Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość margxy

konto indywidualne,firmowe,dla studenta - 50 zł premii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margxy

PKO BP oferuje obecnie 50 zł za otwarcie konta. Do wyboru konto indywidualne, firmowe, dla studentów. Można spośród nich wybrać konto, którego prowadzenie jest darmowe, przelewy przez internet są darmowe, a także opłata za wypłaty ze wszystkich bankomatów wynosi 0 zł. Dostęp do rachunków przez internet 24/7, dodatkowe produkty do kont - debety, kredyty odnawialne, karty itd.

Aby skorzystać z promocji: 

 

wejdż na mam.pkobp.pl/otworz-konto-z-polecenia  ( tam znajdują się opisy poszczególnych kont lub na

pkobp.pl )


we wniosku o konto w polu "Kod promocyjny" podaj następujący kod: 571325558 

sprawdż regulamin Programu Mam PKO - zawiera informacje dot. otrzymania premii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś wszystkie banki miały darmowe konta, obecnie już tak dobrze nie jest. Czy Ty również zauważyłaś,ze potrafią znacznie podnosić opłaty za prowadzenie kont? Nie wiem czemu się tak dzieje.Miałam kont w Alior Banku. A potem mi podnieśli opłatę za prowadzenie konta i przeniosłam się do mbanku. Obecnie nie płacę tam nic.Zerknij sobie tu - na stronie masz porównanie darmowych kont. Jeszcze dobra ofertę ma Millenium Bank oraz Nest Bank.Zastanawiałam sie czy w tym ostatnim również nie założyć sobie konta ale zrezygnowałam bo nie mam zaufania do banków w całości internetowych. 

Zerknijcie sobie tutaj:

https://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/

Na tej stronie można sprawdzić sobie gdzie są najlepsze konta bankowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×