostatnimi czasy się mocno rozwinęła. Jest jakaś taka wewnętrzna potrzeba ucieczki z miasta w plener, ale z założeniem, że nie jedziemy do lasu pod namiot tylko w udawaną dzicz z internetem i bieżącą wodą w tle. Niemniej trzeba tym gospodarstwom oddać, że zwykle utrzymują charakter lokalnego klimatu i nie pozwalają się ludziom nudzić. A jak się komuś Polska nie podoba, to zawsze można (jak to drzewiej bywało) przez wodę i do tych lepszych, fajniejszych - https://www.stenaline.pl/wycieczki/rejsy-jednodniowe - bardziej ogarniętych i z lepszym socjalem (czy w Szwecji jest ZUS???), a plenery to przecież ino 100 razy lepsze od naszych jezior, więc nawet kurcze weekendowy wypad (tym bardziej tematyczny) może okazać się nie lada instagramową kopalnią followersów ;) warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłum roku planuje wyjazd nad morze. I to nasze, polskie. Co roku jeżdzimy w góry ale może czas już na taki odpoczynek mniej aktywny - tzn leżenie na plaży  i smażenie się na słoneczku. Czytałem na blogu https://www.sportking.pl/blog/atrakcje-nad-morzem/ , że nad morzem jest wiele atrakcji i w sumie nie koniecznie trzeba spędzać wypoczynek tylko na plaży. Mam nadzieje, że pogoda dopisze i urlop będzie udany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku planuję wyjazd do Paryża.Wykupiłam już noclegi w tanim motelu oraz mam zamiar skorzystać z sprawdzonej firmy, która za rozsądną cenę dowiezie mnie w każde miejsce. Polecam te miasto oraz cały jego klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Uzbekistanu w lipcu z asia dream trips. Pilotem wycieczki będzie Meller, którego jestem odwieczną fanką, więc szykuje się wyprawa życia :) Europę zjeżdziłam będąc na studiach, teraz czas na dalsze wyprawy. Jest tyle pięknych miejsc do odkrycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×