Skocz do zawartości
zygmunt.bauer

Pożyczka prywatna - bez przedpłat, bez opłat na weksel lub pod hipotekę/zastaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem prywatnym inwestorem, który udzieli pożyczek krótko i długoterminowych pod umowę
cywilno-prawną + weksel (w zależności od kwoty i sytuacji może być wymagany poręczyciel) oraz pożyczek pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Hipoteka z wpisem do IV kw do 40% wartości operatu szacunkowego. Z wpisem II kw do 60%
(maksymalna kwota pożyczki 200000PLN)

Pod umowę CP+weksel bez poręczycięli do 5000PLN, z gwarantem/-ami do 20000PLN.

Ruchomości wg indywidualnej wyceny.

Kwota i warunki pożyczki są negocjowane każdorazowo z pożyczkobiorcą na podstawie oceny sytuacji finansowej i ryzyka.

Nie pobieram przedpłat, nie pobieram opłat weryfikacyjnych, w konkretnych przypadkach weryfikuję dostępne bazy dłużników,
aczkolwiek nie mają one decydującego wpływu na przyznanie pożyczki. Podchodzę do tematu indywidualnie. W przypadku hipoteki brak weryfikacji w bazach.

Wypłata na konto bankowe po podpisaniu i zaakceptowaniu umowy.

W celu uzyskania pożyczki proszę o wysłanie na mój adres e-mail widoczny w profilu,
następujących danych:

1. pożądana kwota i okres spłaty pożyczki
2. informacje o celu pożyczki oraz aktualnych obciążeniach finansowych(wpisach w bazach / zajęciach komorniczych / wydatkach)
3. informacje o dochodach [wynagrodzenie / typ umowy - czas trwania]
4. wyrażne zdjęcie lub skan dowodu osobistego z obu stron
5. informacje na temat typu pożyczki (zastaw/umowa CP+weksel/weksel z poręczeniem)
6. zwięzły opis aktualnej sytacji i powodów zadłużenia

Po zapoznaniu się z przesłanymi mailami odpowiem e-mailowo na składany wniosek, oraz po zapoznaniu się z przedłożonymi potwierdzeniami podejmę wstępną decyzję - jeśli będzie pozytywna zostawię prywatny nr telefonu celem dogrania szczegółów, umówienia spotkania osobistego bądż przesłania umowy (w zależności od wnioskowanej kwoty).

Na maile nie spełniające wymagań tj. nie zawierające wymaganych informacji formalnych z punktów 1-6 nie odpowiadam (szanujmy swój czas), na maile postaram się odpisać w możliwie najszybszym czasie.

Pozdrawiam,

Zygmunt Bauer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata

Proszę o adres mailowy. Proszę też o informację, czy istnieje szansa na pożyczkę (10000 zł)na jutro, jeżeli dziś otrzyma Pan moje dane i podejmie Pan pozytywną decyzję ? Małgorzata (karpinska@vip.onet.pl)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monikamonat2@interia.pl

Dzień dobry jestem zainteresowana pozyczką potrzebuję pożyczyć 5000zł mam stały dochód  umowę o pracę, proszę o kontakt zefira30@interia.pl. To bardzo wazne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona

Witam.Potrzebuję 15000.Nie mam komornika ,ale mam wpis w BIKU I TO JEST POWODEM ,ŻE NIE MOGĘ OTRZYMAĆ POŻYCZKI   .Proszę o pomoc.   iwona.sokolska@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izabela

Witam Cie, mam 24 lata, Mieszkam w wynajomwanym mieszkaniu z narzeczonym, rodzina zgotowala nam pieklo, potrzebuje 15 tysiecy na raty na okolo 60 miesiecy, pieniedzy potrzebuja na splacenie chwilowek i na adwokata aby moj narzeczony nie trafil na 3 i pol roku do wiezienia, bez niego sama sie nie utrzymam, mama wziela sobie 2 kredyty po 10 tysiecy i rozwalila nie wiadomo na co w sumie wiem dala siostrom ktore dla niej sa wazniejsze niz rodzona corka, tam nie mam po co wracac bo miedzy innymi ona przyczynila sie do wyroku mojego faceta. w zadnym banku nie chca mi udzielic kredytu ze wzgledu na mlody wiek bez czyjejs pomocy zostane bezdomna i z dlugami prosze pomoz mi... nie mam na kogo liczyc... mam stala prace.
ale nie udziela mi kredytu w banku ze wzgledu na brak zdolnosci kredytowej, prosze o pomoc..

