Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
JoannaP9

Kredyt konsolidacyjny! Który bank wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

 
Witam,
Tak jak napisałam w temacie, potrzebuję kredytu konsolidacyjnego i chciałabym abyście mi doradzili do jakiego banku najlepiej jest się zgłosić i gdzie w ogóle mam jakieś szanse..
W skrócie przedstawię swoją sytuacje.. Więc tak: Mam 20 lat, obecnie posiadam kredyt w swoim banku PKO BP w kwocie 8000 zł - do spłaty było ponad 10 000 zł ( wiadomo od głównej sumy kredytu odjęli ubezpieczenie w wysokości 1500 zł ). Na chwilę obecną mam spłacone 3 raty ( wysokość raty to nie całe 230 zł ) niestety dwie ostatnie raty były spłacone z opóżnieniem do ok. 15 dni, ponieważ termin spłaty raty wypada 26 dnia każdego miesiąca, a 10-tego rata jest ściągana automatycznie z konta w momencie, gdy na konto wpłyną środki.. Więc w wektorach płatności widać opóżnienia.. Dodatkowo posiadam jeszcze pożyczkę w Providencie, gdzie raty płacone są co tydzień w wysokości 65 zł, czyli na miesiąc wychodzi 260 zł. Wynagrodzenie otrzymuję z tytułu renty rodzinnej w wysokości 728 zł, dodatkowo pracuje, ale wynagrodzenie na chwilę obecną jest niskie, ponieważ nie dawno musiałam zmienić pracę i do grudnia mam umowę o dzieło, czyli moja podstawa wynagrodzenia wynosi 250 zł plus prowizja ze sprzedaży.. 
Więc tak jak pisałam na początku chciałabym się dowiedzieć, czy miałabym jakąś szansę na otrzymanie kredytu konsolidacyjnego ( konsolidacja plus dodatkowe pieniążki dla mnie ) w jakimś banku i do jakiego banku najlepiej się zgłosić?. Podkreślam, że nie jestem w stanie dać żadnego zabezpieczenia, bo słyszałam że właśnie w niektórych bankach tego wymagają.. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marietatata

Ojej, to trudna sytuacja, lepiej nie ryzykowac tutaj z pójściem do pierwszego lepszego banku, ja korzystałam z  usług Gemini Polska, dobra instytucja, doradzą i pomoga wybrac najlepszą opcję. Warto poszuakc podobnej instytucji u siebie albo przejśc się własnie tam przed podjęciem decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, to trudna sytuacja, lepiej nie ryzykowac tutaj z pójściem do pierwszego lepszego banku, ja korzystałam z  usług Gemini Polska, dobra instytucja, doradzą i pomoga wybrac najlepszą opcję. Warto poszuakc podobnej instytucji u siebie albo przejśc się własnie tam przed podjęciem decyzji

Dziekuje za informacje napewno się przydadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×