Skocz do zawartości

Pomogli mi spłacić długi w HIPOPROFIT

19 odpowiedzi na ten temat

#1 niezarejestrowany_MANIEK

niezarejestrowany_MANIEK
  • Goście

Napisany 29 lipiec 2014 - 07:34

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

#2 niezarejestrowany_miku44

niezarejestrowany_miku44
  • Goście

Napisany 31 lipiec 2014 - 06:50

Także wysłałem wniosek i zaraz potem oddzwonili. 

Zaproponowali bardzo ciekawe wyjście - myślę, że pomogą mi wyjść z tych długów - polecam. 

#3 niezarejestrowany_zadłużony

niezarejestrowany_zadłużony
  • Goście

Napisany 04 sierpień 2014 - 07:12

Dzięki, faktycznie pomocni w spłacie długów

Polecam kontakt

#4 Roberto

Roberto

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 67 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 06:58

No ja sprawdzałem opinie o tej firmie oddłużającej to jak widać sporo zadowolonych osób z ich pomocy.

Tutaj macie więcej na ich temat: http://hipoprofit.pl/

Pożyczki bez BIK do 20 000 złotych:

Pożyczki KASIASTO.pl

- SPRAWDŹ i weź najtańszą pożyczkę na rynku.

#5 niezarejestrowany_ryjekk

niezarejestrowany_ryjekk
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2014 - 07:59

Dzięki, faktycznie pomocni w spłacie długów

Polecam kontakt

A jak wygląda ich pomoc w spłącie długów - czy ktoś może opisać co robią krok po kroku? 

#6 niezarejestrowany_Igga

niezarejestrowany_Igga
  • Goście

Napisany 18 sierpień 2014 - 08:10

Mnie pomogli wziąć kredyt kredyt konsolidacyjny w Banku na bardzo dobrych warunkach i do tego udało się umorzyć odsetki karne. 

#7 Lukasz

Lukasz

Moderator

• Moderatorzy
  • 170 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 14:12

Czy może macie jakieś informacje o kosztach związanych z taką pomocą, myślę że jest to dość istotny element który mógłby zainteresować innych uzytkowników.

#8 pomoc

pomoc

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 13:34

jestem administratorem serwisu pożyczkowego. Z uwagi na częste zapytania odnośnie usług oddłużania od osób w pętlach kredytowych, szukamy firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Sami nie prowadzimy takich działań stąd szukamy firm, które są chętne pomóc tym osobom. Współpraca polegałaby tylko na przekazywaniu danych kontaktowych i zapytań. Nie oczekujemy na prowizje i jakiekolwiek wynagrodzenia. Chcemy tylko by ktoś poważnie zajął się tymi osobami i w miarę uczciwie im pomógł.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z formularza - preferowany kontakt mailowy.

chwilowo.pl/kontakt/

Rozważymy tylko profesjonalne usługi doradcze i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości/

Pozdrawiam

#9 Beren132

Beren132

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 19:16

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

Sory, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć...

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

#10 niezarejestrowany_kasia

niezarejestrowany_kasia
  • Goście

Napisany 07 czerwiec 2015 - 05:53

Pomoc w splacie kredytu

#11 Pracownik

Pracownik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 27 postów

Napisany 27 czerwiec 2015 - 04:58

Też uważam tak jak Beren że pomagają tak o. Jakie są koszty ich usług lub za co pracują?

Natimo.pl - pożyczki pozabankowe

#12 deli

deli

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 32 postów

Napisany 06 maj 2016 - 20:04

Ja korzystałam z możliwości oddłużania przez www.vertusfinanse.pl. Dobrze zadziałali i pomogli:)

#13 mr35

mr35

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 18:11

dzieki za pomoc

#14 zeta

zeta

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisany 29 czerwiec 2016 - 18:21

Dobrze wiedzieć.

#15 money4you

money4you

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa | Cała Polska

Napisany 08 lipiec 2016 - 22:40

To wszystko o czym piszesz z powodzeniem można przeprowadzić samemu. Negocjacje z Bankami odnośnie restrukturyzacji zobowiązania bynajmniej nie są żadną magią ani zbyt szczególnym wyczynem. Oczywiście można przyjąć, że część kredytobiorców nie będzie w stanie sobie z tym dać rady, ale od czego są strony i serwisy dla konsumentów - całkowicie darmowo (non - profit) pomagające wyjść z w/w sytuacji (ba...są tam nawet wzory stosownych dokumentów). Ale nawet jeśli przyjąć "cudowne" umiejętności cytowanej przez Was firmy, to skoro już ją tak polecacie, to może wypadałoby podać jakie za współpracą z nimi idą koszty...? Strona www poza tym, że mało przejrzysta i równie mało profesjonalna zachęca bardziej do dodatkowego "zapożyczania" się dzięki klikaniu w banery pożyczek chwilówek niż do oddłużeń...

Money4You (Świat Pożyczek) http://www.swiat-pozyczek.com.pl

#16 niezarejestrowany_Anna

niezarejestrowany_Anna
  • Goście

Napisany 08 sierpień 2017 - 20:05

Prosze o pomoc i telefon

#17 sylwek569

sylwek569

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 10 sierpień 2017 - 10:41

to zawsze jest trudne

#18 niezarejestrowany_Alicja

niezarejestrowany_Alicja
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2017 - 10:15

Chciałam się poradzić mam długi i nie mogę sobie poradzić wychowuje dzieci i pożyczki do spłaty a chce żyć spokojnie nie wiem co mam robic

#19 niezarejestrowany_Olga

niezarejestrowany_Olga
  • Goście

Napisany 27 wrzesień 2017 - 11:44

Chciałam się poradzić mam długi i nie mogę sobie poradzić wychowuje dzieci i pożyczki do spłaty a chce żyć spokojnie nie wiem co mam robic

A możesz napisać coś więcej? Jakich masz wierzycieli? W jakich bankach? Na jakie kwoty? Pracujesz? Masz możliwość powiększenia swojego źródła dochodu (o ile oczywiście masz jakieś źródło dochodu)? 

Zawsze możesz poszukać profesjonalnej pomocy prawnej - tutaj jest wiele osób, które w fachowy sposób będą mogły Ci doradzić, jeśli się do nich zgłosisz. Ja dzisiaj też natrafiłam na taką dość ciekawą inicjatywę spotkań dla kredytobiorców (też dla frankowiczów, ale nie tylko), więc zawsze możesz spróbować się przejść, może ktoś Ci coś doradzi, a w sumie wiele nie stracisz: www.kancelarialexa.pl/spotkania-dla-kredytobiorcow-chfpln/ 

#20 goodliver

goodliver

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 01 październik 2017 - 15:22

Ciekawe

Dodaj odpowiedź

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników