Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kaminskimarek

Udziele pozyczki prywatnej do 5000 zl bez przedplat i bez sprawdzania w bazach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych moja oferta!

Oferuje pozyczki prywatne. Wszystkich pozyczek udzielam w calosci z wlasnego kapitalu na ktory skladaja sie oszczednosci mojego zycia. Szkoda zeby te pieniadze lezaly bezczynnie wiec chcialbym je jakosc zainwestowac. Wybor padł na pozyczki prywatne.

Interesuje mnie 15% w skali roku. Pozyczek udzielam maksymalnie do 50 tysiecy zlotych. Maksymalny okres na ktory mozna zaciagnac pozyczke wynosi 6 lat.
Zabezpieczeniem jest  umowa cywilnoprawna. Wiecej informacji udzielam zainteresowanym na maila.

Zajecie komornicze nie jest problemem. Warunkiem koniecznym do uzyskania pozyczki jest posiadanie stalych dochodów oraz obywatelstwo polskie!!!


Prosze pisac i pytac, to nic nie kosztuje

kaminski.marek1966@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Pilnie potzrebuję pożyczki prywatnej w wys.15 - 20tys.PLN - umowa-cywilno-prawna, weksel. na okres 4 lat . - procent do uzgodnienia.
Proszę o poważne oferty , bez przedpłat , prowizję dam po sfinalizowaniu , jestem ostrożny gdyż zostałem oszukany kilka razy .
Zdecydowany jestem na 100% , każde warunki prócz chipoteki , posiadam umowę o prace
kontakt meblejan@gmail.com
Pozdrawiam
Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Witam. Jestem. Zainteresowania. Pana. Ofertą. Proszę. O pomoc. I kontakt. Jestem z. Podkarpacia. Kwota to 10000 tys na. Kilka. Lat. Mam. Stałe. Dochody. Kontakt570656501. Renata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa oferta...z jednym ale.Albo szanowny Pan inwestor jest kompletnie "zielony" jeśli chodzi o tę formę inwestowania oszczędności życia, albo jest haczyk w postaci przedpłat przed uzyskaniem pożyczki, co nie wymaga chyba komentarza.

Dlaczego tak uważam? Od lat jestem użytkownikiem innego forum kredytowego. 12 lat "siedzę" w usługach finanswych. 3 lata prowadziłem firmy pozyczkowe. Jestem doradcą prawnym. I przecieram szeroko otwarte oczy czytając ten POST!

W jaki sposób Pan inwestor odzyska swoje pieniądze w przypadku braku spłaty? Pożyczka, której zabezpieczeniem jest umowa cywilno-prawna bez dodatkowych zabezpieczeń jest nierealna!~Co z tego, że ktoś w chwili zaciągania pożyczki ma stały dochód jeśli nie wiemy nic o jego przeszłości? Co w sytuacji, gdy nie zwróci pożyczki i okaże się, że nic nie ma, już nie uzyskuje dochodu a 10 komorników prowadzi pzeciwko niemu egzekucję? Inwestor może wówczas powiesić sobie swoją umowę cywilno-prawną nad łóżkiem i użalać się nad tym, że pozyczył pieniądze bez zabezpieczenia.

Nie chcę nikogo obrażać, ale temat od lat znam od podszewki i nie ma w Polsce pożyczek do 50.000 złotych na umowę (nawet nie w formie Aktu notarialnego...) bez zabezpieczenia na nieruchomości, więc z daleka śmierdzi mi to kantem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

email jest niepoprawny, prosze o poprawny email lub wiadomoasc do gabsiti@gmail.com, jestem zainteresowana pozyczka pod weksel bez gwarantow czyli jak rozumie 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Witam jestem e trudnej chwilowej sytuacji potrzebuje pożyczki 2000 zł ale z rosadnym procentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już to widzę jak ktoś pożycza kase na piękne oczy. Bo własnie umowa cywilnoprawna czy weksel tak mu zagwarantują zwrot pieniędzy, że szok.

Uważajcie na takie oferty. Próba wyłudzenia, a w najlepszym przypadku zbieracz danych osobowych w niecnych celach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Witam wszystkich zainteresowanych moja oferta!

 

Oferuje pozyczki prywatne. Wszystkich pozyczek udzielam w calosci z wlasnego kapitalu na ktory skladaja sie oszczednosci mojego zycia. Szkoda zeby te pieniadze lezaly bezczynnie wiec chcialbym je jakosc zainwestowac. Wybor padł na pozyczki prywatne.

 

Interesuje mnie 15% w skali roku. Pozyczek udzielam maksymalnie do 50 tysiecy zlotych. Maksymalny okres na ktory mozna zaciagnac pozyczke wynosi 6 lat.

Zabezpieczeniem jest umowa cywilnoprawna. Wiecej informacji udzielam zainteresowanym na maila.

 

Zajecie komornicze nie jest problemem. Warunkiem koniecznym do uzyskania pozyczki jest posiadanie stalych dochodów oraz obywatelstwo polskie!!!

 

 

Prosze pisac i pytac, to nic nie kosztuje

 

kaminski.marek1966@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga to

Jestem zainteresowany Pana oferta potrzebował bym 20000 jestem na rencie na stałe proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Proszę o pilny kontakt potrzebuje szybko pozyczki 785501788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Proszę o pilny kontakt potrzebuje szybko pozyczki 785501788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz

Witam wszystkich zainteresowanych moja oferta!

