Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Jaki program do rozliczenia pit 37 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo otrzymam od pracodawcy pit 11 na podstawie którego będę chciał jak najszybciej wypełnić deklarację pit 37 (chodzi o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego). Szukam jakiegoś programu przy pomocy którego będę mógł to zrobić przez internet... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka dobrych, ale ten tutaj jest chyba najbardziej intuicyjny http://pit37.net.pl/

Jest lekki dla systemu więc pójdzie nawet na tych "mułowatych" komputerach. Pit można wypełnić w nim na kilka sposobów. Ja zwykle robię to przez kreator. W kolejnych krokach podaję dane podatnika, przepisuję kwoty z pit 11 od pracodawcy, wstawiam ulgi (jeżlei jakieś obowiązują), organizację pożytku publicznego. Na konic mogę to wydrukować lub wysłać przez internet. Ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1012
Polecam bezpłatny program do PIT znajdujący się na stronie edufinance.pl/pit-2014 nie trzeba pobierać programu do pit na komputer, wystarczy uruchomić kreator online i odpowiedzieć na pytania i generuje się gotowy PIT. Dodatkowo jest opcja pomocy online, ale nie korzystałam. Poradziłam sama . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo otrzymam od pracodawcy pit 11 na podstawie którego będę chciał jak najszybciej wypełnić deklarację pit 37 (chodzi o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego). Szukam jakiegoś programu przy pomocy którego będę mógł to zrobić przez internet... 

Ja polecam Ci e-deklaracje o rządu. W programach zwykle masz już wpisany KRS ale masz liste numerów i sam nie możesz wpisać tej fundacji na którą chcesz oddać ten 1% 

W e-deklaracji wpiszesz KRS jaki chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×