Skocz do zawartości

Pomogli mi spłacić długi w HIPOPROFIT

17 odpowiedzi na ten temat

#1 niezarejestrowany_MANIEK

niezarejestrowany_MANIEK
  • Goście

Napisany 29 lipiec 2014 - 07:34

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

#2 niezarejestrowany_miku44

niezarejestrowany_miku44
  • Goście

Napisany 31 lipiec 2014 - 06:50

Także wysłałem wniosek i zaraz potem oddzwonili. 

Zaproponowali bardzo ciekawe wyjście - myślę, że pomogą mi wyjść z tych długów - polecam. 

#3 niezarejestrowany_zadłużony

niezarejestrowany_zadłużony
  • Goście

Napisany 04 sierpień 2014 - 07:12

Dzięki, faktycznie pomocni w spłacie długów

Polecam kontakt

#4 Roberto

Roberto

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 67 postów

Napisany 07 sierpień 2014 - 06:58

No ja sprawdzałem opinie o tej firmie oddłużającej to jak widać sporo zadowolonych osób z ich pomocy.

Tutaj macie więcej na ich temat: http://hipoprofit.pl/

Pożyczki bez BIK do 20 000 złotych:

Pożyczki KASIASTO.pl

- SPRAWDŹ i weź najtańszą pożyczkę na rynku.

#5 niezarejestrowany_ryjekk

niezarejestrowany_ryjekk
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2014 - 07:59

Dzięki, faktycznie pomocni w spłacie długów

Polecam kontakt

A jak wygląda ich pomoc w spłącie długów - czy ktoś może opisać co robią krok po kroku? 

#6 niezarejestrowany_Igga

niezarejestrowany_Igga
  • Goście

Napisany 18 sierpień 2014 - 08:10

Mnie pomogli wziąć kredyt kredyt konsolidacyjny w Banku na bardzo dobrych warunkach i do tego udało się umorzyć odsetki karne. 

#7 Lukasz

Lukasz

Moderator

• Moderatorzy
  • 169 postów

Napisany 22 sierpień 2014 - 14:12

Czy może macie jakieś informacje o kosztach związanych z taką pomocą, myślę że jest to dość istotny element który mógłby zainteresować innych uzytkowników.

#8 pomoc

pomoc

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 13:34

jestem administratorem serwisu pożyczkowego. Z uwagi na częste zapytania odnośnie usług oddłużania od osób w pętlach kredytowych, szukamy firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Sami nie prowadzimy takich działań stąd szukamy firm, które są chętne pomóc tym osobom. Współpraca polegałaby tylko na przekazywaniu danych kontaktowych i zapytań. Nie oczekujemy na prowizje i jakiekolwiek wynagrodzenia. Chcemy tylko by ktoś poważnie zajął się tymi osobami i w miarę uczciwie im pomógł.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z formularza - preferowany kontakt mailowy.

chwilowo.pl/kontakt/

Rozważymy tylko profesjonalne usługi doradcze i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości/

Pozdrawiam

#9 Beren132

Beren132

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 19:16

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

Sory, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć...

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

#10 niezarejestrowany_kasia

niezarejestrowany_kasia
  • Goście

Napisany 07 czerwiec 2015 - 05:53

Pomoc w splacie kredytu

#11 Pracownik

Pracownik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 27 postów

Napisany 27 czerwiec 2015 - 04:58

Też uważam tak jak Beren że pomagają tak o. Jakie są koszty ich usług lub za co pracują?

Natimo.pl - pożyczki pozabankowe

#12 deli

deli

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 32 postów

Napisany 06 maj 2016 - 20:04

Ja korzystałam z możliwości oddłużania przez www.vertusfinanse.pl. Dobrze zadziałali i pomogli:)

#13 mr35

mr35

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 18:11

dzieki za pomoc

#14 zeta

zeta

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisany 29 czerwiec 2016 - 18:21

Dobrze wiedzieć.

#15 money4you

money4you

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa | Cała Polska

Napisany 08 lipiec 2016 - 22:40

To wszystko o czym piszesz z powodzeniem można przeprowadzić samemu. Negocjacje z Bankami odnośnie restrukturyzacji zobowiązania bynajmniej nie są żadną magią ani zbyt szczególnym wyczynem. Oczywiście można przyjąć, że część kredytobiorców nie będzie w stanie sobie z tym dać rady, ale od czego są strony i serwisy dla konsumentów - całkowicie darmowo (non - profit) pomagające wyjść z w/w sytuacji (ba...są tam nawet wzory stosownych dokumentów). Ale nawet jeśli przyjąć "cudowne" umiejętności cytowanej przez Was firmy, to skoro już ją tak polecacie, to może wypadałoby podać jakie za współpracą z nimi idą koszty...? Strona www poza tym, że mało przejrzysta i równie mało profesjonalna zachęca bardziej do dodatkowego "zapożyczania" się dzięki klikaniu w banery pożyczek chwilówek niż do oddłużeń...

Money4You (Świat Pożyczek) http://www.swiat-pozyczek.com.pl

#16 niezarejestrowany_Anna

niezarejestrowany_Anna
  • Goście

Napisany 08 sierpień 2017 - 20:05

Prosze o pomoc i telefon

#17 sylwek569

sylwek569

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 10 sierpień 2017 - 10:41

to zawsze jest trudne

#18 niezarejestrowany_Alicja

niezarejestrowany_Alicja
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2017 - 10:15

Chciałam się poradzić mam długi i nie mogę sobie poradzić wychowuje dzieci i pożyczki do spłaty a chce żyć spokojnie nie wiem co mam robic

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników