Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chwilówki i kredyty są podzielone odpowiednią rubryką jednak nie każdy wie jakie tam są działania, polityczne jak i bankowe.

Bank udziela nam pożyczki przy nas pokazuje ile wszystko kosztuje co i jak , jakie raty, kiedy no wszystko wychodżmy od nich w pełni świadomi tego jak ma to się odbywać, jednak po pierwszej spłacie widzimy pewne koszta takie jakie nie powinny być.

 

czyli doliczają nam koszt kredytu, czy pożyczki..chwilówki. Wtedy już nie mamy odwrotu i wiemy o tym doskonale, po spłacie widać ile więcej nas to kosztowało, przelewu powinny być darmowe są płatne, przysłanie papieru z banku także około 5 zł, sprawdzanie stanu konta w bankomacie płatne, tego nam nie mówią bo głównie jak rozmawiamy i bierzemy kredyt głównie na tym się opieramy i wiemy że nic innego nas nie może czekać, a jednak. jak pójdziemy się dopytać to nam powiedzą ale już za póżno.

 

dla mnie to jest zwykłe oszustwo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, Vivus daje pożyczkę w 15-30 minut, ma dobrą opinie, a jest chwilówką

 

Dokładnie - ja ostatnio w POŻYCZKACH KASIASTO widziałem oferty pożyczek za darmo takich jak w vivusie na 2000 złotych - i pozytywne opinie osób - więc jak widać warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy może uzyskać taki kredyt w banku, nie mowiąc już o
tym jak komuś zależy na czasie. Jeżeli są to małe kwoty i na krótki
okres oraz przede wszystkim brane rozwaznie to mysle ze smialo mozna sie
pokusić. Ja korzystałam już pare razy z https://www.mini-credit.pl/szybka-pozyczka i jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, media zaraz nagłaśniają "OSZUKALI!" a ktoś jendka umowę podpisał. Większość problemów z parabankami się pojawia dlatego że ludzię nie potrafią czytać umów. Jednak też stosują kruczki i takie słownictwo żeby to było jak najtrudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, dokładnie taki jest problem, jak ktoś nie wie co podpisuje, tylko chce od razu kase to jest jego wina. Trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a nie napalać się na pieniążki. Potem ktoś nie oddaje w terminie i jest zdziwiony, że ma komornika na karku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, dokładnie taki jest problem, jak ktoś nie wie co podpisuje, tylko chce od razu kase to jest jego wina. Trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a nie napalać się na pieniążki. Potem ktoś nie oddaje w terminie i jest zdziwiony, że ma komornika na karku

Problem nie w tym, że nie wie co podpisuje, tylko, że nie czyta umowy, regulaminów i wszelkich załączników. A zdecydowana większość pożyczkobiorców zdaje sobie sprawę z tego co będzie kiedy nie spłacą pożyczki. Dominuje jednak myślenie, że "jakoś to będzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×