Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Finane

ExtraPortfel - darmowa na 45 dni do 1400zł

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png



ExtraPortfel.pl to pożyczki pozabankowe od 100zł do 3500zł na okres do 45 dni. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1400zł. Pierwsza pożyczka do 1400zł na 45 dni jest za darmo - oddajesz tyle ile pożyczyłeś.
Właścicielem marki jest Lendon Sp.z.o.o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo co Lendon ten Extraportfel http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html tylko w Extraportfel pierwsza pożyczka jest lepsza do 2000 zł na 45dni, tak się przynajmniej reklamują, ale nie wiem czy nie jest tak jak z Netcredit, że niby 2000, ale potem się nagle okazuje, że nie 2 tys., a 600 ;).  Trochę ludzie piszą, że odrzucają. No i nie można skorzystać z
pierwszej darmowej jak już się skorzystało kiedyś z jakiejś pożyczki w Lenodn, czy ogólnie w Creamfinanse, czy jak się tam ta firma nazywa.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałabym stary post, ale nie mogę, bo nie mam uprawnień także podbijam temat.

Przygotowałam nową analizę pożyczki w Extraportfel antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html jakby ktoś chciał to zapraszam do dyskusji tu na forum. Jakie są wasze opinie? Opierałam się tylko na opiniach znalezionych w sieci i własnym teście pierwszej pożyczki za darmo, bo wzięłam tylko na potrzeby testu. Jest tu ktoś, kto brał już drugą pożyczkę w tej firmie, no bo nie wezmę dla testów, bo musiałabym już ponieść koszty odsetek i opłat, ale może ktoś z was korzystał z drugiej pożyczki już poza promocją?

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy pierwszej faktycznie dadzą nawet te 2000 zł?

Nie dadzą, z tego co słyszałam, ale tak jest prawie w każdej firmie tego typu z pierwszą darmową pożyczką, że dają raczej mniej niż w reklamach. Wyjątkiem może jest Vivus. Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×