Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
danielkownacki

oferuję pozyczki prywatne ,warunki do uzgodnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam na imie Daniel

Oferuje prywatne pozyczki dla osób zadłużonych do kwoty 20 tyś złotych
Nie pobieram żadnych opłat jak to bywa u innych naciągaczy w necie.Jestem prywatna osoba ,troche zarobiłem na pobycie za granicą ,teraz powróciłem do Polski i też chciałbym spróbować swoich sił w dziedzinie pożyczek i  na początek chciałbym przeznaczyć cześć pieniążków na tą dziedzinę
nie współpracuje z bankami ,mogą do mnie pisać osoby zadłużone jak i osoby które figurują w bikach ,Osoby które mają komorników na koncie tez mogą napisać (tylko tutaj jest zapytanie jaka kwota jeszcze do spłaty takiego komornika zostaje)
Oczywiście moja oferta przeznaczona jest dla osób zainteresowanych ..nic na przymus
Kwotę mogę udzielić do 20 tyś złotych na okres maksymalny 5 lat .Wiem jak to w Polsce bywa (nasza polityka ,podatki,bezrobocie) dlatego oprocentowanie jak i spłata całości jest ustalana indywidualnie czyli jako jedyny można powiedzieć w sieci dogaduje z klientem ile może spłacić oprocentowania takiej pożyczki
Zapewne zaraz znajda się osoby które będą twierdzić ,że coś jest nie tak ale podkreślam to są moje pieniądze ,też kilka lat żyłem w Polsce (potem wyjechałem)i wiem ,że niestety nasz Kraj nie należy do bogatych (ze względu na politykę jaka to u nas w kraju jest) dlatego każdego ewentualnego klienta traktuje inaczej
Oczywiście jeśli ktoś chciałby większą kwotę tez może napisać ,jednak nie przekraczam określonego progu jakim jest 30 tyś

także osoby zainteresowane zapraszam do ewentualnego kontaktu na email
Proszę pisać bezpośrednio na email daniellkownacki@wp.pl

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytygrudziadz

Witam. Jeśli posiadasz już kredyt i Twoje raty są zbyt duże zapraszamy
do nas www.kredytgrudziadz.pl u nas uzyskasz fachową pomoc w
zmniejszeniu swoich miesięcznych zobowiązań. Nie masz się co wstydzić.
Każdy z nas ma jakiś kredyt, więc jeśli może on być tańszy, to dlaczego z
tego nie skorzystać W naszej ofercie mamy do wyboru 26 banków. W
każdym z nich jest inna promocja. My pomożemy w doborze najlepszej
oferty. Zapraszamy na nasza stronę www.kredytgrudziadz.pl bądż zadzwoń
aby dowiedzieć się szczegółowych informacji 503-580-333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witam. Panie danielu chciałam z Panem porozmawiać na temat pożyczki  podaję soje namiary amp63@o2.pl  pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARA

witam.jestem zainteresowana pozyczką ,proszę o kontakt bhodyra@wp.pl.sprawa jest dlamnie pilna.dziękuję ,pozdrawiam B.H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc dla zadłużonych

Najnowsze propozycje pożyczek oddłużeniowych pod hipotekę lub obsługi prawnej
wyłącznie do 15. czerwca.

>>Sprawdż kredyty i pożyczki oddłużeniowe!<<

Conectum finanse
conectum.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Witam . Jestem zainteresowany pożyczką w wysokości ok 5 000 pln . Proszę o podanie warunków.

jacek.wencel@onet.pl

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bishop Jakes
Halo,

I am Bishop TD Jakes, a private loan lender who gives loan opportunities life time. Do you need urgent loan to pay off debts or you need a loan to enhance your business? You've been rejected by banks and other financial institutions? Do you need a consolidation loan or mortgage? something more, because we are here to make all your financial problems are over. We borrow funds for those in need of financial assistance who have bad credit or need money to pay bills, to invest on business at a rate of 2%. I want to use this medium to inform you that it is a reliable and beneficiary of the aid and be willing to offer a loan. Yes, please contact us by e-mail at:

(bishopjakesloancompany@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kredyt gotówkowy można znależć w www.vertusfinanse.pl. Korzystał mój znajomy oraz ja, sprawdzona firma i wszystko dopięta jak najbardziej formalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Witam jestem zainteresowany ofertą pożyczki.Mam nadzieję,że to nie kolejna próba zaciągania. Proszę o kontakt fragles401@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób nie ufa prywatnym inwestorom i słusznie - są to przecież obce nam osoby. Jeżeli szukacie Państwo pewnej i sprawdzonej pożyczki prywatnej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://concash.pl/ u nas każdy inwestor jest zweryfikowany, więc pożyczki są bezpieczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hermes

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w Financial, Każdy stres lub nie
Potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy musisz się załatwić
zaciągnąć pożyczkę lub spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy ty
mieć niską ocenę kredytową i trudno jest ci uzyskać pożyczkę
z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz pożyczki lub
Dowolne środki zaradcze Jesteśmy miłosierni w zjednoczonym królestwie i opieramy się na tym
w polsce z szybką i łatwą pożyczką
 
Jak na przykład:
a) Pożyczka osobista, rozszerzenie działalności.
B) Rozpoczęcie działalności i edukacja.
c) Konsolidacja długów.


E-mail marketinghermesinvestment@outlook.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa

Potrzebujesz pilnych pieniedzy? Mozemy pomóc!

Czy masz klopoty z obecna sytuacja lub masz klopoty?
W ten sposób damy ci mozliwosc wprowadzania nowych rozwiazan.
Jako bogata kobieta czuje sie zobowiazana pomagac ludziom, którzy staraja sie dac im szanse. Kazdy zasluguje na druga szanse, a gdy rzad upadnie, beda musieli pochodzic od innych.
Zadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzalosci za obopólna zgoda.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic wiecej.
Nie czekaj dluzej, aby komentowac ten wpis. Podaj kwote, która chcesz pozyczyc, a my skontaktujemy sie z Toba z wszystkimi opcjami. skontaktuj sie z nami dzisiaj pod adresem  (pamelarosaflores11@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×