Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Marysia

Poszukuje taniego kredytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysia

Poszukuje taniego kredytu mam nienajlepszą historię w BIK ale prędzej czy póżniej poradzę sobie to tylko chwilowe problemy były.

Jednak obecniej musze poszukać jakiegoś kredytu. Co poradzicie? tak 3 tys potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrek

zobacz może na szybkigrosz tam umieść ogłoszenie a jakiś prywatny inwestor się znajdzie który Ci udzieli pożyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

no cudów się nie spodziewam ale przecież nie napisze że potrzebuje drogi kredyt co nie?:)

Co to jest ten tanigrosz? Jaki prywatny inwestor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrek

szybkigrosz, szybkigrosz koleżanko portal na którym możesz złożyć wniosek o pożyczke. A prywatni inwestorzy normalni zwyczajni ludzie udzielą Ci pożyczki. Spotkacie się pewnie, opiszesz dokładnie swoją sytuacje i zawrzecie umowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sam portal jest bezpłatny.

A warunki ustalasz bezpośrednio z inwestorami którzy zgłoszą się do Ciebie po złożeniu wniosku z informacjami jaki chcesz kredyt i jakie proponujesz oprocentowanie. Więc jest to dużo bardziej elastyczne niż gdybyś miał brać w banku czy jakąś chwilówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre firmy proponują obecnie określoną kwotę darmowej pożyczki, którą można zaciągnąć bez odsetek nawet na okres 30 dni. Najbardziej hojnym oferentem z naszej listy jest NETCREDIT - może on nam pożyczyć 1500 zł bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. VIVUS z kolei oferuje wsparcie do 1400 zł bez prowizji i odsetek. Nieco niższe limity - w wysokości 1000 zł - proponują FILARUM, Ekspreskasa, Ofin i ŁatwyKredyt. Firmy takie jak: Lendon i Smartpozyczka zaoferują nowym klientom do 600 zł na okres 30 dni za darmo. Tylko 500 zł dostaniemy od SohoCredit – też za darmo na okres 30 dni. Wonga.com dla odmiany oferuje kwotę pożyczki do 750 zł na okres 60 dni za koszty wynoszące 10 zł. Oferta również skierowana jest do nowych klientów.

 

¡        
NetCedit - 1500 zł (do 30 dni)

¡        
VIVUS - 1400zł (do 30 dni)

¡        

ŁATWYKREDYT– 1000 zł (do 30 dni)

¡        
OFIN – 1000 zł (do 30 dni)


FILARUM – 1000 zł (do 30 dni)

        

EKSPRESKASA– 1000 zł (do 30 dni)

       

LENDON – 600 zł (do 30 dni)

       

SMARTPOZYCZKA â€“ 600 zł (do 30 dni)

        

SOHO CREDIT - 500 zł (do 30 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

ok dzięki za informacje. Dziś złożyłam wniosek przez ten portal szybkigrosz jak proponowałeś i czekam na odzew od pożyczkodawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrek

Bardzo dobrze zrobiłaś. Pożyczki społecznościowe to przyszłość z pewnością naród musi się jeszcze trochę wzbogacić by było więcej pożyczkodawców by była większa konkurencja ale ogólnie myślę że jesteśmy na dobrej drodze. A portal  szybkigrosz.pl  jest tego najlepszym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już muszę - to najczęściej pożyczam pieniądze od rodziny a dopiero póżniej znajomych. Zaleta jest tak, że nie trzeba oddawać odsetek (ewentualnie kupi się jakieś wino itd) minus taki, że jednak nadużywa się ich dobroci. Pożyczki bankowe to ostateczność - ale odkąd pamiętam jechało się na nich ponieważ trudno byłoby kupić samochód, wyremontować i wyposażyć mieszkanie tylko i wyłącznie z własnych zasobów.

Czy pożyczki społecznościowe to przyszłość? Też tak mi się wydaje. W bankach coraz trudniej uzyskać kredyt na rozsądnych warunkach - a to jest jakaś alternatywa. Tutaj znalazłam kilka ciekawych dyskusji na ten temat: http://www.forum-kredytowe.pl/f146/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Dzięki wielkie za wszelkie propozycje:)

Pożyczke dostałam używając portalu http://szybkigrosz.pl i jeśli będzie potrzeba pewnie użyje go ponownie bo sama zaproponowałam warunki pożyczki, spotkałam się z pożyczkodawcą zresztą bardzo miłym Panem który mi wszystko wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre firmy proponują obecnie określoną kwotę darmowej pożyczki, którą można zaciągnąć bez odsetek nawet na okres 30 dni. Najbardziej hojnym oferentem z naszej listy jest NETCREDIT - może on nam pożyczyć 1500 zł 

 

Tylko, że jakiś czas temu czytałem opinie o NetCredit i nie wiem czy do końca bym się na nich zdecydował. Co do BIK to już niestety tak działa, że im masz gorszą historię tym bardziej Twoje oprocentowanie wzrasta, ale nie ma się co temu dziwić. Skoro jesteś zagrożeniem to bank na takich toksycznych klientach chce zarobić jak najwięcej, a w zasadzie zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami jakie można ponieść na takich klientach. Tak czy inaczej warto czytać opinie o pożyczkach na różnych forach a nie sugerować się tylko reklamami, w których wszystko wygląda świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Koleżanka już przecież pisała że dostała pożyczke prywatną przez Szybkigrosz.pl więc po co kolejne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko będzie w takim wypadku dostać pożyczkę, ale chyba nie zaszkodzi spróbować. W końcu teraz wniosek pożyczkowy można złożyć nawet przez internet. Warto jednak pamiętać o tym, by wybierać dobre i sprawdzone firmy pożyczkowe, by wszystko dla nas było w stu procentach bezpieczne. W sieci jest sporo artykułów mówiących o tym jak rozpoznać dobrą firmę pożyczkową, np. tutaj - http://blog.mini-credit.pl/jak-rozpoznac-dobra-firme-pozyczkowa,2015-02-13/. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze darmowe w promocji dla nowego klienta są ok jeśli nie korzystałeś nigdy i na pewno spłacisz w ciągu 30 dni, a poza promocją lub jeśli nie spłacisz w terminie to ostatnim określeniem jakim można by je nazwać będzie słowo tanie.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego banku, w którym najłatwiej otrzymać kredyt. Każdy bank ma inną politykę. Niektóre banki prawie w ogóle nie akceptują osób, które mają chwilówki. Masz BIK poniżej 500 punktów? W niektórych bankach natychmiast otrzymasz odmowę udzielenia kredytu. Z kolei w paru bankach przedsiębiorca ma nikłe szanse na kredyt gotówkowy z uwagi na to, że jest przedsiębiorcą. Ja jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ofertę banku https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html Warto również wiedzieć co robić kiedy dopadną nas trudności finansowe. Problemy najczęściej pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia. Nie oznacza to jednak, że nie mamy możliwości pokonać takie problemy. Kredyt gotówkowy jest coraz częściej wybieranym produktem, ze względu na minimalną ilość formalności oraz niski całkowity koszt zadłużenia. To oznacza, że możemy bez przeszkód zdobyć potrzebną gotówkę, nie ponosząc wysokich opłat lub martwiąc się, że gotówka trafi na Twoje konto dopiero po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×