Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Bartol

Jaka pożyczka na dowód w PKO, T-mobile czy BNP Paribas?

Pytanie

Według rankingu portalu Money.pl szybka pożyczka na dowód w T-mobile jest to jedna z najlepszych pożyczek na rynku bankowym. Oferuje ona swoim
klientom do 150 000zł bez jakichkolwiek poręczycieli i zabezpieczeń.
Szybko, wygodnie, bez problemów i długiego oczekiwania na decyzję oraz na pieniądze. Pożyczka oprocentowana jest na zaledwie 5,50% i z prowizją od 1,99% w zależności od kwoty zapożyczenia. Co jest potrzebne, aby otrzymać pożyczkę?

 

Dowód w momencie podpisania umowy, jak również i informacja o dochodach, w tym także umowa zlecenia. T-Mobile Usługi Bankowe akceptuje bowiem wszelkie możliwe żródła dochodu.


 

Przykładowo:

 

Kowalki chce wziąć pożyczkę. Otrzymuje więc kwotę 12 899zł.
Decyduje się na rozłożenie jej na 43 raty. Oprocentowanie, jakie oferuje mu w
tej chwili bank wynosi 8,99%. Jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie, jest to
kwota 1607,56zł. Do tego dochodzi opłata przygotowawcza: 447,12zł. Odsetki
mieszczą się w kwocie 2599,21zł. RRSO na poziomie 19,32%. Rata tej pożyczki
wynosi 408,22zł miesięcznie. Do spłaty Kowalki ma łączną kwotę
17 553,21zł.


Podsumowując:

 

Nazwa pożyczki

Oprocentowanie

Wysokość pożyczki

Okres kredytowania

Warunki

Dodatkowe informacje

Pożyczka- zrealizuj wiosenne pragnienia z pożyczką na warunkach, które budzą do życia!

Oprocentowanie dobierane jest indywidualnie, w zależności od kwoty pożyczki, jak również od wiarygodności klienta, daty wypłaty pożyczki, daty płatności pierwszej raty.

 

Oprocentowanie 5,50% dotyczy wzięcia pożyczki bez ubezpieczenia w kwocie do 50 000zł, na okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

do 150 000zł

Do 10 lat

Wystarczy dowód i zaświadczenie o zarobkach, w tym umowa zlecenia

 

 

Pożyczka udzielana jest w PLN

 

Możliwość ustawienia w bankowości internetowej automatycznej spłaty pożyczki z konta bankowego w T-Mobile Usługi Bankowe

 


Możliwość ustawienia
w bankowości internetowej automatycznej spłaty pożyczki z konta bankowego w
T-Mobile Usługi Bankowe

 

W jaki sposób wziąć pożyczkę online w T-Mobile Usługi Bankowe? Pierwszy krok, to wypełniamy wniosek
internetowy. Podajemy dane osobowe, jak również i żródła naszego dochodu. Wstępną decyzję otrzymamy niemal natychmiast. Drugi krok, to rozmowa telefoniczna z konsultantem. Konieczne jest to w celu weryfikacji danych, jak również i przedstawienia szczegółowych warunków umowy. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymamy umowę na mail- do 20 000zł lub za pośrednictwem kuriera, w przypadku większej kwoty. To wszystko.

 

Jeżeli chodzi o pożyczki na dowód w PKO BP i BNP Paribas to odsyłam już do dokładnej charakterystyki tutaj:

 

http://www.mebank.pl/20150510163/Aktualno%C5%9Bci/pozyczka-na-dowod-w-pko-bp-czy-w-bnp-paribas.html



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musisz zapytać Bartol do kogo należą te banki T-mobile, BNP Paribas, mBank i... PKO BP. Podpowiem że tylko ostatni jeszcze jest w wiekszości Polski. Po podpisanej przez Kwacha ustawie cały sektor bankowy przeszedł w prywatne rece, włącznie z bankami które od 100 lat działały w Polsce. Po jednym podpisie wszystko zostało sprzedane a zyski do dzisiaj są transferowane do Włoch, Niemiec, Francji Hiszpani i innych krajów które mają banki w tym naszym folwarku nie państwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość Marek

zobacz ofertę profi credit, ja brałem u nich, bo najbardzije odpowiadały mi warunki, szybko i bez zbędnych dokumentów, miałem pozyczkę bez bik, nie wszdzie mi chcieli dać, ale tuta dali mi od ręki można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×