Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

logo_santander_consumer_bank_v_1_medium.jpg

 

 

Obecny kształt Santander Consumer Banku jest wynikiem jego połączenia w 2011 r. z AIG Bankiem Polska, który od 1998 r. zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 r. systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank jest jednym z dwóch największych banków na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Unikatową wartością na rynku są kredyty gospodarcze przygotowane przez Santander Consumer Bank specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych.

 

Klienci Santander Consumer Banku obsługiwani są zarówno w blisko 230 placówkach na terenie całego kraju, jak i przez telefon, Internet oraz korespondencyjnie. Wybrane produkty Banku dostępne są również u naszych partnerów – w salonach oraz komisach samochodowych.

 

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Bankowi doskonałe warunki rozwoju. W połączeniu z kwalifikacjami pracowników, know-how i pozostałymi zasobami, daje możliwość kreowania innowacyjnych produktów, idealnie odzwierciedlających potrzeby polskiego rynku. Bank koncentruje działalność na rynku consumer finance, czyli kredytów konsumpcyjnych dla klientów indywidualnych oraz lokat dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Źródło: www.santanderconsumer.pl

 

W tym temacie można wypowiadać się na temat wyżej wymienionego banku. Może ktoś z forumowiczów miał już z nim do czynienia? Zapraszam do postowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu rankingu najciekawszych ofert kredytów konsolidacyjnych zdecydowałam się na ofertę SantanderConsumer Banku. Wysokość zobowiązań, jaką można konsolidować, zaczyna się od 1.000 do 50.000 zł. Obsługa była bardzo pomocna i rzeczowa. Szybko podpowiedzieli mi co i jak należy wypełnić, także jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2020 o 17:17, baleron66 napisał:

Santander to dobry bank i jako jeden z nielicznych oferuje darmowe przelewy express w dowolnej ilości

Ooo a to jest prawda. Mam konto jakie chcę i fakt comnie skusiło to własnie tak, Wczesniej je miałam całkiem za darmo bez warunków darmowości, teraz trzeba mieć przelew na konto  na min 500 zł co jest do zrobienia, blik lub karta, karta nie pamiętam ile razy bo ja cały czas nią płacę, Co do przelewów ekspresowych to tak, są w 100% za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×