Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Choć co raz więcej firm z sektora pozabankowego wprowadziło weryfikację w bazach BIK, to jednak nadal są jeszcze firmy w których uzyskamy pożyczkę bez sprawdzania w tych bazach - http://www.pozabanki.com.pl/pozyczka-bez-bik/ , należy jednak pamiętać o tym że pomimo tego że nawet jeśli firma nie będzie sprawdzać BIKu to musimy wiedzieć o tym że sprawdzi naszą historię kredytową na inne sposoby a więc prześwietli rejestry dłużników takie jak Krajowy Rejestr Długów czy Erif. Druga rzecz o której warto wiedzieć, to fakt że takie pożyczki bez BIK najczęściej są znacznie droższe pod kątem oprocentowania nawet od tradycyjnych pożyczek pozabankowych. Taka firma wiec że trafiliśmy do niej, ponieważ nie możemy dostać pożyczki nigdzie indziej, dlatego udzieli nam pożyczki ale po bardzo wysokich kosztach które wynoszą w najlepszym przypadku drugie tyle co pożyczana kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzalez Andres
Hello,

Are you a businessman or woman? If in any financial mess or you need money to start your own business? You need a loan to pay off the debt? If you have a low credit score and bank / other local financial institutions are finding it difficult to get loans from? Personal loans, business expansion, and entrepreneurship training, debt consolidation loans hard money. Well, you need a loan or financing for any reason. We offer loans at low interest rate of 2%, please contact us with a constant c ompanion credit t hrough this e-mail (GONZALEZANDRESLOAN@GMAIL.COM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastaów się lepiej czy taka pozyczka rzeczywiście jest Ci potrzebna. W wielu przypadkach można obyć się bez pożyczki . Mam nadzieję swoją drogą .ze nie będzie to pożyczka na spłatę innych pożyczek? Nie ma niczego gorszego w spłacie pożyczek pożyczkami.

Jeśli jednak juz totalnie upierasz się nad pożyczką bez bik to polecam zajrzeć sobie tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

 

jest to forum o chwilówkach. Znajdziesz tam opinie na temat każdej firmy pożyczkowej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostają tu chyba już tylko różne Providenty, Bociany i Chwilówki .

Tylko że gość pisał że ma właśnie providenta do spłaty. Przynajmniej autor by przeczytał wiadomość jak już tak bardzo chciał dodać linka do postu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam informacje o pożyczkach bez BIK i powiem szczerze niewiele jest firm, które oferują takie chwilówki (albo czegoś nie doczytałam), ale z tego co udało mi się dowiedzieć to i tak te firmy zaglądają do BIG i ERIF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż sobie na https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/ . Ja korzystałam w tamtym roku żeby zapłacić niedopłatę w US i byłam bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, wszystkie formalności załatwiłam przez internet. Generalnie firma sprawdzona przeze mnie i kilku znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Proszę o kontakt pod nr tel 885010907, postaram się pomóc.

www.bcwfactory.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

W zeszłym roku też byłem w podobnej sytuacji. Miałem pełno długów i kredytów a na utrzymaniu rodzinę. Z polecenia dostałem kontakt do pana Mariusza- doradcy prawnego i sam mogę go polecić. Jest to profesjonalista i widać, że zna się na rzeczy. Pomaga zdobyć kredyt bez sprawdzania BIK oraz KRD. Raty spłacania kredytu są wygodne i niewygórowane. 

Naprawdę polecam, można zadzwonić i sie zorientować w temacie, i najważniejsze jest to, ze porada z nim nic nie kosztuje.

Jego numer to 574 346 149, albo mail wyjsciezdlugow@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramirez

Aasa to może być to. Dużo osób ich poleca na forach. Ich strona to www.aasapolska.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy zadłużeń to problemy set tysięcy osób w naszym kraju. Poprzez TWORY takie jak chwilówki, czy pożyczki na wysoki, lichwiarski procent, krótki termin do spłaty, raty płatne w tygodniowych odstępach posiadamy zadłużenia, których często nie możemy już spłacać, gdyż nasz miesięczny dochód niejednokrotnie jest niższy od ogólnej sumy rat miesięcznych naszych zobowiązań kredytowych. W dziedzinie finansów pracuję już ponad 20 lat i czytając kredyt bez BOK, BIG, KRD, ERIF i inne, nasuwa nam się jedyna odpowiedż - kredyt lichwiarski, kredyt na bardzo wysoki procent. To nie są kredyty bankowe, rzadko też parabanków, a najczęściej inwestorów prywatnych i nie ukrywajmy, że dla tych podmiotów najważniejsze są pieniądze. Znamy przypadki, że poprzez takie kredyty ludzie tracą dorobek swego życia, mieszkania, domy.

Zwykle przyjmując sprawę oddłużenia weryfikujemy sytuację klienta, potrzebna jest tzw. spowiedż dłużnika, czyli wyszczególnienie wszystkich zobowiązań będących do spłaty. Warto dogadać się z wierzycielami na realną możliwością spłaty kredytu, zaproponować realną ugodę co do warunków dalszej spłaty. Nie radzimy, a wręcz przestrzegamy przed zaciąganiem kolejnych pożyczek a`konto spłaty wcześniejszych zobowiązań - to powoduje powstanie spirali finansowej, z której już i tak ciężko się wydostać. W wielu przypadkach zadłużenia należy rozważyć ogłoszenie tzw. upadłości konsumenckiej jako jedynego sposobu wyjścia z długów.

Opracowaliśmy 8 sposobów wyjścia z długów, jednak z uwagi na obszerność zagadnienia, temat opisano naszym blogu:

 

www.financegroup.blog.pl

 

telefon kontaktowy: +48 735 044 743

Edytowane przez Wojciech FinanceGroup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×