Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość igopr

Nowa firma pożyczkowa - koszt 1000 złotych pożyczki to 150 złotych - BEZ BIK I KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość igopr

Ostatnio widziałem na ulicy takie ogłoszenie pozyczki właśnie jak w temacie: Nowa firma pożyczkowa - koszt 1000 złotych pożyczki to 150 złotych - BEZ BIK I KRD

Czy warto wieżyc takim ofertom? 

na stronie POŻYCZKI KASIASTO-PL sa informacje o oferta, sa naprawdę tanie ale nie aż tak jak to ogłoszenie - co sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przeczytaj dokładnie treść umowy. Pożyczki bez BIK i KRD są obciążone wysokim ryzykiem a co za tym idzie muszą być obarczone wysokimi kosztami. Jednym słowem  "nie ma cudów" i "coś za coś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokł

 

Ostatnio widziałem na ulicy takie ogłoszenie pozyczki właśnie jak w temacie: Nowa firma pożyczkowa - koszt 1000 złotych pożyczki to 150 złotych - BEZ BIK I KRD

Czy warto wieżyc takim ofertom? 

na stronie POŻYCZKI KASIASTO-PL sa informacje o oferta, sa naprawdę tanie ale nie aż tak jak to ogłoszenie - co sądzicie? 

Dokładnie. 

Dlatego może lepiej skorzystaj z ofert, które masz podane na tym KASIASTO bo tam masz sprawdzone firmy i dobre oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio widziałem na ulicy takie ogłoszenie pozyczki właśnie jak w temacie: Nowa firma pożyczkowa - koszt 1000 złotych pożyczki to 150 złotych - BEZ BIK I KRD

Czy warto wieżyc takim ofertom? 

na stronie POŻYCZKI KASIASTO-PL sa informacje o oferta, sa naprawdę tanie ale nie aż tak jak to ogłoszenie - co sądzicie? 

 

Dostałem wczoraj 15000 złotych - polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ligol

Ja wysłałem wniosek i czekam na jego rozpatrzenie ale co do oferty to wydaje mi się naprawdę bardzo atrakcyjna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×