Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
EwelinaW

MBank - Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Takich postów typu jaki bank najlepszy/jak oceniacie ten czy inny bank jest już w sieci mnóstwo więc oszczędż proszę czas ludzi i poszperaj trochę. Wiadomo że mBank zasłynął raczej ze złej strony kredytami hipotecznymi w CHF natomiast konta ma w miarę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto czego oczekuje ( czy darmowych wypłat z bankomatu, czy przelewów, a może tego i tego, albo niczego nie oczekuje ;) ) i jak wyżej zostało wspomniane, opini o różnych bankach w sieci jest od groma wystarczy wpisać i zweryfikować pod siebie czy dobre czy nie dobre będzie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Mbank nie jest teraz w najlepszej formie. Niegdysiejsza sława najlepszego banku internetowego przemija, opłaty za prowadzenie konta się zwiększają, ale ja po kilkunastu latach bycia ich klientem wciąż jestem zadowolony. Jedynie co, to za często dzwonią z różnymi propozycjami, co może frustrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w mBanku konto od dawna - w sumie nie narzekam, ale oprocentowanie jest coraz nizsze;/ Co jakis czas dostaje wiadomosci o zmianie stop oprocentowania - niedlugo bedzie 0% pewnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eKonto w mBanku jest jedną z najlepszych ofert kont osobistych. mBank sam w sobie jako bank jest w porządku jeśli komuś nie przeszkadza, że mają mało placówek realnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mBank to chyba najlepsze rozwiązanie dla osób "mobilnych". Wszelkie operacje związane z kontem, czy usługami finansowymi odbywają się on-line.

 

Dodam że jako klient wielu banków, mBank według mnie dba najbardziej o bezpieczeństwo. Kilka razy w roku otrzymuję telefon z informacjami jak dbać o bezpieczeństwo konta. Na stronie masa informacji o bezpieczeństwie, to samo po zalogowaniu na konto.

 

Polecam w 100 procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był to najlepszy bank, ale to było dawno. Funkcjonalność dobra, ale już 5 transakcji kartą w miesiącu było dla mnie irytujące, bo nie chciało mi się liczyć ile zrobiłam, a mało płacę kartą.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi obsługa internetowa nie przeszkadza. Nawet podoba mi się ta nowoczesnośc Trzeba się przyzwyczaić jednak z czasem wszystko wydaje się o wiele bardziej intuicyjne niż na początku.

Kilka informacji o koncie jest tutaj:

http://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

 

Najwiekszym minusem konta jest fakt, ze za wypłaty z bankomatów poniżej 100 zł trzeba płacić prowizję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×