Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Ile kosztują mieszkania na rynku wtórnym w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Rynek deweloperski jest dla mnie nieosiągalny ponieważ widziałam bardzo  wysokie ceny... Czy uda mi się może znależć mieszkanie w cenie do 250 tys. złotych dwupokojowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest taniej niż kilka lat temu .Sam obecnie rozglądam się za mieszkaniem na rynku deweloperskim ale powiem Ci ,że ceny nie są aż takie wysokie. Rynek wtórny jest tańszy to fakt ale musisz liczyć się z koniecznością przeprowadzenia remontu ponieważ te tańsze mieszkania są często w kiepskim stanie.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:

http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie

Na stronie znajdziesz całą mapkę z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie. Myślę,ze da się znależć 2pokojowe w cenie 250 tys. złotych. Jeśli nie na Mokotowie to na pewno coś się znajdzie na Wawrze albo na Bielanach. Ewentualnie dobra jest jeszcze Praga  Południe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że da się znależć. Trzeba się rozglądać, wszystko tez zależy od tego w jakiej dzielnicy szukasz mieszkania. Zdarzają się oferty, w których ludzie chcą jak najszybciej pozbyć się mieszań i zgadzają się na dużo niższe kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat, jak teraz wygląda Warszawa pod względem cen? Pytam z czystej ciekawości.

Widziałem ostatnio materiał w TV, że ceny dalej idą w górę.

 

Jak to się ma na tle innych stolic europejskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w Talinie są tanie mieszkania, jednak domyślam sie, że to raczej nie jest jakakolwiek dobra wiadomość dla Ciebie. Wiem, że Helsinki są drogie, w Szwecji podobnie, o Dani i Norwegii już nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Rynek deweloperski jest dla mnie nieosiągalny ponieważ widziałam bardzo  wysokie ceny... Czy uda mi się może znależć mieszkanie w cenie do 250 tys. złotych dwupokojowe? 

 

Wiesz, nawet jeśli mieszkanie z rynku pierwotnego jest minimalnie droższe od mieszkania z rynku wtórnego to moim zdaniem i tak taniej wychodzi mieszkanie z rynku pierwotnego. Mieszkanie z rynku wtórnego wymaga dodatkowych prac remontowych takich jak skuwanie płytek, ściąganie paneli, często zrywanie tapet, wynoszenie tego wszystkiego a to sporo kosztuje. Mało kto z nas ma umiejętności i czas na samodzielne wykonanie remontu. Mieszkanie w stanie deweloperskim jest gotowe do urządzania, nie trzeba niczego zrywać, skuwać itd. Poza tym nie każdy deweloper ma bardzo wysokie ceny. Zobacz sobie ofertę dostępną na stronie https://vantage-sa.pl/ , mysle że znajdziesz mieszkanie, które będzie Ci odpowiadało powierzchnią i budżetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkania są naprawdę w różnych cenach, czasami w lepszym standardzie kupi się taniej niż ruderę całkowicie do remontu. Jak ktoś się nie orientuje w cenach to naprawdę polecam odżałować jakąś część z kapitału na zatrudnienie agenta nieruchomości. Śmiechem żartem ale oni naprawdę odwalają kawał dobrej roboty. My kupując mieszkanie z pomocą agenta z Wilanowa, Eugeniusza Jaworskiego (współpracuje z Re/Max Centrum, znana agencja) zaoszczędziliśmy jakieś 20 tys zł. Nie będę się wdawać w szczegóły ale krótko mówiąc pod każdym względem nam się to opłacało. A normalnie takie mieszkania jak nasze chodzą i tak sporo drożej, udało się zejść z i tak okazyjnej ceny. Szukać szukać i jeszcze raz szukać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×