Izulkamisio@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur

witam pilnie potrzebuje pożyczki 4000pln.Mam umowę o pracę do listopada ok 1500zł.Proszę o kontakt tel 512742955,grupa728@gmail.com.ARTUR 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Preston Ivan

Czy potrzebujesz finansowania? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej? Czy chcesz refinansować swoją firmę? Nasza firma służy pomocą. Dajemy pożyczkę każdej osobie i spółce po 3% stopie procentowej. Odpowiedz nam teraz na: harmoney461@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Mam nadzieję, że wkrótce skontaktuję się z Tobą przez e-mail: harmoney461@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bojan

To, aby poinformować opinię publiczną, że prosta pożyczka jest obecnie udzielana na poziomie 2% stopy procentowej, do zarejestrowania się potrzebne są tylko poważne osoby. kontakt
Agent pożyczkowy: Larry Buknor
Witryna: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Agent pożyczkowy: Larry Buknor
Numer Whats'App: +18454007792
E-mail: worldbestloans@gmail.com
Dziękuję Ci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel

cześć

Zapraszamy do tej firmy w tej firmie Dajemy pożyczki osobiste i firmowe na oprocentowanie 3% Pożyczka od 2 000,00 USD do 50 000 000 USD Jeśli potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby przetworzyć wniosek ok.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (danielsilva59491@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Dzięki.
Pan Daniel Silva ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chris Barry

Czy masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi? Czy jesteś mężczyzną lub kobietą, która potrzebuje funduszy na rozwój swojej firmy? Jeśli tak, skontaktuj się z nami szybko i niedrogo po bardzo niskim oprocentowaniu 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. kontaktowy adres e-mail: chrisbarryfinance@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bredice

Jestem autoryzowanym pożyczkodawcą, zarządzam prywatną firmą pożyczkową, oferuję przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Oferuję pożyczki zarówno podmiotom prywatnym, jak i prywatnym, które potrzebują finansowania, moje usługi obejmują kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty pojednawcze, kredyty studenckie i wiele innych.

Przegląd pożyczek:

Obecnie pożyczki wynoszą od 1 000,00 EUR do 1 miliona EUR. Maksymalny termin wynosi 20 lat *
Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych *
Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji *
Wszystkie kredyty o niskim oprocentowaniu do 3% miesięcznie.

Zainteresowanym osobom zaleca się wysłanie wiadomości e-mail na mój oficjalny adres e-mail: info.bredice@financier.com

Z poważaniem
Bredice Filomena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pięciorak

cześć, jestem z Pięciorak, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę i jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu spienięszczę moją pożyczkę w wysokości 5.000.000,00, aby szybko ustalić moja firma transportowa tutaj w Polsce, chcę skorzystać z tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, że kiedykolwiek potrzebuje pożyczki, powinni połączyć się z {mrsstellareneloan1@gmail.com} ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś raportuję codziennie raz, jak zarabiam moją kwotę pożyczki i to w gazecie, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, że wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły z kryzysem finansowym i dziękuję Bogu to.

Pięciorak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mr. Johann Rogers

Dzień dobry,
  Tutaj jest okazja, aby uzyskać pożyczkę w najlepszej stawki 3% anually; 
Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki np. pożyczki osobiste, kredyty biznesowe, kredyty hipoteczne Home Equity, pożyczki firmy E. T. C

Udzielamy pożyczek tylko od Euro 3 000 do 30 000 000,00 mln euro, z maksymalnym okresem 30 lat.
Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: johannrogerss@outlook.com
Pozdrawiam
Mr. Johann Rogers
Dyrektor generalny/MD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jean Carlos

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { creditplusfinance11@gmail.com }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com

34567890-09876543.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pamela Rosa

Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mr Paul Green

We offer 3% Loans. Contact us:  paulloanfundshelp1@gmail.com

Whatspp Number:    +919066210641

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stanislav Kovac

Czesc. Nazywam sie Stanislav Kovac z Warsaw. Otrzymalem pozyczke biznesowa w wysokosci 25 000 000 zl od pana Petera Krajcovica (senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/). Jest renomowanym pozyczkodawca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie