Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lilak2

Witam, proszę zajrzec na stronę pozyczkolandia.pl. Nie sprawdzają tam dochodów i baz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie da się wziąć normalnego kredytu jak jesteście w BIK, to chyba oczywiste. Niestety, banki same nie będą tak ryzykowały. OK, zostają parabanki i jakieś podejrzane firmy pożyczkowe, ale to też nie jest zbyt mądre, jak nie chcecie wpaść w jeszcze większe długi. jasne, rozumiem jak najbardziej, że to smutne że nie możecie wziąć kredytu, ale tak jak ktoś wyżej wspomniał, warto najpierw zająć sie swoim oddłużaniem. więc jak np dostaniecie list od kruka, to nie panikować i się obrażać, tylko normalnie odpowiedzieć. jak ktoś nie wierzy to polecam przeczytać na blogu www.moj-dlug.pl, tam jest to dobrze opisane. to jedna z opcji. można też po prostu nauczyć się oszczędzać i jakoś odłożyć kasę. ale nie polecałabym brać kolejnych kredytów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KREDYTTAK.PL.TL  bez baz do 100000zł wystarczy stały dochód   pisz ....poli 2@op.pl

Tak, na pewno dadzą 100,000 zł na samo oświadczenie o dochodach. Tragedia, ludzie, wy chcecie pomóc czy tylko reklamować bo jeżeli to drugie to chyba jest odpowiedni dział do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tu ściemniać, żeby spradzić tu czy tam - każdy kto pozycza pieniądze chce na tym zarobić. Żeby zarobić musi sprawdzić bazy i tyle. Nie pozyczy komuś, kto nie oddaje pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlar

A probowalas moze skorzystac z ofertyFinancial Home - napisz moze mejla: bok@pozyczkibezbarier.pl

Maja naprawde niezla oferte - nie jest to zadna lichwa - oprocentowanie maja naprawde korzystne, kwota od 6k spokojnie, dlugosc pozyczki - nawet pare lat.

Sprobuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane Magoju
przeżywa trudności i potrzebuje pomocy finansowej od znajomego, aby podać pomocną dłoń, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza instytucja finansowa może pomóc osiągnąć swój maksymalny potencjał w osiąganiu celów finansowych, przy minimalnym wysiłku i mniej papierkowej roboty.

 

skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej: janemagoju@hotmail.com do natychmiastowego przetwarzania informacji Wniosek o dwa procent rocznej stopy procentowej.

 

imię

adres

kraj

telefon

wiek

zawód

zajmowane stanowisko w miejscu pracy

kwota kredytów

okres kredytowania

Celem dla kredytów

miesięczny dochód

 

Jane Magoju

Š JMFH2015

ÂŽJMFH â˘

post-0-0-88970400-1446850020_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno jest wyjść ze spirali długów, ale warto jest próbować. Mnie znajomy polecał firmę www.vertusfinanse.pl, która jemu pomogła, także może by u nich spróbować. Ponoć są bardzo dobrzy, jeżeli chodzi o kwestie dogrania wszystkich szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno jest wyjść ze spirali długów, ale warto jest próbować. Mnie znajomy polecał firmę www.vertusfinanse.pl, która jemu pomogła, także może by u nich spróbować. Ponoć są bardzo dobrzy, jeżeli chodzi o kwestie dogrania wszystkich szczegółów.

 

Przemyślana strategia działania może rozwiązać problem. Kolejny kredyt wzięty bez przemyślenia po prostu może zaostrzyć sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzyciel ma ustawowy obowiązek usunięcia informacji gospodarczej z Rejestru Dłużników w terminie 14 dni od daty zaksięgowania na swoim rachunku całości zobowiązania. W przeciwnym razie grozi mu grzywna w wysokości 30 tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej sytuacji poważnie zastanowiłbym się nad ofertą firm pozabankowych. Z tego co słyszałem jest ogólnie łatwiej dostać i można wynegocjować dobre
warunki. Mój brat jakiś czas temu korzystał z konsolidacji z kredytów - może takie rozwiązanie będzie dobre?

Firma Habza Finanse oferuje pożyczki dla osób w trudnej sytuacji, sprawdż sobie na www.kredytykonsolidacyjne.org

jeśli tam nie pomogą to ja już nie wiem gdzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że takie chwilówki sa ostatecznością. Musimy dokładnie zastanowić się nad przeznaczeniem takich pieniędzy oraz zdawać sobie sprawę z wysokiego oprocentowania. Warto przejrzeć aktualne rankingi, które pozwolą wybrać najlepszą propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość David Peterson

Czy jesteś w potrzebie pożyczki od rzeczywistego i legalnego pożyczkodawcy? Jeśli tak jest, to nie martw się więcej i skontaktuj David Peterson kredytu firmy na e-mail jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com i będą zadowoleni, aby Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×