 

Oferuje pozyczki prywatne. Wszystkich pozyczek udzielam w calosci z wlasnego kapitalu na ktory skladaja sie oszczednosci mojego zycia. Szkoda zeby te pieniadze lezaly bezczynnie wiec chcialbym je jakosc zainwestowac. Wybor padł na pozyczki prywatne.

 

Interesuje mnie 15% w skali roku. Pozyczek udzielam maksymalnie do 50 tysiecy zlotych. Maksymalny okres na ktory mozna zaciagnac pozyczke wynosi 6 lat.

Zabezpieczeniem jest umowa cywilnoprawna. Wiecej informacji udzielam zainteresowanym na maila.

 

Zajecie komornicze nie jest problemem. Warunkiem koniecznym do uzyskania pozyczki jest posiadanie stalych dochodów oraz obywatelstwo polskie!!!

 

 

Prosze pisac i pytac, to nic nie kosztuje

 

kaminski.marek1966@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel
cześć

 

  Mamy swój e-mail z serwisu internetowego świata stara się o kredyt i potrzeb finansowych. Jesteśmy firmą Należności, dajemy kredyty inwestycyjne, pay-dziennie pożyczki, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, kredyty firmowe, Biznes Pożyczki i Personal Loans z 3% stopy procentowej, wiemy, jak trudno jest uzyskać pożyczkę z Bank i kosztowne spłacić i nigdy nie będzie uzyskać kredyt na mniej niż 12% stopy procentowej banku lub firmy pożyczkowej publicznym i dlatego wzięliśmy ją na siebie w tej firmie rozdawać pożyczek bez żadnych kłopotów i przy niskie oprocentowanie. Dajemy pożyczki szalejące od 3,000 do 10.000.000,00 a to obejmuje funtach brytyjskich i europejskich euro, jak również i mamy swoje oddziały we Włoszech, Irlandii i Republice Południowej Afryki. Pamiętaj, że bierze pieniądze i odwagę, by zarobić. prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem bezpośredniego email: (daniellawsonloans@gmail.com)

 

Dane osobowe wymagane

 

Pierwsze imię:

Nazwisko:

Tytuł:

Data urodzenia:

Joint Application (Tak / Nie)

Szczegóły kontaktu

Telefon domowy:

Telefon komórkowy:

E-mail:

 

Dane kontaktowe / Aktualne dane adresowe

Aktualny adres Szczegóły Jazda w pobliżu

 

Numer domu:

Nazwa domu:

Kod pocztowy:

Nazwa ulicy:

Powiat / Miasto:

Kraj:

 

Szczegóły o pracę

 

Rodzaj zatrudnienia:

Miesięczny przychód:

Godzin na tydzień:

Stanowisko:

Nazwa firmy:

Czas z Pracodawcą:

 

kredyt Szczegóły

 

Cel pożyczki:

Kwota kredytu:

Trwanie:

 

pozdrowienia

Daniel Lawson

Spiker

Szczyt Rozwiązanie finansowe

 

Kredyt i zaoferuj pomoc finansowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UBMF
Temat: Uda bank mikrofinansowania

Autor: Mike Belun

E-mail: mike.belun@outlook.com

UDA mikrofinansowania bank jest mniej uprawnień w 1994

o kredyt choć części świata, są teraz

Oszustwa internetowe, zdefiniowanej przez użytkownika funkcja agregacja

certyfikowane przez rząd i nowe aktualizacje że my

Proces warunków ubezpieczenia kredytu pożyczki, co oznacza nie

oszustwa lub błąd w obliczeniach. Nasze stopy procentowej jest znaczący i

Używamy nie na ubezpieczenia kredytu historii kredytowej. Wiele

Klienci mają nie wiary w nas, ale możemy dać nadal jest ich

życzeń. Oferujemy pożyczki od 20.000 dolarów do maksymalnie 20 000 000 $

Minimalna stopa procentowa 4,0%. Oferujemy rozwój

pożyczek i konkurencyjne zalety / ekspansji. Oferujemy

Pożyczki w następujących jednostkach: Dolar amerykański ($), Europejskiego Euro (âŹ)

GBP szterling (ÂŁ), jeśli jesteś zainteresowany w tych

uzyskania pożyczki z nas tutaj zrobić aplikację dziś. Zadzwoń na +

19282595843 lub mailem na uda.bank@web.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Ruzickova
Dobry dzien.

 

Otrzymalem pozyczke 75.000 euro od senatora Waltera. Skontaktuj sie z nim dalej; senatorrpwalter@hotmail.com lub senatorpwalter@seznam.cz. On jest renomowana pozyczkodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już to widzę jak ktoś pożycza kase na piękne oczy. Bo własnie umowa cywilnoprawna czy weksel tak mu zagwarantują zwrot pieniędzy, że szok.

Uważajcie na takie oferty. Próba wyłudzenia, a w najlepszym przypadku zbieracz danych osobowych w niecnych celach.

Trudno się nie zgodzić. Te niecne cele, dla których zbiera się dane to w najlepszym wypadku sprzedaż dużym firmom, które potrzebują kontaktów do prowadzenia działań marketingowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×