Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozwodzie i zostałem z długami z poprzedniego związku teraz spłacam i nic mnie nie zostaje na życie. Niektóre kredyty zmuszony zostałem do zaprzestania spłacać bo po prostu nie mam z czego. Moja była żona uciekła z Polski do Niemiec a ja zostałem z długami. Po prostu zostałem oszukany i okradziony a na dodatek mam ojca po operacjach który wymaga rehabilitacji ok. 3000 zł/m-c. Dlatego jestem teraz w wielkich tarapatach obecnie się leczę psychiatrycznie te wszystkie finanse mnie przerastają. Teraz jestem zmuszony PROSIĆ darczyńców o jakąkolwiek pomoc finansową jeżeli jest takowa możliwa. Bardzo Dziękuję

 

 

Jakubiec

84 1140 2004 0000 3102 5006 9070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gazda kilka osób dostało już stąd pomoc finansową jednak jak praktyka pokazuje nie wielu stać na zwrot pieniędzy co jest dość dziwne skoro mają na komputer, smartfona i Internet. Ci ludzie którzy najbardziej potrzebują kasy nigdy nie napiszą tego w Internecie. To troche tak jak z tym portalem rządowym za 50 mln zł dla bezdomnych... Jaki bezdomny będzie siedział na necie i przeglądał oferty? To my normalni ludzie coś tam zarabiający musimy wyjść z pomocą a wystarczy rozejrzeć się dookoła i już wiadomo kto naprawdę potrzebuje pieniędzy.

 

Nie miej mi za złe tych słów ale jesteś mężczyzną,  pewnie zdrowym, nie masz na utrzymaniu trójki dzieci dorabiając na pół etatu jako sprzątaczka jak niektóre kobiety więc może po prostu lepiej znależć dodatkową pracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jeśli Panu mogę jakoś pomóc to polecam pożyczkę przez internet na stronie pożyczkolandia.pl . Nie ma się czego bać, ponieważ jest tam zapewniona gwarancja ochrony. Są tam niskie koszta, nie potrzeba zaświadczeń, nie sprawdzają baz dłużników. wystarczy dowód przy rejestracji. Można wziąć dowolną kwotę i oddać w terminie jaki najbardziej nam odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wyjście z sytuacji to również mogę polecić firmę o której mówi poprzednik- ja dzieki pozyczkolandia wyciągnąłem się z chwilówek którze narzucały coraz to większe koszty, teraz mam 1 ratę i po spłacane zobowiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne zdanie na ten temat. Według mnie nie ma sensu brać kolejnego kredytu, bo to tylko powiększy spiralę zadłużenia. Zamiast tego może spróbować jakoś rozłożyć dług na raty? Da się, sam tak zrobiłem, więc wiem jak wyjść z zadłużenia :)

www.splacdlugi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę poczytać, porady na stronie naszedlugi.pl. Poza tym jak ma pan pod opieką osobę niepełnoprawną, można się zwrócić o pomoc do mopsu. A jeśli chodzi o długi, to można je rozłożyć na mniejsze raty, możliwe do spłacenia, inne sposoby sa też wymienione w artykule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×