Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
malaczarna

Gdzie kupić mieszkanie w Gdyni?

Rekomendowane odpowiedzi

Odsyłam na wirtualne targi nieruchomości:

http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ - sama jakiś czas temu szukałam dla siebie mieszkania i na stronie możesz znależć pełne zestawienie inwestycji deweloperskich realizowanych akurat w tym mieście. 

A jestem zdania,że jeśli już chcesz sobie kupić mieszkanie to warto jest zainwestować w coś nowego. Lepszy standard, nowe technologie. Obecnie turyści patrzą się również na standard mieszkania tak więc znajdziesz więcej chętnych na nowe mieszkanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w stanie surowym jak najtaniej. Wykonanie prac związanych z posadzkami możesz zlecić Zaremba Posadzki - przynajmniej będzie we wszystkich pomieszczeniach jednakowy poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie obecnie znajduje się ciekawa inwestycja w Gdyni:

http://www.vivainvest.pl/mieszkania_sprzedaz_gdynia_redlowo_38m2,941127

 

Jeśli miałbym inwestować w mieszkanie w tej okolicy to zapewne byłaby to ta dzielnica. Jest ona bardzo dobra, mysle,że mieszkania raczej nie stracą tam na wartości. Równięż dojazd do centrum nie powinien być problemem. Zaletą są dobre ceny. Mieszkanie kupicie tam o wiele taniej niż na przykład w Gdańsku albo tym bardziej Sopocie.

 

Tym samym Gdynia staje sie niejako sypialnią Trójmiasta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiowałam w Gdyni, piękne, bardzo klimatyczne miasto. Ja bym celowała na okolice uczelni, Akademia Morska albo bliżej morza - Wzgórze, ale tam wiadomo ceny będą bardzo wysokie, w zamian jednak gwarancja chętnych na wynajem. Na Wzgórzu w okresie letnim dodatkowo można wynająć turystom, kiedy studenci wracają do rodzinnych domów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania,że jest to bardzo dobra inwestycja. Niemniej polecałabym zakup mieszkania w jakiejś dobrej turystycznej dzielnicy. I jeśli tylko finanse na to pozwalają mieszkania w dobrym stanie, umeblowanego. Tak aby wynajmować je turystom klasy premium Wiele osob na wakacjach woli wypocząć w dobrych warunkach i o wiele chętniej wynajmą właśnie takie mieszkanie . 

 

Sugeruję przejrzeć sobie takie mieszkania na tej stronie

http://www.russjan.com/

 

Jest tutaj katalog w pełni umeblowanych mieszkań na sprzedaż w Gdyni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni i w okolicach sporo się buduje. To miasto, które przyciąga ludzi swoją atmosferą.

Co do lokalizacji to mieszkanie gdynia karwiny

na osiedlu Viridis jest dobrym miejscem do zamieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiedziałem jakiełóżko będzie najlepiej nadawało się do mojej sypialni. Ciężko mi było samemu ocenić, które będą najlepsze. Dużo czytałem na ten temat, żeby się do edukować. Moje poszukiwania zakończyły się po znalezieniu tego sklepu: https://ecomaterace.pl/content/10-dla-hoteli-i-pensjonatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ważny dzień przede mną, bo muszę odebrać mieszkanie. W internecie szukałem informacji na temat odbioru mieszkań. Trafiłem na ofertę odbioru mieszkań, czy myślicie, że warto skorzystać? Pozdrawiam serdecznie.

----------------------------------------------------------------------------------

odbiory mieszkań gdańsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×